Regularne spacery, wizyty u weterynarza, szczepienia i wiele innych zabiegów to chleb powszechny dla wszystkich posiadaczy zwierzątek

Nasze pupile to towarzysze dnia codziennego. Obudzeni mruczeniem kota możemy z radością rozpocząć dzień, a polizani po twarzy przez psiaka na pewno zaśmiejemy się i zapragniemy go przytulić. Zwierzaki to istotki, które w wielu sytuacjach nam towarzyszą, stąd też należy o nich pamiętać i poświęcać im wiele uwagi co dzień. Chodzi o to, żeby mieć spokojne sumienie.

Continue Reading →

Gdy zdecydowaliśmy się na akwarium

Kiedy byliśmy dziećmi większość z nas chciała mieć jakieś zwierzę. Dzieci upodobały sobie psy, bo one są takie fajne i w ogóle wszystko w nich jest fantastyczne. Oczywiście rodzice zdając sobie sprawę z tego jak dużą odpowiedzialnością są psy najczęściej nie kupują dzieciom szczeniaka, bo wiedzą, że sami będą musieli się nim zajmować. Z tego powodu w ramach jakiegokolwiek kompromisu kupuje się dzieciom rybki.

Continue Reading →

Żwirek dla kotów benek, drewniany żwirek dla kota – jaki wybrać dla swojego kociaka?

Wszyscy ludzie, którzy posiadają zwierzęta w mieszkaniu dobrze wiedzą, że potrzeba do nich cierpliwości. Ale poza byciem cierpliwym należy też posiadać środki na to, by kupić im karmę i różne inne rzeczy, które pozwolą nam i zwierzętom we właściwy sposób żyć pod jednym dachem. Dlatego jeżeli mamy kota powinniśmy liczyć się z tym, że jedną z pierwszych rzeczy, które trzeba kupić będzie kuweta i żwirek dla kota benek.

Continue Reading →