1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Butelka do nalewki musi być szklana

0 Comments

Karafki
Autor: Rosendahl
Źródło: www.smakprostoty.pl
Karafki kryształowe to właściwa inwestycja. Jeżeli kochamy spożywać nalewki oraz serwować je zaproszonym osobom, lecz pragniemy również by idealnie prezentowały się na stole i ukazywały swoją zawartość, to należy się zastanowić, czy nie musimy inwestować w karafki kryształowe.

0 Comments

łazienka
Autor: Carl Mattone
Źródło: http://www.flickr.com
W toalecie przebywamy coraz to więcej czasu. Jej estetyka ma olbrzymie znaczenie dla niejednej gospodyni. Do toalety wszak oprócz salonu wchodzić będą z całą pewnością nasi przyjaciele.

0 Comments

kinkiet
Autor: Komandor
Źródło: Komandor
Gdy nastaje ten magiczny czas Wielkiej Nocy i pragniemy pobyć z najbliższymi, to koncentrujemy się zazwyczaj na przyrządzeniu pysznego świątecznego obiadu oraz pięknej dekoracji własnego mieszkania.

Stelaże do biurek mają różnorakie rozmiary

0 Comments

biuro
Gdy kupujemy jakieś meble, to pragniemy posiadać pewność, że okazują się być one niesamowicie wytrzymałe oraz przetrzymają nawet duże przeciążenie.

Nowoczesne aranżacje z fototapetą

0 Comments

łazienka widziana z góry
Autor: osseous
Źródło: http://www.flickr.com
Spośród wielu rozmaitego wariantu materiałów do aranżowania wnętrz, coraz większą wziętością cieszą się współczesne fototapety.


Tego typu ozdoby były w modzie kilkadziesiąt lat temu, a obecnie na nowo powracają do łask, stanowiąc niekonwencjonalny pomysł na ścianę zarówno we wnętrzu biurowym, jak i mieszkalnym.

0 Comments

salon
Autor: DLH Poland
Źródło: DLH Poland
Fototapetystały się obecnie popularnym motywem. Wyróżniamy wiele fototapet, dzięki czemu każdy na pewno dobierze coś dla swojego mieszkania.


Fototapety nadadzą się do każdego pomieszczenia.

0 Comments

Lampa antydepresyjna
Źródło: www.ilumina.pl
Dom jest miejscem, w jakim każdy chce się czuć jak najlepiej i swobodnie, żeby to osiągnąć musi być właściwie urządzony. To istotna, ale również dość trudna sztuka. Całość musi do siebie pasować, a przy tym dawać właśnie taki efekt, jaki chcemy. Natomiast rzecz jasna można to osiągnąć, trzeba do tego trochę czasu i pracy, a z pewnością uzyskamy wreszcie taką przestrzeń, o jakiej marzymy.


Dziś na rynku istnieje sporo możliwości, gdy chodzi o aranżacje wnętrz.

0 Comments

wyobrażenie - mieszkanie
Autor: You Tube - Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com
Nieważne, czy idzie o oświetlenie do hotelu, mieszkania, czy biura, warto o nie się zatroszczyć. Troszczymy się także przy tym o nasze oczy i przyjemną atmosferę.


Obecnie dużą wagę przypisuje się wystrojowi wnętrz.

Urządź swoje lokum z polotem

0 Comments

Stół w pokoju
Autor: Karen Roe
Źródło: http://www.flickr.com
Współcześnie, coraz więcej młodych rodzin decyduje się na zakup swojego mieszkania. Nie jest to alternatywa bardzo droga, zwłaszcza jeżeli mamy stałą posadę. Lecz zanim przeprowadzimy się do nowego lokum, musimy odpowiednio je udekorować.

0 Comments

Produkcja szkła
Autor: Emily Mathews
Źródło: http://www.flickr.com
Fototapeta to niezbyt kosztowny projekt na efektowne wnętrze i do tego względnie łatwy do zrealizowania. Fototapety są wykonywane z papieru specjalnie wzmocnionego i zabezpieczonego, czy też winylu. Kiedy fototapety się zakurzą, bez problemu przetrzemy je po prostu ściereczką zwilżoną wodą z łagodnym płynem.