1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

0 Comments

malunek - przemysł
Autor: Marcin Polak
Źródło: http://www.flickr.com
Do w najwyższym stopniu przydatnych czy też nawet nieodzownych maszyn w większych magazynach albo stoczniach są dźwignice, czyli urządzenia, które pracują w ruchu przerywanym.

0 Comments

anodowanie aluminium śląskie
Design, wysika jakość oraz funkcjonalność - jest to zespół cech, jakimi możemy scharakteryzować anodowanie jako sposób powierzchniowej obróbki aluminium.


W efekcie owego procesu metal zdobywa przymioty ozdobne oraz użytkowe, stąd coraz to częściej oraz szerzej anodowanie wykorzystywane jest w produkcji, zaś ilość anodowanych wyrobów bez ustanku rośnie.

0 Comments

pora na rozliczenie PIT
Autor: Lucas Hayas
Źródło: http://www.flickr.com
Produkty, które są transportowane na paletach powinny być odpowiednio zabezpieczane przed każdym rodzajem uszkodzenia. Niekorzystne mogą być wszystkie uszkodzenia lub oddziaływanie czynników pogodowych.


Najważniejszym sposobem takiego zabezpieczenia jest owinięcie palety w folię polietylenową stretch.

Jak uruchomić gospodarstwo agrarne od podstaw?

0 Comments

typ
Autor: Lars Plougmann
Źródło: http://www.flickr.com
Gospodarstwo agrarne zapewniające zyski, oparte na hodowaniu zwierzaków jak także uprawie roślinek to tak zwana działalność.


Nie ma ona cech działalności takich samych jak przedsiębiorstwo w typowym tego terminu znaczeniu.

0 Comments

tuleje z brązu
Autor: dylanspangler
Źródło: http://www.flickr.com
Brązowe tuleje są elementami, które możemy spotkać w wielu urządzeniach, jakie stosujemy w domu. Brąz jest również używany do wytwarzania wielu części będących elementami wielu większych urządzeń używanych np.

0 Comments

wypadek Niemcy
Autor: Map of the Urban Linguistic Landscape
Źródło: http://www.flickr.com
Stłuczki drogowe mogłyby zdarzyć się dosłownie wszędzie, jednak jeśli będą miały miejsce gdzieś za granicą, do całej sprawy dochodziłyby jeszcze innego rodzaju problemy.

Czy renowacja sprzętu AGD się opłaci?

0 Comments

Bańka mydlana, łąka
Autor: www.s-lab.pl
Źródło: www.s-lab.pl
Usterka wyposażenia AGD dosyć szybko potrafi pogmatwać wykonywanie codziennych obowiązków.


awaria dajmy na to zmywarki powoduje, że kupa brudnych naczyń rośnie w zatrważającym tempie.

Budowa dróg

0 Comments

forma do odlewów
Autor: OKFoundryCompany
Źródło: http://www.flickr.com
Asfalt jest to materiał, który w większości wypadków stosowany jest do konstrukcji dróg, fabrykacji papy, wykorzystuje się go także jako surowiec izolacyjny.


Asfalt jest pochodzenia przyrodniczego, może posiadać spoistość stałą czy półstałą, charakteryzuje się kolorem ciemnobrązowym czy też czarnym.

0 Comments

Wnętrze fabryki, hurtowni
Autor: Don Nunn
Źródło: http://www.flickr.com
Pożar jest żywiołem, którego to trudno czasami jest powstrzymać - nie dziwi więc fakt, że zawsze dbamy o to, by w lokalizacjach, gdzie występuje, było jak najbezpieczniej. Jak łatwo się zorientować najbardziej częstym miejscem ukazywania się pożarów są nasze własne domy.

0 Comments

Część
Autor: TheGuyCalledDennis
Źródło: http://www.flickr.com
Aluminium jest bardzo popularnym metalem, który jest wykorzystywany m.in. do tworzenia karoserii samochodowych lub urządzeń sportowych. Aby powiększyć jego odporność na ścieranie, używana jest metoda o nazwie eloksalowanie.