1 2 3

0 Comments

Jeśli myślimy o transporcie osób, najczęściej widzimy w myślach autokar miejski, metro albo taksówkę. To prawda, jednak jeśli mamy znacznie większe oczekiwania oraz wymagamy indywidualnego podejścia, a sama podróż ma być wyjątkowo pewna oraz wygodna, powinniśmy skorzystać z odmiennego typu usługi.


instalacja
Autor: Florian Bugiel
Źródło: http://www.flickr.com
Są one proponowane szczególnie osobom, dla których nie wystarczająca będzie nawet zwykła taksówka. Dla tych ludzi idealną propozycją są usługi transportu indywidualnego. Tego typu przewóz można zlecić nawet z dużym wyprzedzeniem, a kierujący będzie w stanie zaoferować nie tylko zawiezienie w wybrane miejsce, ale również chętnie pomoże w zaniesieniu bagaży. Jeśli taka usługa będzie miała miejsce w lecie, kierowca mógłby zaoferować nie zaledwie transport w przyjemnie chłodnym samochodzie, lecz również różnorodnego rodzaju napoje chłodzące.


Pompa ogrodowa
Autor: AL-KO
Źródło: AL-KO


Sam samochód nie będzie miał najmniejszych oznakowań wskazujących na to, że spełnia funkcję taksówki. W wybranych okolicznościach tego typu dyskrecja także może zagwarantować poczucie luksusu. Do dyspozycji klientów są także niezwykle ekskluzywne limuzyny, które mogą być interesującą ofertą na dostanie się na spotkanie biznesowe dla osób na kierowniczych etatach w różnego rodzaju spółkach. Z usługi transportu indywidualnego mogą także skorzystać osoby, które szukają komfortowego i wyjątkowego samochodu na ślub czy też innego typu imprezy okolicznościowe.


Koszt wynajmu jest ustalany indywidualnie z uwagi na dystans drogi, wariant auta czy też ewentualne usługi dodatkowe. Za taki przewóz często można by zapłacić kartą.