1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

0 Comments

drut
Autor: Grupa Atlas
Źródło: Grupa Atlas
Jedną z ciekawszych form na spędzanie wolnego czasu jest odwiedzanie różnorodnych opuszczonych miejsc. Można tam odnaleźć, poza oczywiście ogromną ilością śmieci, także powiew historii a często również różnorodnego rodzaju wielowiekowe przedmioty.

0 Comments

kabiny natryskowe sanplast
Autor: home&you
Źródło: home&you
Marzysz, aby posiadać prysznic w łazience? Jeżeli tak, no to wybierz ten idealny, który nie jedynie będzie pasował do twojej łazienki, lecz także twoich osobistych wymagań! Myślisz, że to niemożliwe? Więc zerknij na ofertę kabin firmy Sanplast no i przekonaj się, czy też tak jest w istocie!


Wybranie idealnej kabiny prysznicowej zdaje się zazwyczaj dosyć trudne - każdy z nas posiada inne preferencje, nie napomykając już o tym, iż często ogranicza nas wielkość naszej łazienki albo ilość posiadanych funduszy.

0 Comments

kobieta w sukience
Autor: IamKhatu
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy będziemy dobrze dbać o ogród, to możemy być pewni, że będzie on ozdobą posesji oraz świetnie będzie się komponować z domkiem.

0 Comments

biustonosz
Autor: You Tube - Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli jesteśmy fanami dań z grilla oraz w czasie letnim możemy je spożywać co chwilę, to bez wątpienia warto się zaopatrywać w właściwe urządzenie, które pozwoli nam na przyszykowanie tego rodzaju dań.

0 Comments

inwestor
Autor: wiktor jedrzejczak
Źródło: http://www.flickr.com
Pragnąc naprawić dach, albo usunąć gałęzie drzew, które będą na samym jego wierzchołku, potrzeba uzyskać właściwy sprzęt, który dopomoże nam prędko i bezpiecznie zrobić taką pracę.

0 Comments

szklane dekoracje
Autor: outreachr.com
Źródło: http://www.flickr.com
Czasami ludzie myślą, w jaki sposób ozdobić swoje domostwo. Czy powiesić ogromne obrazy, a może skupić się na lekkich drobiazgach? Czy zainwestować w popularną sztukę, czy wykorzystać nietuzinkowe elementy do ozdobienia mebli? Możliwości jest wiele, lecz jedna wciąż od tylu lat niezmienna i warta pamiętania.

0 Comments

cegły
Autor: Röben
Źródło: Röben
Dzisiejsze technologie niemal w każdej sferze są w samej rzeczy rozwinięte. Czasami nie wiemy o tym, iż dzięki poniektórym technikom nasze życie jest dużo prostsze, a produkty jakich używamy Dużo trwalsze.

0 Comments

aparat fotografa
Wszechobecna komputeryzacja to ogólnie norma. Nie ma firmy, która nie prowadziłaby swojej dokumentacji w inny sposób aniżeli w formie elektronicznej. Wszystkie dane zapisujemy zatem na służbowych komputerach, aktualizujemy wszystkie w zgodzie z ustalonym harmonogramem, każde wydanie towarów czy gotówki jest zafakturowane.

0 Comments

Olimpia Port
Autor: Grupa Archicom
Źródło: Grupa Archicom
Z pewnością każdy zgodzi się z twierdzeniem, że konieczność odzyskania długu nie jest przyjemnym doświadczeniem. Nie powinno to nikogo zaskoczyć, że firmy, które muszą ściągać należności od poszczególnych dłużników najczęściej korzystają ze wsparcia profesjonalistów.

Zabezpiecz Twój dom przed kłopotliwymi komarami

0 Comments

dom - portret
Autor: MEDIA WNET
Źródło: http://www.flickr.com
Każda z osób, która posiada swój dom dla siebie, okolony przestronnym ogrodem, z pewnością cieszy się niezmiernie z tej przyczyny. Bowiem nie ma nic lepszego, niż w letnie, ciepłe wieczory spożywać kolację na świeżym powietrzu.