1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Kuchnia zaprojektowana z myślą o Was

0 Comments

Pralka w kuchni
Autor: Candy Polska
Źródło: Candy Polska
Rynek meblarski obfituje w najrozmaitsze wzory mebli. Malutkie, ciężkie, różnokolorowe, ciemne, pastelowe – można pomyśleć, że każdy odnajdzie model dla siebie. Niestety tak nie jest. Coraz częściej poszukiwane są meble o indywidualnych wymiarach i proporcjach. Co zrobić, gdy nie znajdziemy danego modelu w sklepach z meblami?

0 Comments

bidety
Źródło: www.vox.pl
Jak wiadomo co jakiś czas przychodzi taka chwila, że przydałoby się coś przeistoczyć w naszym życiu i najczęściej kiedy wszystko jest ustabilizowane to przewidujemy odnowienie naszego domu. Nie ma się co dziwić, gdyż jako osoby jesteśmy uregulowani na piękno i bez wątpienia tego typu podejście do tematu sprawia, iż planujemy coś przekształcić, sprawić, żeby pokoje w których żyjemy nabrały nowiuteńkich barw, przez co żeby było nam w nich dużo przytulniej.

Od nas zależy co pojawi się na naszych ścianach

0 Comments

Szablon malarski, wzrór do salonu
Autor: www.przyklejka.pro
Źródło: www.przyklejka.pro
Jeżeli nie chcemy, żeby nasze ściany były puste, ale równocześnie nie pragniemy też na nich wieszać żadnych obrazów, to bez wątpienia warto pomyśleć o kolejnym rozwiązaniu. Obecnie są nam oferowane specjalne szablony do ścian, które możemy nakleić na ścianę, a one wyglądają tak jakby zostały namalowane. Co więcej niesamowite w tym wszystkim jest to, iż takie szablony prezentują różnorakie motywy, a więc możemy zadecydować się na drzewo, dmuchawiec, wróżkę do pokoju dziewczynki, albo samochody do syna.

0 Comments

sprężyny
Autor: http://www.freeimages.com/
Źródło: http://www.freeimages.com/
Działanie sprężyny ludzie znali już tysiące lat temu w czasach kilkunastu tysięcy lat przed naszą erą. Wyładowanie energii charakterystycznej dla działania sprężyny wykorzystywane było w mechanizmie pierwszych łuków. Działanie to wykorzystywane było także przy budowaniu różnego rodzaju pułapek na zwierzynę. W chwili obecnej branża przemysłu trudniąca się wytwarzaniem sprężyn jest bardzo mocna i odznacza się niemałą konkurencją.

Naklejki na szyby pozwolą ozdobić każde mieszkanie

0 Comments

świąteczna naklejka na szybę
Źródło: pixabay.com
Jak prędko i tanio przyozdobić pokój?
Czy przynależymy do tych osób, które lubią posiadać przybrane wnętrze mieszkania zgodnie z panującym właśnie okresem? Na Wielkanoc chcemy posiadać jajeczka i zajączki, na Boże Narodzenie dbamy o gwiazdory i choinki, lecz nawet w ciągu roku pragniemy, by zjawiało się u nas coś interesującego oraz niecodziennego?

0 Comments

farby
Autor: Yuichiro MASUI
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie nie trzeba już zatrudniać architektów od wnętrz, aby pozyskać godny uwagi efekt. Nie musimy również całkowicie odświeżać pomieszczeń, aby zyskały one nowy styl. Wystarczy odrobina wyobraźni i dobrej jakości fototapeta.

0 Comments

fototapety do salonu
Autor: Tom Page
Źródło: http://www.flickr.com
Szukając interesujących zastosowań do dekoracji pokoi naszego mieszkania należy pomyśleć o tym, jak zagospodarować ściany.

Fototapety w aranżacji mieszkań

0 Comments

fototapeta powiększająca wnętrze
Autor: INVADO
Źródło: INVADO
Ty i Twoje posępne wnętrza nie możecie na siebie patrzeć? W przypadku, gdy nawet codzienna rutyna nie będzie w stanie odciągnąć Twej uwagi od czterech kątów, które nijak mają się do tego, co widzisz w swych wyobrażeniach - to sygnał, że czas na zmianę.

Nowoczesne wnętrza

0 Comments

designerskie lampy wiszące
Autor: Zanette
Źródło: Zanette
Współczesne wnętrza charakteryzuje naturalność, funkcjonalność a także estetyka. Sprzęty podtrzymane w tym stylu odznaczają się raczej minimalistyczną formą a także funkcjonalnością, jaka o wiele ułatwia powszednie użytkowanie.


Częstokroć posiadają ciekawe i geometryczne formy, jakie doskonale komponują się z surowym wnętrzem bądź białymi murami.

0 Comments

Hydrografika jest cyklem nanoszenia wizerunku przy udziale wody na powierzchnie 3D. Jest jedną z najlepszych modyfikacji|, jakim można poddać rzeczy o złożonych, jak również nieskomplikowanych kształtach. Pozwala na wykończenie oraz dokładne zakrycie niedostępnych punktów w rogach i szczelinach. Powstała powłoka jest pokrywana warstwą zabezpieczającą, która ma odporność charakterystyczną dla lakierowanych nawierzchni.