1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Kuchnia zaprojektowana z myślą o Was

0 Comments

Pralka w kuchni
Autor: Candy Polska
Źródło: Candy Polska
Rynek meblarski obfituje w najróżniejsze modele mebli. Niskie, ogromne, różnobarwne, ciemne, pastelowe – można pomyśleć, że każdy wynajdzie coś dla siebie. Niestety tak nie jest. Często poszukiwane są meble o indywidualnych gabarytach i kształtach. Co począć, gdy nie uda się odnaleźć wyśnionego rozmiaru w sklepie meblarskim?

0 Comments

bidety
Źródło: www.vox.pl
Jak wiadomo co jakiś czas przychodzi taka chwila, że przydałoby się coś przeistoczyć w naszym życiu i najczęściej kiedy wszystko jest ustabilizowane to przewidujemy odnowienie naszego domu. Nie ma się co dziwić, gdyż jako osoby jesteśmy uregulowani na piękno i bez wątpienia tego typu podejście do tematu sprawia, iż planujemy coś przekształcić, sprawić, żeby pokoje w których żyjemy nabrały nowiuteńkich barw, przez co żeby było nam w nich dużo przytulniej.

Od nas zależy co pojawi się na naszych ścianach

0 Comments

Szablon malarski, wzrór do salonu
Autor: www.przyklejka.pro
Źródło: www.przyklejka.pro
Kiedy nie chcemy, aby nasze ściany były puste, ale równocześnie nie pragniemy także na nich zawieszać najmniejszych obrazków, to bez wątpienia należy myśleć o kolejnym rozwiązaniu. Obecnie są nam proponowane specjalne szablony do ścian, które możemy przykleić na ścianę, a one prezentują się tak jakby zostały namalowane. Co więcej niesamowite w tym wszystkim jest to, że takie szablony prezentują przeróżne motywy, a więc mamy szansę zdecydować się na drzewo, dmuchawiec, wróżkę do pokoju dziewczynki, lub wozy do syna.

0 Comments

sprężyny
Autor: http://www.freeimages.com/
Źródło: http://www.freeimages.com/
Działanie sprężyny ludzie znali już tysiące lat temu w czasach kilkunastu tysięcy lat przed naszą erą. Wyładowanie energii charakterystycznej dla działania sprężyny wykorzystywane było w mechanizmie pierwszych łuków. Działanie to wykorzystywane było także przy budowaniu różnego rodzaju pułapek na zwierzynę. W chwili obecnej branża przemysłu trudniąca się wytwarzaniem sprężyn jest bardzo mocna i odznacza się niemałą konkurencją.

Naklejki na szyby pozwolą ozdobić każde mieszkanie

0 Comments

świąteczna naklejka na szybę
Źródło: pixabay.com
Jak błyskawicznie oraz tanio ozdobić pokój?
Czy należymy do tych jednostek, które uwielbiają posiadać przybrane wnętrze mieszkania odpowiednio z obowiązującym akurat czasem? Na Wielkanoc staramy się mieć jajeczka i zajączki, na Boże Narodzenie zabiegamy o gwiazdory i choinki, lecz nawet w ciągu roku chcemy, by zjawiało się u nas coś interesującego oraz niecodziennego?

0 Comments

farby
Autor: Yuichiro MASUI
Źródło: http://www.flickr.com
Aktualnie nie trzeba już zatrudniać architektów wnętrz, aby pozyskać wart uwagi efekt. Nie musimy również gruntownie odświeżać pomieszczeń, by zyskały one nowy styl. Wystarczy odrobina wyobraźni i doskonałej jakości fototapeta.

0 Comments

fototapety do salonu
Autor: Tom Page
Źródło: http://www.flickr.com
Szukając interesujących rozwiązań do aranżacji pokoi naszego domu wskazane jest aby rozważyć o tym, jakim sposobem zagospodarować ściany.

Fototapety w aranżacji mieszkań

0 Comments

fototapeta powiększająca wnętrze
Autor: INVADO
Źródło: INVADO
Ty i Twoje posępne wnętrza nie możecie na siebie patrzeć? W przypadku, gdy nawet codzienna rutyna nie będzie w stanie odciągnąć Twej uwagi od czterech kątów, które nijak mają się do tego, co widzisz w swych wyobrażeniach - to sygnał, że czas na zmianę.

Nowoczesne wnętrza

0 Comments

designerskie lampy wiszące
Autor: Zanette
Źródło: Zanette
Współczesne pomieszczenia cechuje prostota, funkcjonalność a także estetyka. Sprzęty utrzymane w tym stylu odznaczają się raczej minimalistyczną formą i ergonomicznością, jaka o wiele ułatwia powszednie użytkowanie.


Nierzadko posiadają interesujące a także geometryczne kształty, które doskonale komponują się z surowym wnętrzem czy też białymi ścianami.

0 Comments

Hydrografika jest procesem nanoszenia obrazu przy współudziale wody na powierzchnie 3D. Jest jedną z najdoskonalszych modyfikacji|, jakim można oddać obiekty o zawiłych, jak też nieskomplikowanych fasonach. Pozwala na dopracowanie oraz pełne nakrycie niedostępnych stref w rogach i szczelinach. Występująca powłoka jest nakrywana warstwą zabezpieczającą, która ma odporność charakterystyczną dla lakierowanych powierzchni.