1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Czy renowacja sprzętu AGD się opłaci?

0 Comments

Bańka mydlana, łąka
Autor: www.s-lab.pl
Źródło: www.s-lab.pl
Usterka wyposażenia AGD dosyć szybko potrafi pogmatwać wykonywanie codziennych obowiązków.


awaria dajmy na to zmywarki powoduje, że kupa brudnych naczyń rośnie w zatrważającym tempie.

Co najczęściej przydaje się w garażu?

0 Comments

garaże
Autor: raneko
Garaż jest w dużej mierze pomieszczeniem, służącym do składowania aut. Większość czynności wykonywanych w tym miejscu związane jest więc z naprawą, konserwacją lub innymi kwestiami dotyczącymi użytkowania samochodu. Często także w tym pomieszczeniu składuje się takie elementy jak na przykład rower.

Dom marzeń

0 Comments

Nowe szlifierki proste GGS 28 C Professional i GGS 28 CE Professional firmy Bosch
Autor: Bosch
Źródło: Bosch
Nawet najlepiej zaprojektowany dom trzeba od czasu do czasu wyremontować. Nierzadko dlatego, że brudne ściany, zniszczone meble i zarysowane parkietyi zaczynają być coraz bardziej niemiłym widokiem. Niekiedy z tej przyczyny, że miejsce zamieszkania zmienia się razem z jego właścicielem, a ten, w szczególności jego gusta, ulegają przekształceniom. Przed rozpoczęciem pracy warto jest wyposażyć się w odpowiednie narzędzia i sprzęt. Szlifierki i polerki okażą się przydatne majsterkowiczom nieusatysfakcjonowanym przygotowanymi pomysłami proponowanymi przez domy handlowe.

Warsztat narzędziowy

0 Comments

Narzędzie wielofunkcyjne dysponuje bogatym osprzętem
Autor: Bosch
Źródło: Bosch
Masz swoją firmę? Kochasz w wolnym czasie odrobinę pomajsterkować? Powinieneś dobrze się zastanowić nad rozsądnym wyekwipowaniem swojego warsztatu. W artykule znajduje się kilka przedmiotów, które warto zakupić w dobrym sklepie z artykułami tego typu. Stawkę otwierają niezbędne w każdym przypadku elektronarzędzia.

0 Comments

narzędzia
Autor: regan76
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy z nas doskonale wie, że wykorzystanie przez nas aut w dniu dzisiejszym stało się niezmiernie okazałe. Przypuszczalnie nie potrafimy sobie już wyobrazić normalnego funkcjonowania w otaczającej nas rzeczywistości bez ogromnego wsparcia, jakie jest nam w stanie z pewnością zagwarantować w szerokim zakresie rozumiana motoryzacja. Przemieszczanie się za pośrednictwem prywatnego środka przewozu stało się dzisiaj w pewnym sensie obowiązkiem każdego właściciela samochodu.

0 Comments

Sprężarka tłokowa
Źródło: http://www.pneuma.pl/
Jest wiele różnych sprzętów, o których, na co dzień nawet nie pamiętamy, ba! , jest sporo wszelakich urządzeń, o których nie mamy pojęcia. Należą do nich na przykład kompresory śrubowe, które dają możliwość dostarczenia powietrza sprzężonego w określonej ilości. Na kolei pozwalają utrzymać odpowiednie ciśnienie między innymi w przewodach hamulcowych. Dawniej używano kompresorów tłokowych, były one jednak bardzo głośne i teraz korzysta się najczęściej z kompresorów śrubowych. Mechanizm jest prosty, przez wirowanie śrub zmniejsza się przestrzeń pomiędzy nimii tak tworzy się sprzężone powietrze.

0 Comments

żurawie
Autor: Ron Cogswell
Źródło: http://www.flickr.com
Rynek budownictwa osiąga swoje maximum. Rozwija się poziom możliwości. Wybudowanie wysokiego budynku korporacji, hotelu, czy konstrukcji wieżowej nie stanowi teraz jakiegokolwiek problemu. Aranżacją stawiania budowli zajmują się wyedukowani fachowcy, którzy profesjonalnie wykonują własne zadania.

0 Comments

dekoracje wnętrz
Autor: home&you
Źródło: home&you
Ozdabianie przedmiotów niebanalnymi motywami cieszy się popularnością od bardzo dawna. To jaki sposób ozdabiania zastosujemy zależy oczywiście w pierwszej kolejności od tworzywa, które ma być ozdobione, jak również od techniki, którą możemy wykorzystać. I tak dla przykładu, drewno można między innymi pomalować, ale również wygrawerować.

0 Comments

Sterylizator domowy
Autor: Clive Darra
Źródło: http://www.flickr.com
Sterylizatory parowe to niezwykle praktyczne maszyny przeznaczone do kompetentnego oraz skutecznego polerowania narzędzi chirurgicznych, naczyń metalicznych, tworzyw sztucznych, bielizny operacyjnej itd. Po pierwsze stosuje się je w szpitalach, aptekach, laboratoriach lub gabinetach medycznych. Sprzęt medyczny i lekarskie przyrządy stale muszą być sterylne, dlatego tak znaczące jest ich fachowe wyczyszczenie i oczyszczenie.

Blachy stalowe wytrzymałe Hardox

0 Comments

blacha
Autor: Mark Gaw
Źródło: http://www.flickr.com
Aktualnie przed każdego rodzaju narzędziem stawia się wielkie wymagania wytrzymałościowe.Jeżeli używane materiały zużywają się za szybko, oznacza to znaczne koszty. Żeby utrzymać produktywność, oraz konkurencyjność, istotne jest wykorzystanie wytrzymałych tworzyw. Najlepszym wyjściem jest stal Hardox.Znamionuje ją duża odporność na zużywanie ścierne, szansa obróbki skrawaniem specjalistycznymi urządzeniami, spawalność, duże cechy mechaniczne i wytrzymałość na obciążenie udarowe.