1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

0 Comments

anodowanie aluminium śląskie
Design, wysika jakość oraz funkcjonalność - jest to zespół cech, jakimi możemy scharakteryzować anodowanie jako sposób powierzchniowej obróbki aluminium.


W efekcie owego procesu metal zdobywa przymioty ozdobne oraz użytkowe, stąd coraz to częściej oraz szerzej anodowanie wykorzystywane jest w produkcji, zaś ilość anodowanych wyrobów bez ustanku rośnie.

0 Comments

membrany dachowe
Autor: Marma Polskie Folie
Źródło: Marma Polskie Folie
Jednymi z najczęściej spotykanych rodzajów dachów są dachy spadziste. Mają one dużo zalet i bardzo dobrze sprawdzają się w większości budynków. Świetnie sobie radzą z odprowadzaniem wody, a dzięki spadkowi nie będą potrzebować dużej szczelności między elementami pokrycia, dzięki czemu nie wymagają równocześnie najwyższej jakości materiałów. Nie są jednak pozbawione od wad - koszt dachu spadzistego jest znacznie większy niż dachu płaskiego, poza tym są duże problemy z konstrukcją, jeśli dach jest bardziej skomplikowany.

0 Comments

tynkowanie
Autor: Grupa Atlas
Źródło: Grupa Atlas
Mając na uwadze piękny projekt domu, szuka się ciekawych rozwiązań, które nadadzą obiektom niepowtarzalnego charakteru. Wykorzystanie optymalnych materiałów wykończeniowych bywa ważne dla otrzymania przyjemnego rezultatu wizualnego, jak też dbania o czystość oraz wytrzymałość aranżowanych powierzchni. Warto właściwie pomyśleć nad doborem idealnych pokryć i poznać ich niezwykłe zastosowanie.

0 Comments

łazienka
Autor: Carl Mattone
Źródło: http://www.flickr.com
Dla wszystkich ludzi, którzy zamierzają zagospodarować swoją łazienkę w mądry i komfortowy sposób blog łazienkowy może stać się okazją do zaczerpnięcia prawdziwej dawki inspiracji dotyczącej tego, jak to odpowiednio zrobić, by nasze łazienkowe kąty wyglądały naprawdę dobrze. Bez względu na to, jakie mamy doświadczenie w projektowaniu wnętrz, kiedyś trzeba zacząć wdrażać plany w rzeczywistość i remont domu może być doskonałą okazją do wypróbowania swoich sił w tym temacie.

0 Comments

chłodnia
Autor: Bruce Guenter
Źródło: http://www.flickr.com
Budowa pomieszczeń przemysłowych jest bez dwóch zdań szczególnie interesującym tematem. Wystarczy jedynie uświadomić sobie jak sporo aspektów musimy rozpatrzyć, takich jak odpowiednie rozmieszczenie maszyn celem optymalnego wykorzystania powierzchni bądź zapewnienie atrakcyjnej temperatury umożliwiającej pracownikom odpowiednie funkcjonowanie bez ryzyka dla ich zdrowia.

0 Comments

czyszczenie powierzchni kamiennej
Autor: Stone Connection Polska
Źródło: Stone Connection Polska
W jaki sposób musimy czyścić różnorakie powierzchnie?

Kiedy pragniemy coś wyczyścić, to chcemy też posiadać pewność, że nie będzie ulegać to zniszczeniu, ani porysowaniu.

0 Comments

Budowa drogi
Autor: thisisbossi
Źródło: http://www.flickr.com
W czasie wykonywania określonych zadań związanych z remontami najważniejsze jest to, aby zajmowali się tym ludzie, którzy naprawdę się na tym znają. W związku z tym również, podczas gdy chodzi o roboty na znajdujących się w Polsce drogach, jakie muszą pozostawać przeprowadzone precyzyjnie to pozostaje to tak samo czymś bardzo ważnym.

0 Comments

Maszyna do druku sitowego to urządzenie z dziedziny poligrafii, które nanosi na tworzywa różnorodne nadruki. To niezwykle nowoczesne urządzenia, a ich cena zależy od mnóstwa czynników.

0 Comments

market
Kupno pierwszego i często ostatecznego lokum jest jedną z istotniejszych życiowych decyzji. Obecnie daje się zauważyć wyraźny trend pośród progresywnie myślących kupujących w preferowaniu mieszkań z sporą ilością pomieszczeń.


Znaczniejsza ich liczba nie przenosi się jednak na rozleglejszy metraż.

0 Comments

wiata na maszyny rolnicze
Autor: David Amsler
Źródło: http://www.flickr.com
Jeszcze do niedawna wiele maszyn rolniczych zwyczajnie stało na placu, gdzie coś wolnego się znalazło. Ale przechowywane tak maszyny mogły szybko zniszczeć, dlatego też rolnicy zaczęli je chować w jakieś miejsca z zadaszeniem.