1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

0 Comments

kruszywa
Autor: Kitmondo Marketplace
Źródło: http://www.flickr.com
Każda osoba ma czasem chęć dotrzeć na lotnisko. I tu jest do wyboru nasz samochód, poproszenie kogoś z rodziny o podwózkę lub wybór autobusu, jaki zawiezie nas w konkretne miejsce.


Jeśli ktoś ma chęć dostać się na wrocławskie lotnisko, może wybrać ekspresowy transport na lotnisko we Wrocławiu.

Lampy do pomieszczeń – może w technologii LED?

0 Comments

Lampa
Autor: Swadilfari
Źródło: http://www.flickr.com
Rozważając ważny element w domu i ogródku, jakim jest oświetlenie, trzeba pochylić się nad zakupem lamp opartych na diodach led. To technika z lat sześćdziesiątych, ale do ogólnego użytku weszła niedawno. W tym krótkim tekście przekonam was, iż ta bardzo praktyczna technologia musi trwale zagościć w waszym gospodarstwie domowym.

Sklep elektryczny – co kupimy?

0 Comments

sklep internetowy z lampami podłogowymi
Źródło: www.nota-bene.com.pl/
Hurtownia elektryczna to – jak wskazuje nazwa – skarbiec wszystkiego co związane z elektryką. Każdy, kto wskutek wykonywanej profesji lub amatorsko interesuje się tematami dotyczącymi elektryczności na pewno powinien być stałym bywalcem takiej hurtowni. Ma ona bowiem nad wyraz szeroki wybór towaru, którego nie sposób dostać w innym miejscu.

0 Comments

Ciepło od poziomu  1
Autor: INPLUS PR
Źródło: INPLUS PR
Każdy stara się aby otoczenie w którym żyje wyglądało ładnie i atrakcyjnie. Na ogół dumni jesteśmy z naszego mieszkania. Poszukujemy metod na wyeksponowanie jego pozytywów. Dużą wagę przywiązujemy także do wyglądu ogrodu.

0 Comments

Oświetlenie led
Autor: David Mellis
Źródło: http://www.flickr.com
Dawno, dawno temu, kiedy nie było oświetlenia świat przedstawiał się zupełnie inaczej. Od kiedy Edison wynalazł żarówkę, zaczęła się dla ludzkości nowa era. Codzienne życie ludzi odmieniło się diametralnie, a rytm dnia nie był wyznaczany przez wschodzące i zachodzące słońce, ale poprzez nasze upodobania.

Stosowne oświetlenie ledowe do biura i jego zalety

0 Comments

Oświetlona ulica
Autor: manfred majer
Źródło: http://www.flickr.com
Odpowiednie miejsce do pracy ma niezwykle wielkie znaczenie, gdyż wpływa na skuteczność pracowników. Ułatwia pracę, powoduje, iż jest ona przyjemniejsza i znacznie bardziej wygodna. Złe oświetlenie z pewnością będzie przeszkodą w należytej i wydajnej pracy.

Klasyczne i zarazem szykowne kinkiety i żyrandolowe

0 Comments

kinkiety
Autor: TECHNOLUX
Źródło: TECHNOLUX
Dziś panuje wysokie zainteresowanie nowoczesnymi aranżacjami wnętrz. Mimo to niemało osób nadal entuzjastycznie pozostaje przy klasyce. Klasyczne aranżacje wnętrz rzecz jasna różnią się od tych, które oglądaliśmy w domach naszych rodziców bądź dziadków. Dzisiaj klasycyzm posunął się nieco dalej, natomiast umeblowanie, sprzęty i dodatki do mieszkania przybrały jego nowatorski wymiar. Klasyczne aranżacje wnętrz mogą być naprawdę ładne, jeśli tylko posiadamy na nie niezwykły pomysł.

0 Comments

światło led
Autor: darkday
Źródło: http://www.flickr.com
Oświetlenie led zyskuje coraz znaczniejsze uznanie wśród naszych rodaków. Trudno się temu dziwić, gdyż ten typ oświetlenia okazuje się nie tylko bardzo efektywny i elegancki, lecz również oszczędny. Oświetlenie led posiada naprawdę duże zastosowanie, tak i w mieszkaniach, jak i w pozostałych sferach użytkowych, warto jedynie dowiedzieć się, jak można wykorzystać jego formę.

0 Comments

Pasek LED
Autor: Mark Bell
Źródło: http://www.flickr.com
Oświetlenie bywa bardzo istotnym elementem wnętrza, gdyż nie tylko gwarantuje dobre warunki pracy, ale też wprowadza do pomieszczeń wyjątkowy klimat. Tym powodowane bywa ogromne zainteresowanie poszukiwaniem idealnych metod oświetlenia mieszkań i materiałów, które zagwarantują nie tylko komfortowe stosowanie, ale również przyjemne doznania wizualne.

0 Comments

Dioda led niebieska
Autor: unbekannt270
Źródło: http://www.flickr.com
Niewiele dorosłych wie, jakie znaczenie na naszą aktywność ma światło. Nasz rytm biologiczny jest w dużej mierze od niego zależny. Jeśli słońca brakuje to organizm produkuje zbyt mało witaminy D, obniża się koncentracja, pojawia się znużenie a przy długotrwałych okresach, może pojawić się przygnębienie. Porą zimową i jesienią kiedy mamy niedostatek słońca, szczególnie istotny jest właściwy dobór oświetlenia.