1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

0 Comments

kruszywa
Autor: Kitmondo Marketplace
Źródło: http://www.flickr.com
Każda osoba ma czasem chęć dotrzeć na lotnisko. I tu jest do wyboru nasz samochód, poproszenie kogoś z rodziny o podwózkę lub wybór autobusu, jaki zawiezie nas w konkretne miejsce.


Jeśli ktoś ma chęć dostać się na wrocławskie lotnisko, może wybrać ekspresowy transport na lotnisko we Wrocławiu.

Lampy do pomieszczeń – może w technologii LED?

0 Comments

Lampa
Autor: Swadilfari
Źródło: http://www.flickr.com
Rozważając istotny element w mieszkaniu i ogrodzie, jakim jest oświetlenie, powinno pochylić się nad zakupem lamp opartych na diodach led. To technika z lat sześćdziesiątych, ale do masowego obiegu weszła niedawno. W tym przyjemnym artykule uświadomię wam, iż ta niewiarygodnie praktyczna technologia powinna trwale zagościć w waszym domu.

Sklep elektryczny – co kupimy?

0 Comments

sklep internetowy z lampami podłogowymi
Źródło: www.nota-bene.com.pl/
Hurtownia elektryczna to – jak wskazuje nazwa – skarbnica wszystkiego co związane z elektryką. Każdy, kto zawodowo bądź hobbystycznie para się się zagadnieniami dotyczącymi elektryczności na pewno powinien robić zakupy w takiej hurtowni. Posiada ona bowiem niezwykle obszerny zasób produktów, którego nie można dostać w innym miejscu.

0 Comments

Ciepło od poziomu  1
Autor: INPLUS PR
Źródło: INPLUS PR
Każdy stara się aby otoczenie w którym żyje wyglądało ładnie i atrakcyjnie. Na ogół dumni jesteśmy z naszego mieszkania. Poszukujemy metod na wyeksponowanie jego pozytywów. Dużą wagę przywiązujemy także do wyglądu ogrodu.

0 Comments

Oświetlenie led
Autor: David Mellis
Źródło: http://www.flickr.com
W przeszłości, gdy nie było światła świat wyglądał zupełnie inaczej. Od kiedy Edison wynalazł żarówkę, zaczęła się dla ludzkości inna era. Życie zmieniło się nie do poznania, a cykl dobowy nie był ograniczony przez wschodzące i zachodzące słońce, ale przez nasze upodobania.

Stosowne oświetlenie ledowe do biura i jego zalety

0 Comments

Oświetlona ulica
Autor: manfred majer
Źródło: http://www.flickr.com
Odpowiednie miejsce do pracy ma nadzwyczaj duże znaczenie, albowiem wpływa na efektywność pracowników. Upraszcza pracę, powoduje, że jest ona przyjemniejsza i znacznie bardziej komfortowa. Złe oświetlenie bez wątpliwości będzie przeszkodą w rzetelnej i sprawnej pracy.

Klasyczne i zarazem szykowne kinkiety i żyrandolowe

0 Comments

kinkiety
Autor: TECHNOLUX
Źródło: TECHNOLUX
Współcześnie panuje wysokie zainteresowanie nowoczesnymi aranżacjami wnętrz. Mimo to niemało postaci wciąż chętnie pozostaje przy klasyce. Klasyczne aranżacje wnętrz naturalnie odróżniają się od tych, jakie oglądaliśmy w domach naszych rodziców czy też dziadków. Aktualnie klasycyzm posunął się nieco dalej, natomiast umeblowanie, przyrządy i dodatki do mieszkania przybrały jego innowacyjny wymiar. Klasyczne aranżacje wnętrz zdołają być naprawdę ładne, jeżeli tylko mamy na nie fascynujący pomysł.

0 Comments

światło led
Autor: darkday
Źródło: http://www.flickr.com
Oświetlenie led zyskuje coraz znaczniejsze uznanie wśród naszych rodaków. Trudno się temu dziwić, gdyż ten typ oświetlenia okazuje się nie tylko bardzo efektywny i elegancki, lecz również oszczędny. Oświetlenie led posiada naprawdę duże zastosowanie, tak i w mieszkaniach, jak i w pozostałych sferach użytkowych, warto jedynie dowiedzieć się, jak można wykorzystać jego formę.

0 Comments

Pasek LED
Autor: Mark Bell
Źródło: http://www.flickr.com
Oświetlenie bywa bardzo istotnym elementem wnętrza, gdyż nie tylko gwarantuje dobre warunki pracy, ale też wprowadza do pomieszczeń wyjątkowy klimat. Tym powodowane bywa ogromne zainteresowanie poszukiwaniem idealnych metod oświetlenia mieszkań i materiałów, które zagwarantują nie tylko komfortowe stosowanie, ale również przyjemne doznania wizualne.

0 Comments

Dioda led niebieska
Autor: unbekannt270
Źródło: http://www.flickr.com
Mało ludzi zdaje sobie sprawę, jaki wpływ na organizm człowieka ma energia słoneczna. Nasz rytm biologiczny jest w sporym stopniu od niego zależny. Jeśli słońca jest za mało to organizm wytwarza zbyt mało witaminy D, obniża się koncentracja, pojawia się senność a przy dłuższych okresach, może pojawić się smutek. Porą zimową i jesienią gdy mamy niedobór słońca, bardzo istotny jest właściwy wybór oświetlenia.