1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

0 Comments

żyrandol
Autor: Spot Light
Źródło: Spot Light
Kiedy urządzamy mieszkanie, najczęściej największą wagę przywiązujemy do mebli i akcesoriów, które mają sprawić, że w swoim mieszkaniu będziemy czuć się jak najlepiej, a w dodatku sposób jego wykończenia stanie się obiektem zazdrości wszelkich znajomych. Nie da się ukryć, że te elementy wyposażenia domu są nader istotne, jednakże okazuje się, że równie często zapominamy o dodatkowej ważnej sprawie. Kiedy zastanowić się jednak głębiej, najczęściej nie zwracamy praktycznie najmniejszej uwagi na odpowiedni dobór oświetlenia - żyrandole zazwyczaj kupujemy na samym końcu i dbamy jedynie o to, by pasowały do reszty wykończenia domu.

0 Comments

meble
Autor: Future PR
Źródło: Future PR
Meble, podobnie jak inne przedmioty i urządzenia, również potrafią czasem się niszczyć. Czasem jednak są to zaledwie malutkie usterki, jakie bez trudności i bez problemu wolno naprawić. Nie musisz przecież natychmiast nabywać nowych mebli, jedynie z tej przyczyny, iż w tych starych coś wymaga naprawy. Jeżeli Twoje meble drewniane wymagają drobnych napraw bądź też renowacji, to warto zwrócić się do firmy, która zajmuje się odnawianiem umeblowania. Takie usługi robi dodatkowo stolarz.

Kraków i różne rodzaje łóżek

0 Comments

meblemagnat.pl
Autor: meblemagnat.pl
Źródło: meblemagnat.pl
Najwyższa jakość oraz najdłuższa gwarancja mebli są dla klientów najważniejsze podczas wyboru danego zestawu. Mając na uwadze salon meblowy Kraków może zaoferować pokaźny wybór sklepów meblowych, w jakich nabyć można materace do spania, materace sprężynowe, a nawet łóżka drewniane. Łóżko należy do podstawowych mebli w sypialni. Ogromny wpływ na wygodę mają więc materace do spania, ponieważ ich główną funkcją jest zapewnienie wygody nocą oraz spokojnego, ciągłego snu.

Funkcjonalna ozdoba każdego wnętrza - drzwi

0 Comments

Drzwi ze szklanymi panelami
Autor: Wonderlane
Źródło: http://www.flickr.com
Wybór drzwi wewnętrznych może i nie należy do najłatwiejszych decyzji w trakcie remontu, jednak jakże przyjemnych. Chcąc nabyć odpowiedni model, musimy zwrócić uwagę na pewne elementy. Przy ich kupnie należy zwrócić uwagę na pewne aspekty.

Wygodne mebelki to coś najważniejszego!

0 Comments

meble do ogrodu
Autor: Wicker Paradise
Źródło: http://www.flickr.com
Projektanci mebli, tak naprawdę tak samo jak chociażby projektujący ubrania, nieustannie udoskonalają swoje prace. A to powoduje, że najzwyczajniej w świecie mamy możliwość zakupić nowoczesne meble, które charakteryzują się wszystkim tym czym ostatnimi czasy żyje świat mebli. Jednak i tak często ludzie mają ogromny kłopot z tym by kupić sobie te meble, które pod definitywnie wszystkimi względami będą OK. Na całe szczęście jeżeli posiadamy nieco większą liczbę pieniędzy w pełni mamy możliwość sprawić idealne mebelki. Wiadoma sytuacja - najbardziej istotne jest to by posiadać pieniądze - cała reszta jest drugorzędną sprawą.

Dom marzeń

0 Comments

Nowe szlifierki proste GGS 28 C Professional i GGS 28 CE Professional firmy Bosch
Autor: Bosch
Źródło: Bosch
Nawet najlepiej zaprojektowany dom trzeba od czasu do czasu wyremontować. Nierzadko dlatego, że brudne ściany, zniszczone meble i zarysowane parkietyi zaczynają być coraz bardziej niemiłym widokiem. Niekiedy z tej przyczyny, że miejsce zamieszkania zmienia się razem z jego właścicielem, a ten, w szczególności jego gusta, ulegają przekształceniom. Przed rozpoczęciem pracy warto jest wyposażyć się w odpowiednie narzędzia i sprzęt. Szlifierki i polerki okażą się przydatne majsterkowiczom nieusatysfakcjonowanym przygotowanymi pomysłami proponowanymi przez domy handlowe.

0 Comments

kołyska
Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com
Decydując się meble sypialniane malucha, dziecka, które jeszcze nie chodzi, rozsądnie wybrać kojec. Mimo kłopotów z wyborem odpowiednich szaf oraz komód, jak również stojąc przed dylematem, czy wybrać dywan, czy surowe panele, rodzice próbują wygospodarować trochę miejsca na kojec. Utrzymanie mebli sypialnianych u malucha w harmonijnym, dziecięcym stylu nie jest problematyczne. Na rynku pojawia się wiele korzystnych urozmaiceń aranżacji sypialni, w tym atrakcyjne, wielobarwne tapety dla maluchów.

Jak wyposażyć swój magazyn

0 Comments

moduły
Autor: Schüco
Źródło: Schüco
Wyposażenie własnego magazynu to kwestia istotna, której najlepiej poświęcić odrobinę czasu. W dwudziestym pierwszym wieku wybranie odpowiednich regałów do magazynu może przyprawić o ogromny problem. Antresole magazynowe czy pokaźne przemysłowe regały? Aby uniknąć pomyłki przy nabywaniu antresol magazynowych najlepiej zapoznać się bliżej z markami dystrybuującymi tego typu regały oraz z ich przeznaczeniem.

Gotowanie rozmawianie

0 Comments

kuchnia
Autor: Mebel RUST
Źródło: Mebel RUST
Od kiedy stała się domowym centrum dowodzenia, w kuchni potrzebne jest miejsce, także na popijanie kawy, odrabianie lekcji, pracę, pogawędki i rodzinne narady.
Możemy tu nie tylko przygotowywać posiłki, ale i odpoczywać. Nawet jeżeli nie jest wiejsko-sielska czy stylowa, a minimalistyczna i biała jak laboratorium. Bo w kuchni sterylność i perfekcja nie są priorytetem! Dom prezentuje się zupełnie inaczej, kiedy nie kojarzy się ona tylko z obowiązkami i wydawaniem posiłków.

Kuchnia zaprojektowana z myślą o Was

0 Comments

Pralka w kuchni
Autor: Candy Polska
Źródło: Candy Polska
Rynek meblarski obfituje w najróżniejsze modele mebli. Niskie, ogromne, różnobarwne, ciemne, pastelowe – można pomyśleć, że każdy wynajdzie coś dla siebie. Niestety tak nie jest. Często poszukiwane są meble o indywidualnych gabarytach i kształtach. Co począć, gdy nie uda się odnaleźć wyśnionego rozmiaru w sklepie meblarskim?