1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Specjalistyczne obrabianie blach

0 Comments

Cięcie blachy
Źródło: sxc.hu
Różne blachy bez wątpienia odgrywają niezwykle wręcz istotną rolę w całym współczesnym budownictwie, więc jeżeli ktoś pragnie pracować w owej branży to koniecznie musi być przygotowany na konieczność wykonywania wielu różnych czynności właśnie z czymś takim.

0 Comments

Bezpieczeństwo
Autor: cleong
Źródło: http://www.flickr.com
W każdym miejscu pracy, gdzie nie wykonuje się jedynie pracy za biurkiem, zasadniczą wartością powinno być bezpieczeństwo zatrudnionych. To w tym celu właśnie wymyślono i wprowadzono zasady BHP, obejmujące bardzo zróżnicowane obszary wiążące się z bezpieczną pracą. Z przepisami tymi powinni zapoznać się wszyscy pracownicy, jak również ich kierownicy.

W temacie branży budowlanej

0 Comments

Rodzima gospodarka pomimo światowego kryzysu bez przerwy się rozwija. Dzięki temu powstaje dużo nowych obiektów. To też zasługa pieniędzy z Unii Europejskiej. Finansuje ona powstawanie wielu ośrodków, czy budynków użyteczności publicznej. Mnóstwo rodaków pragnie włożyć własne środki we własne cztery ściany. Młode małżeństwa starają się o pożyczki, po to, aby kupić gotowe mieszkanie lub ziemię, na której wybudują swój wymarzony dom.

0 Comments

biuro
Autor: designmilk
Źródło: http://www.flickr.com
W sumie raczej niewielu Polaków posiada we własnym domu biuro. Być może nie pozwala na to metraż bądź najzwyczajniej w świecie mocno zapracowany biznesmen czy adwokat nie chce przenosić swoich obowiązków zawodowych do domu. Jednakże zdarzają się wyjątki - tak naprawdę tych odstępstw jest całkiem dużo!

Nowoczesne metody uzyskiwania zaległych należności

0 Comments

windykacja
Autor: Sean MacEntee
Źródło: http://www.flickr.com
Od najdawniejszych czasów praktycznie bardzo wiele osób zaciągało długi w rozmaitych miejscach. Wbrew pozorom długi te nie powstają jedynie wskutek pożyczania pieniędzy i pozostałych dóbr. Tworzą się także wskutek odwlekania płatności za usługę lub przedmiot. Wyraźnym przykładem zaległej należności tego typu może być na przykład zaleganie przez wypożyczającego z wpłatą nazbieranej należności wynikającej z kar za przetrzymane pozycje.

W czym może pomóc doradztwo i konsulting?

0 Comments

konsultanci
Autor: Open Knowledge Foundation
Źródło: http://www.flickr.com
Konsulting oraz doradztwo biznesowe to pojęcia bardzo szerokie, jednak każdy, kto prowadzi działalność gospodarczą powinien zaznajomić się z ofertą firm tego typu.

Ubranie do pracy jest niesamowicie ważne

0 Comments

odzież robocza
Autor: ZoofyTheJi
Źródło: http://www.sxc.hu
Każda praca jest inna, a co się z tym wiąże wymaga innego przygotowania. Do jednej starczy, iż będziemy ubierać się gustownie i czysto, do innej będziemy wymagali specjalnego ubrania, który będzie nas chronił od różnorakiego typu skaleczeń. Dlatego właśnie trzeba uważnie słuchać na kursach, tak by dowiedzieć się, jaki rodzaj ubioru powinniśmy ubierać podczas naszej pracy.

0 Comments

Pracownik produkcyjny
Autor: Official USS Theodore Roosevelt (CVN 71) Page
Źródło: http://www.flickr.com
Dzisiaj, najbardziej poszukiwanymi pracownikami są osoby mające wykształcenie techniczne, często w jednej tylko specjalności. Nie jest tajemnicą, że niezwykle rozchwytywani są właściciele dyplomu spawacza i to nie wyłącznie w Polsce. Do prawnego piastowania tego zawodu wymagane są specjalne pozwolenia, także nieco wrodzonego talentu manualnego.

0 Comments

Usługi dźwigowe
Autor: Mark Turnauckas
Źródło: http://www.flickr.com
Teraz jest sporo takich spraw, w których człowiek próbuje jak w najwyższym stopniu sobie pomóc a co za tym następuje także wesprzeć się fizycznie. Jak wiadomo bowiem częste noszenie masywnych przedmiotów może kierować do nieodwracalnego uszkodzenia na przykład kręgosłupa lub mięśni, co w następnej kolejności może posiadać wyjątkowo ujemny wpływ na nasze nastawienie i na nasze zdrowie.

0 Comments

tablica
Autor: Mike Gifford
Źródło: http://www.flickr.com
Rodzaje ogłoszeń to temat rzeka. Gdzie umieścić nasze aby było skuteczne? To oczywiście jest zależne od tego, czego ogłoszenie dotyczy i jak szybko mamy się danej rzeczy pozbyć albo ją zdobyć.