1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

0 Comments

kadr - buty
Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com
Nawet w najlepszy sposób zaplanowana zabawa weselna mogłaby być zepsuta przez kiepską muzykę. Z tego też powodu zanim zatrudnisz jakiegokolwiek konferansjera, warto go dobrze zapoznać.

0 Comments

kuchnie
Autor: KAM
Źródło: KAM
Jeżeli poszukujemy wyjątkowych butów, które są wygodne oraz świetnie wykonane, to dobrym wyjściem może być firma Clarks. Funkcjonuje ona na rynku od prawie 200 lat i dobrze wie, jak spełnić wysokie oczekiwania swoich klientów.


Firma oferuje buty na wszystkie pory roku.

0 Comments

Specjalna kolekcja męskich T-shirtów
Autor: CROPP
Źródło: CROPP
Na rynku w każdej chwili pojawiają się pewnego rodzaju ciekawostki, które nadzwyczaj podbijają zaciekawienie klientów. Zamawiający ochoczo podkreślają swoją indywidualność, lecz najistotniejsze jest tu doskonałe połączenie najróżniejszych części garderoby. W ten sposób możemy czuć się znakomicie sami ze sobą, ze swą stylizacją, ale także wywrzeć spore wrażenie na mijających nas przechodniach.

0 Comments

żyrandol
Autor: N@ncy N@nce
Źródło: http://www.flickr.com
Jak odpowiednio dobrać oświetlenie do kuchni i pokoju dziennego, by stworzyć efektowne i wygodne wnętrze? Przy wyborze sposobu oświetlenia trzeba brać pod uwagę ważną sprawę - czy mamy do czynienia z przestrzenią otwartą dzienną, a może z kuchnią zamkniętą i oddzieloną od pokoju dziennego?

Zaaranżowanie salonu w stylu lat 60-tych

0 Comments

fotel
Autor: Sarah_Ackerman
Źródło: http://www.flickr.com
Sporo osób aranżując salon stawia na bezpieczny minimalizm, bardzo często stawia się na fajniejsze meble zauważone w sklepie, które suma summarum mają w miarę dobrze wyglądać i co istotne mają zmieścić sporą ilość pierdół, które trzymamy od wielu lat. Ale, gdy rzeczywiście zależy nam na fajnym salonie, to warto go zaaranżować w jakimś konkretnym stylu na przykład kolorowych lat 60-tych.

0 Comments

fototapeta do salonu
Źródło: pixabay.com
Parę lat temu niezwykle popularne były fototapety. Mogliśmy je oglądać niemal w każdym mieszkaniu, jednak były one mało oryginalne jak również nie charakteryzowały się zbyt dobrą trwałością, chociażby odpornością na wilgoć. Dzisiaj tworzone są fototapety, które mogą w świetny sposób ozdobić nasze wnętrza.

0 Comments

stół
Autor: Scott Lewis
Źródło: http://www.flickr.com
Meble drewniane to odpowiedni wybór dla osób, które poszukują solidnych, luksusowych i równocześnie ekologicznych mebli do domu lub mieszkania. Asortyment mebli drewnianych jest aktualnie bardzo rozległy, wskutek tego bez problemu odkryjemy rozmaite typy mebli.

0 Comments

biuro
Autor: CROFFT System
Źródło: CROFFT System
Jeżeli posiadamy w domu powierzchnie drewniane, na przykład taras lub parkiet, to należy je porządnie zabezpieczyć przed różnymi czynnikami. Warto wykorzystać produkty wysokiej jakości, znacznie przedłużające życie drewna.


Jeżeli mamy okazały taras, gdzie lubimy spędzać popołudnia oraz przyjmować gości, to powinniśmy go odpowiednio zabezpieczyć przed różnymi zagrożeniami.

0 Comments

aranżacja wnętrz
Autor: Nico Kaiser
Źródło: http://www.flickr.com
Kupując, czy wynajmując mieszkanie, każdy z nas jest bardzo podekscytowany, ponieważ wreszcie ma okazję do pokazania swojej osobowości przez swoją przestrzeń. Jednakże w każdym domu są pokoje, które urządza się milej od innych. Dla przykładu ozdabianie salonu jest, na pewno, wspaniałą przygodą, lecz na pomieszczenia takie jak kuchnia lub łazienka, często, brakuje nam wizji.

0 Comments

lampy
Autor: asweetheart66
Źródło: http://www.flickr.com
Nowoczesność to słowo neizwykle często stosowane, posiadające jednak różnorodne znaczenia zależnie od wykorzystania. Obecnie pragnie się, by najlepiej wszystkie elementy nowoczesne, od domów aż po zabawki dla zwierząt. Czy owa nowoczesność w każdej sytuacji jest pozytywna, można by dyskutować, ale bez wątpienia jest w dużym stopniu oznaką obecnych czasów.