1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

0 Comments

kadr - buty
Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com
Nawet w najlepszy sposób zaplanowana zabawa weselna mogłaby być zepsuta przez kiepską muzykę. Z tego też powodu zanim zatrudnisz jakiegokolwiek konferansjera, warto go dobrze zapoznać.

0 Comments

kuchnie
Autor: KAM
Źródło: KAM
Jeżeli poszukujemy wyjątkowych butów, które są wygodne oraz świetnie wykonane, to dobrym wyjściem może być firma Clarks. Funkcjonuje ona na rynku od prawie 200 lat i dobrze wie, jak spełnić wysokie oczekiwania swoich klientów.


Firma oferuje buty na wszystkie pory roku.

0 Comments

Specjalna kolekcja męskich T-shirtów
Autor: CROPP
Źródło: CROPP
Na rynku w każdej chwili pojawiają się pewnego rodzaju hity, które wyjątkowo zwiększają zaciekawienie konsumentów. Zamawiający ochoczo uwydatniają swoją indywidualność, ale najważniejsze jest tutaj ciekawe połączenie rozmaitych części garderoby. W ten sposób mamy szansę czuć się znakomicie sami ze sobą, ze swą stylizacją, jednak też oddziałać na mijających nas przechodniach.

0 Comments

żyrandol
Autor: N@ncy N@nce
Źródło: http://www.flickr.com
Jak należycie dopasować oświetlenie do kuchni i salonu, by zyskać stylowe i praktyczne wnętrze? Przy wyborze rodzaju oświetlenia warto wziąć pod uwagę ważną sprawę - czy mamy do czynienia z przestrzenią otwartą dzienną, czy z kuchnią zamkniętą i wyodrębnioną od salonu?

Zaaranżowanie salonu w stylu lat 60-tych

0 Comments

fotel
Autor: Sarah_Ackerman
Źródło: http://www.flickr.com
Wiele osób ogarniając salon stawia na bezpieczny minimalizm, bardzo często stawia się na pierwsze lepsze meble z brzegu, które mają tylko w miarę dobrze wyglądać i co istotne mają pomieścić sporą ilość pierdół, które zbieramy od wielu lat. Ale, jeżeli naprawdę zależy nam na fajnym salonie, to warto go zaaranżować w jakimś konkretnym stylu na przykład kolorowych lat 60-tych.

0 Comments

fototapeta do salonu
Źródło: pixabay.com
Parę lat temu niezwykle popularne były fototapety. Mogliśmy je spotkać prawie w każdym mieszkaniu, jednak były one mało oryginalne oraz nie cechowały się zbyt dużą trwałością, chociażby odpornością na działanie wody. Dzisiaj tworzone są fototapety, które mogą w efektowny sposób udekorować nasze wnętrza.

0 Comments

stół
Autor: Scott Lewis
Źródło: http://www.flickr.com
Meble drewniane to właściwy wybór dla osób, które szukają solidnych, szykownych i równocześnie ekologicznych mebli do domu czy mieszkania. Asortyment mebli drewnianych jest aktualnie bardzo szeroki, wskutek tego bez problemu odkryjemy różne warianty mebli.

0 Comments

biuro
Autor: CROFFT System
Źródło: CROFFT System
Jeśli mamy w domu drewniane powierzchnie, np. balkon lub parkiet, to trzeba je odpowiednio zabezpieczyć przed różnymi czynnikami. Dobrze będzie wykorzystać produkty najwyższej klasy, znacząco przedłużające życie drewna.


Jeżeli posiadamy przepiękny taras, na którym uwielbiamy spędzać popołudnia oraz przyjmować gości, to powinniśmy go odpowiednio ochronić przed różnymi zagrożeniami.

0 Comments

aranżacja wnętrz
Autor: Nico Kaiser
Źródło: http://www.flickr.com
Kupując, czy wynajmując mieszkanie, każdy z nas jest bardzo podekscytowany, ponieważ wreszcie ma okazję do pokazania swojej osobowości przez swoją przestrzeń. Jednakże w każdym domu są pokoje, które urządza się milej od innych. Dla przykładu ozdabianie salonu jest, na pewno, wspaniałą przygodą, lecz na pomieszczenia takie jak kuchnia lub łazienka, często, brakuje nam wizji.

0 Comments

lampy
Autor: asweetheart66
Źródło: http://www.flickr.com
Nowoczesność to określenie neizwykle często stosowane, mające jednak różnorodne znaczenia zależnie od kontekstu. Aktualnie ludzie chcą, by optymalnie wszystko było nowoczesne, od domów aż po zabawki dla zwierząt. Czy owa nowoczesność w każdym przypadku jest zaletą, można się spierać, jednak z pewnością jest w dużym stopniu znakiem obecnych czasów.