1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Kontrast czy ta sama kolorystyka

0 Comments

Sypialnia w jasnych barwach
Autor: Sofitel Dubai Downtown
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy komponujemy aranżację pomieszczenia, prędzej czy później nadchodzi czas, aby pomyśleć o kolorach. Ważny jest tu nie tylko dobór konkretnych kolorów, lecz także to, czy współgrają one pomiędzy sobą. Nic nie stoi na przeszkodzie, by wybrać dużą liczbę odmiennych barw lub postawić na odcienie jednej tonacji. Jakie rozwiązanie okaże się trafniejsze?

Jak dobrze udekorować pokój

0 Comments

Czyste wnętrze
Autor: Wicker Paradise
Źródło: http://www.flickr.com
W czasie remontu salonu trzeba zadbać o niezwykle wielką ilość spraw, takich jak dobre dopasowanie wnętrza pod względem kolorów, kształtów i faktur. Podejmowanie owych wyborów nie zawsze należy do lekkich zadań, ponieważ bez wątpienia należy wiedzieć, że odpowiednie wyważenie estetyki i użyteczności pomieszczenia jest absolutnie konieczne.

Gotowanie rozmawianie

0 Comments

kuchnia
Autor: Mebel RUST
Źródło: Mebel RUST
Z chwilą gdy stała się domowym centrum dowodzenia, w kuchni musi znaleźć się miejsce, także na popołudniową herbatę, odrabianie lekcji, pracę, pogawędki i rodzinne spotkania.
Możemy tu nie tylko przygotowywać posiłki, ale i miło spędzać czas. Nawet jeżeli nie jest wiejsko-sielska czy stylowa, a chłodna jak laboratorium. Albowiem w kuchni sterylność i perfekcja nie są priorytetem! Dom prezentuje się całkiem inaczej, jeśli nie kojarzy się ona tylko z obowiązkami i wydawaniem posiłków.

Kuchnia zaprojektowana z myślą o Was

0 Comments

Pralka w kuchni
Autor: Candy Polska
Źródło: Candy Polska
Rynek meblarski obfituje w najrozmaitsze wzory mebli. Malutkie, ciężkie, różnokolorowe, ciemne, pastelowe – można pomyśleć, że każdy odnajdzie model dla siebie. Niestety tak nie jest. Coraz częściej poszukiwane są meble o indywidualnych wymiarach i proporcjach. Co zrobić, gdy nie znajdziemy danego modelu w sklepach z meblami?

Świetna jakość polecanych dziś możliwości

0 Comments

naczynia w zmywarce
Autor: osseous
Źródło: http://www.flickr.com
Dzisiaj na rynku znaleźć można szeroką oraz niesamowicie różnorodną ofertę naszych fachowców. Nieustannie szukają oni odpowiednich rozwiązań, które z entuzjazmem wprowadzają do swoich propozycji. Propozycje obejmujące rozwiązania takie jak między innymi ociekarki, wybierane są z ochotą nie jedynie przez ekspertów. Duże zaangażowanie naszych ekspertów w tworzenie innych zestawień widać gołym okiem. Wśród asortymentu znajduje się jedynie sprzęt sprawdzony oraz dostępny w wysokiej jakości.

0 Comments

lampa wisząca
Autor: Sarah Joy
Źródło: http://www.flickr.com
Światło stało się nieodzownym elementem podczas wyposażania świeżego mieszkania. Bez lamp eksploatowanie przestrzeni życiowej stałoby się wysoce ograniczone. W ciemności nie ma szansy by przeczytać książkę, przygotować posiłek czy nastawić pranie...

Zdrowie z ogródka

0 Comments

orzechy
Źródło: flickr.com
Nie jest co prawda sezon na orzechy, bo zima w rozkwicie, będzie to poniekąd wspomnienie pięknej jesieni. Na pewno warto o orzechach napisać kilka zdań. Orzech jest rośliną nadzwyczaj interesującą z punktu widzenia żywienia. Nie są orzechy jednak dość doceniane. Najczęstsze przeznaczenie orzechów to domieszka do ciasteczek domowych oraz lodów, natomiast jest to doskonała zakąska sama w sobie.

0 Comments

mata silikonowa
Źródło: garneczki.pl
Każda gospodyni domowa wie, jak bardzo indywidualne szczegóły umeblowania mieszkania ingerują na zakończony wynik przyrządzanych dań. Jest to jak najbardziej ogromnie doniosłe, gdyż z dobrych towarów powstają oczywiście dobre produkty.

0 Comments

Stolik w salonie
Autor: Emily May
Źródło: http://www.flickr.com
Nie od dziś wiadomo, że meble z drewna są najlepsze. Drewno jest jednym z najtrwalszych materiałów, dlatego umeblowanie stworzone z drewna jest bardzo wyśmienite i mocne. Dbając o swoje meble drewniane zdołasz być przekonany, że zachowają one świeży i współczesny wizerunek jeszcze przez niemało lat.

0 Comments

Fototapeta w pokoju dla dzieci
Autor: Demur.pl
Źródło: Demur.pl
Design jest teraz ważny dla większości klientów. Każdej osobie zależy bowiem czasem, aby lokum przedstawiało sobą klasę styl. Z tej przyczyny urządzając je potrzeba przyłożyć się dziś tak samo do wystrojukażdego wnętrza a, także poświęcić nieco czasu na dopasowanie świetnych typów tapet. Zwykłe tapety, a może raczej fototapety? To pytanie, jakie męczy wielu. Dobrze obecnie zdecydować się na coś bardziej nowoczesnego od tapet a, także zobaczyć, która fototapeta w kuchni może naprawdę ładnie wyglądać.