1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Kontrast czy ta sama kolorystyka

0 Comments

Sypialnia w jasnych barwach
Autor: Sofitel Dubai Downtown
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy komponujemy aranżację pomieszczenia, zawsze w końcu nadchodzi czas, by dobrać barwy. Ważny jest tu nie tylko wybór takich czy innych kolorów, lecz także to, czy współgrają one pomiędzy sobą. Nic nie stoi na przeszkodzie, by wybrać dużą liczbę zupełnie różnych barw albo postawić na odcienie jednej tonacji. Jakie rozwiązanie okaże się trafniejsze?

Jak dobrze udekorować pokój

0 Comments

Czyste wnętrze
Autor: Wicker Paradise
Źródło: http://www.flickr.com
Podczas budowania pokoju potrzeba zadbać o bardzo dużą liczbę spraw, takich jak dobre dobranie wnętrza pod względem kolorów, kształtów i faktur. Podejmowanie owych wyborów nie zawsze należy do łatwych zadań, ponieważ bez wątpienia dobrze jest brać pod uwagę, że odpowiednie wyważenie estetyki i funkcjonalności pokoju jest absolutnie niezbędne.

Gotowanie rozmawianie

0 Comments

kuchnia
Autor: Mebel RUST
Źródło: Mebel RUST
Od kiedy stała się domowym centrum dowodzenia, w kuchni potrzebne jest miejsce, także na popijanie kawy, odrabianie lekcji, pracę, pogawędki i rodzinne narady.
Możemy tu nie tylko przygotowywać posiłki, ale i odpoczywać. Nawet jeżeli nie jest wiejsko-sielska czy stylowa, a minimalistyczna i biała jak laboratorium. Bo w kuchni sterylność i perfekcja nie są priorytetem! Dom prezentuje się zupełnie inaczej, kiedy nie kojarzy się ona tylko z obowiązkami i wydawaniem posiłków.

Kuchnia zaprojektowana z myślą o Was

0 Comments

Pralka w kuchni
Autor: Candy Polska
Źródło: Candy Polska
Rynek meblarski obfituje w najróżniejsze modele mebli. Niskie, ogromne, różnobarwne, ciemne, pastelowe – można pomyśleć, że każdy wynajdzie coś dla siebie. Niestety tak nie jest. Często poszukiwane są meble o indywidualnych gabarytach i kształtach. Co począć, gdy nie uda się odnaleźć wyśnionego rozmiaru w sklepie meblarskim?

Świetna jakość polecanych dziś możliwości

0 Comments

naczynia w zmywarce
Autor: osseous
Źródło: http://www.flickr.com
Dzisiaj na rynku znaleźć można szeroką oraz niesamowicie różnorodną ofertę naszych fachowców. Nieustannie szukają oni odpowiednich rozwiązań, które z entuzjazmem wprowadzają do swoich propozycji. Propozycje obejmujące rozwiązania takie jak między innymi ociekarki, wybierane są z ochotą nie jedynie przez ekspertów. Duże zaangażowanie naszych ekspertów w tworzenie innych zestawień widać gołym okiem. Wśród asortymentu znajduje się jedynie sprzęt sprawdzony oraz dostępny w wysokiej jakości.

0 Comments

lampa wisząca
Autor: Sarah Joy
Źródło: http://www.flickr.com
Światło stało się niezastąpionym elementem podczas aranżowania świeżego lokum. Bez lamp wykorzystanie przestrzeni życiowej stałoby się w znacznym stopniu utrudnione. W mroku nie ma sposobności by przeczytać książkę, przygotować posiłek czy wstawić pranie...

Zdrowie z ogródka

0 Comments

orzechy
Źródło: flickr.com
Nie jest co prawda pora roku na orzechy, albowiem zima w rozkwicie, będzie to raczej wspomnienie kolorowej jesieni. Na pewno warto o orzechach skreślić parę zdań. Orzech jest rośliną niesłychanie intrygującą z punktu widzenia odżywiania. Nie są orzechy jednakże dość doceniane. Najczęstsze przeznaczenie orzechów to dodatek do ciasteczek domowych i lodów, natomiast jest to świetna przekąska sama w sobie.

0 Comments

mata silikonowa
Źródło: garneczki.pl
Wszelka gospodyni domowa wie, jak nadzwyczaj poszczególne elementy wyposażenia domu wpływają na ukończony efekt przygotowywanych dań. Jest to istotnie ogromnie fundamentalne, gdyż z dobrych rzeczy powstają oczywiście dobre artykuły.

0 Comments

Stolik w salonie
Autor: Emily May
Źródło: http://www.flickr.com
Nie od dzisiaj wiadomo, iż meble z drewna są najlepsze. Drewno jest jednym z najtrwalszych materiałów, wskutek tego wyposażenie wykonane z drewna jest bardzo wyśmienite i odporne. Dbając o swoje umeblowanie drewniane możesz być przeświadczony, że zachowają one świeży i współczesny wygląd jeszcze przez niemało lat.

0 Comments

Fototapeta w pokoju dla dzieci
Autor: Demur.pl
Źródło: Demur.pl
Design jest teraz ważny dla większości ludzi. Każdemu zależy bowiem czasem, aby lokum przedstawiało sobą klasę styl. Dlatego też urządzając je potrzeba przyłożyć się teraz tak samo do wyposażeniakażdego wnętrza i poświęcić trochę czasu na dopasowanie doskonałych rodzajów tapet. Normalne tapety, a może bardziej fototapety? To pytanie, które męczy wielu. Najlepiej obecnie zdecydować się na coś bardziej nowoczesnego od tapet jak również zobaczyć, jaka fototapeta w kuchni może bardzo ładnie się prezentować.