1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

0 Comments

Wnętrze fabryki, hurtowni
Autor: Don Nunn
Źródło: http://www.flickr.com
Pożar jest żywiołem, którego to bardzo trudno czasami jest powstrzymać - nie dziwi więc fakt, że za każdym razem dbamy o to, aby w miejscach, gdzie się ukazuje, było jak najbardziej bezpiecznie. Jak łatwo się domyśleć najbardziej częstym miejscem ukazywania się pożarów są nasze własne mieszkania.

Wypróbuj awangardowe rozwiązania w swoim domu

0 Comments

czujniki - montowanie
Autor: Gareth Halfacree
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy z nas od czasu do czasu chce zmienić coś we własnym mieszkaniu. Aranżujemy przemeblowanie, zmieniamy odcień ścian, stosujemy fototapety. Lecz tego typu kosmetyczne zmiany niekiedy nie wystarczają, żeby uzyskać zadowalający nas efekt.

0 Comments

nieruchomość na sprzedaż
Autor: Mark Moz
Źródło: http://www.flickr.com
Rynek podstawowy oraz wtórny mieszkań czy domów jest zalany propozycjami. Ale w jaki sposób wybrać pośród wielu propozycji? Zasięgamy opinii u znajomych, szukamy w gazetach a także w necie. Zastanawiamy się czy osobiście poszukiwać ofert czy skorzystać z pomocy specjalisty. W wypadku, kiedy osobiście wyszukujemy propozycji kupna własnego mieszkania oraz domu musimy bardzo pieczołowicie przeanalizować dowolną z nich. Nie sztuką jest nabyć sztuką jest nabyć a także nie dać się przy tym wprowadzić w błąd.

Korzystne pożyczki hipoteczne

0 Comments

Pieniądze, nominał polski
Autor: kstudenta
Źródło: http://www.sxc.hu
We współczesnych czasach duża ilość osób często stara się nie jedynie o dobrą pracę, ale również o swój kąt i solidny zarobek. Jak jednak należy spożytkować w ten sposób zdobyte pieniądze? Dzisiaj dużo banków wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom i dopasowuje swoje możliwości tak, aby kredyt hipoteczny na dowolny cel stał się zwykłą formalnością.

O czym pamiętać przygotowując się do budowy domu

0 Comments

nowy dom
Budowa budowli jest zadaniem trudnym i złożonym oraz znacznie bardziej wymagającym od kupna czy wynajęcia gotowego domu lub mieszkania. Przede wszystkim postawienie domu we własnym zakresie wymaga bardzo dużych nakładów pieniężnych.

Warszawska Praga to świetne miejsce do życia!

0 Comments

warszawa
Źródło: flickr.com
Warszawa nie jest naturalnie idealnym miastem, nawet jak na krajowe realia, lecz to nadal jedno z takich miejsc, które niejako otwierają przed nami wiele możliwości. Jedną z tego typu furtek jest chociażby możliwość zarobienia na nieruchomościach!

0 Comments

Sypialnia
Autor: Sean MacEntee
Źródło: http://www.flickr.com
Jednym z najważniejszych elementów wyposażenia mieszkania są meble. Po pierwsze służą one do przechowywania różnych przedmiotów w mieszkania, czy będą to książki, ubrania czy inne drobiazgi. Ale podobnie ważne znaczenie dla niejednej osoby meble mają jako ozdoba i dekoracja wnętrza - oprócz tego, że są praktyczne, to istotne aby były również ładne i stylowe.

Jak dopasować odpowiednią aranżację okien?

0 Comments

firany
Autor: Holly Lay
Źródło: http://www.flickr.com
Ładne upięcie firanek z pewnością podkreśli aranżację okna. Oczywistością jest, że aby upiększane przez nas zasłonkami bądź firanami mieszkanie było spójne aranżacyjnie, wybieramy tkaniny, jakie dopasowane są stylistycznie do pozostałego wystroju pomieszczeń. Również, żeby dekoracja okien zyskała na efektowności, gros z nas stawia na upięcie zasłon dostosowanymi do nich sznurami z chwostami.

0 Comments

lampa wisząca
Autor: calvado.pl
Źródło: calvado.pl
Dekorując mieszkanie, koniecznie należy pamiętać, że przysłowiowy diabeł tkwi w szczegółach i dobrze jest zadbać o to, żeby stosownie dopasować nawet najdrobniejsze elementy dekoracji. Dosyć duże znaczenie ma prawidłowe oświetlenie, zwłaszcza w lokalnym klimacie, który wyróżnia się dużą liczbą dni zimowych i jesiennych, podczas których zmrok zapada relatywnie wcześnie.

0 Comments

tablica
Autor: Mike Gifford
Źródło: http://www.flickr.com
Rodzaje ogłoszeń to temat o którym można sporo powiedzieć. Gdzie opublikować nasze by było atrakcyjne dla odbiorcy? To oczywiście jest zależne od tego, czego nasze ogłoszenie dotyczy i jak szybko musimy się danej rzeczy pozbyć lub ją zdobyć.