1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

0 Comments

Wnętrze fabryki, hurtowni
Autor: Don Nunn
Źródło: http://www.flickr.com
Pożar jest żywiołem, którego to trudno czasami jest powstrzymać - nie dziwi więc fakt, że zawsze dbamy o to, by w lokalizacjach, gdzie występuje, było jak najbezpieczniej. Jak łatwo się zorientować najbardziej częstym miejscem ukazywania się pożarów są nasze własne domy.

Wypróbuj awangardowe rozwiązania w swoim domu

0 Comments

czujniki - montowanie
Autor: Gareth Halfacree
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy z nas od czasu do czasu pragnie zmienić coś we własnym mieszkaniu. Organizujemy przemeblowanie, zmieniamy odcień ścian, wybieramy fototapety. Lecz tego typu kosmetyczne zmiany niekiedy nie wystarczają, żeby otrzymać satysfakcjonujący nas efekt.

0 Comments

nieruchomość na sprzedaż
Autor: Mark Moz
Źródło: http://www.flickr.com
Rynek pierwotny czy drugorzędny mieszkań czy domów jest zalany propozycjami. Ale jak zdecydować się pośród tylu propozycji? Zasięgamy opinii u znajomych, szukamy w gazetach a także w sieci. Zastanawiamy się czy osobiście poszukiwać ofert czy skorzystać z pomocy specjalisty. W wypadku, gdy osobiście szukamy oferty zakupu własnego mieszkania jak i domu powinniśmy wyjątkowo dokładnie zbadać każdą z nich. Nie sztuką jest kupić umiejętnością jest kupić oraz nie pozwolić się przy tym wprowadzić w błąd.

Korzystne pożyczki hipoteczne

0 Comments

Pieniądze, nominał polski
Autor: kstudenta
Źródło: http://www.sxc.hu
We współczesnych czasach wiele osób często usiłuje zadbać nie jedynie o korzystną pracę, ale również o własny kąt i dobry zarobek. Jak jednak należy spożytkować w ten sposób zarobione pieniądze? Dziś wiele banków wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom i dopasowuje swe oferty tak, by kredyt hipoteczny na dowolny cel stał się czystą formalnością.

O czym pamiętać przygotowując się do budowy domu

0 Comments

nowy dom
Budowa obiektu jest zadaniem trudnym i zawiłym oraz o wiele bardziej wymagającym niż kupno czy wynajęcie gotowego wnętrza. Co najważniejsze, zbudowanie domu na własny rachunek wymaga bardzo dużych nakładów finansowych.

Warszawska Praga to świetne miejsce do życia!

0 Comments

warszawa
Źródło: flickr.com
Warszawa nie jest jak najbardziej doskonałym miastem, nawet jak na polskie realia, lecz to ciągle jedno z takich miejsc, które niejako otwierają przed ludźmi dużo możliwości. I jedną z takich możliwości jest chociażby możliwość wzbogacenia się na nieruchomościach!

0 Comments

Sypialnia
Autor: Sean MacEntee
Źródło: http://www.flickr.com
Jednym z najważniejszych elementów wyposażenia mieszkania są meble. Po pierwsze służą one do przechowywania różnych przedmiotów w mieszkania, czy będą to książki, ubrania czy inne drobiazgi. Ale podobnie ważne znaczenie dla niejednej osoby meble mają jako ozdoba i dekoracja wnętrza - oprócz tego, że są praktyczne, to istotne aby były również ładne i stylowe.

Jak dopasować odpowiednią aranżację okien?

0 Comments

firany
Autor: Holly Lay
Źródło: http://www.flickr.com
Piękne upięcie zasłon na pewno uwydatni zaaranżowanie otworów okiennych. Oczywistością jest, iż żeby ozdabiane przez nas zasłonami lub firankami wnętrze było aranżacyjnie spójne, wybieramy tkaniny, które dostosowane są stylistycznie do reszty wystroju mieszkania. Dodatkowo, by dekoracja otworów okiennych zyskała na efektowności, większość z nas decyduje się na upięcie zasłon dobranymi do nich taśmami z frędzlami.

0 Comments

lampa wisząca
Autor: calvado.pl
Źródło: calvado.pl
Urządzając mieszkanie, koniecznie należy pamiętać, że przysłowiowy diabeł tkwi w szczegółach i dobrze jest zadbać o to, by odpowiednio dostosować nawet najmniejsze elementy dekoracyjne. Bardzo istotne znaczenie ma stosowne oświetlenie, zwłaszcza w lokalnym klimacie, który charakteryzuje się dużą liczbą dni zimowych i jesiennych, w czasie których zmrok zapada stosunkowo szybko.

0 Comments

tablica
Autor: Mike Gifford
Źródło: http://www.flickr.com
Rodzaje ogłoszeń to temat rzeka. Gdzie umieścić nasze aby było skuteczne? To oczywiście jest zależne od tego, czego ogłoszenie dotyczy i jak szybko mamy się danej rzeczy pozbyć albo ją zdobyć.