1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

0 Comments

obraz
Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com
Osoby, które pragną zaaranżować w ciekawy sposób swe mieszkanie, często mają ogólny projekt kolorów, które mają tam być, lecz nie mają zmysłu artystycznego.

Jakie możemy wyróżnić rodzaje regałów?

0 Comments

magazyn
Źródło: http://sxc.hu/
Z różnego rodzaju regałami ma się do czynienia w życiu codziennym. Występują w takich miejscach jak na przykład sklepy czy biblioteki. W zależności od zapotrzebowania, a co najważniejsze od typu składowanych materiałów, regały przybierają zróżnicowane formy. Wytwarzane są także z różnych materiałów. Jednym z punktów, gdzie regały są niezbędnym elementem pomieszczenia, są magazyny.

Jak dobrze udekorować pokój

0 Comments

Czyste wnętrze
Autor: Wicker Paradise
Źródło: http://www.flickr.com
W czasie remontu salonu trzeba zadbać o niezwykle wielką ilość spraw, takich jak dobre dopasowanie wnętrza pod względem kolorów, kształtów i faktur. Podejmowanie owych wyborów nie zawsze należy do lekkich zadań, ponieważ bez wątpienia należy wiedzieć, że odpowiednie wyważenie estetyki i użyteczności pomieszczenia jest absolutnie konieczne.

Interesująca aranżacja - parkiety drewniane

0 Comments

pies leżący na parkiecie z drewna
Autor: Peter Alfred Hess
Źródło: http://www.flickr.com
Podłoga jest ogromnie ważnym elementem domów i każdego wnętrza. Od jej rodzaju zależy bardzo wiele. Ważne jest, by nie psuła się zbyt prędko i łatwo, a także na przykład by nie traciła kształtu pod wpływem wody czy przeciwnie – za bardzo suchego powietrza. Jest bardzo wiele rodzajów podłóg. Przede wszystkim dzielą się ze względu na materiał wykonania. Na pewno do najmniej kłopotliwych w utrzymaniu należą podłogi wykonane z tworzyw sztucznych i składające się z jednej części, a więc rozmaite wykładziny mocowane do podłogi.

0 Comments

Mamy okres grzewczy, a oznacza to, iż w niejednej spółdzielni mieszkaniowej czy też wspólnocie przeprowadzone będzie rozliczenie zużycia ciepła, ponieważ dużo zarządców nieruchomości czyni to właśnie w czasie okresu grzewczego. W Polsce w bardzo wielu konstrukcjach używane są inaczej zwane podzielniki kosztów ogrzewania. Podzielniki to sprzęty służące do dzielenia kosztu ogrzewania całego domu na poszczególnych mieszkańców symetrycznie do ilości ciepła pobieranego przez ich urządzenia grzewcze czyli kaloryfery.

0 Comments

posiłek
Autor: Edsel Little
Źródło: http://www.flickr.com
Wyposażenie i otwarcie restauracji to duży koszt. Właśnie z tego powodu tak ważne jest sprawne zgranie wszystkich elementów, to znaczy zaczynając od wystroju, przez wyposażenie, kończąc na potrawach. To faktyczne sposób, w jaki restauracja jest urządzona i wyposażona określona charakter takiego miejsca. Jakie powinno być wyposażenie?

Jak dopasować odpowiednią aranżację okien?

0 Comments

firany
Autor: Holly Lay
Źródło: http://www.flickr.com
Ładne upięcie firanek z pewnością podkreśli aranżację okna. Oczywistością jest, że aby upiększane przez nas zasłonkami bądź firanami mieszkanie było spójne aranżacyjnie, wybieramy tkaniny, jakie dopasowane są stylistycznie do pozostałego wystroju pomieszczeń. Również, żeby dekoracja okien zyskała na efektowności, gros z nas stawia na upięcie zasłon dostosowanymi do nich sznurami z chwostami.

0 Comments

lampa
Autor: HimmelrichPR
Źródło: http://www.flickr.com
Nie sztuką jest kupić coś dobrego, bo sklepów jest dzisiaj bardzo dużo, dlatego też nie powinno być problemów przy wyborze. Trudno jest natomiast nabyć produkt wysokiej jakości i przy tym tani. Czy da się to zrobić? Ależ oczywiście. Trzeba wiedzieć jedynie, gdzie robić zakupy. Czasem jest tak, iż sugerujemy się nadmiernym wpływem reklam i pod tym kątem wybieramy produkty. Kiedy jednak przez chwilę się zastanowimy oraz dokładnie sprawdzimy, jak wygląda dany rynek, to zobaczymy, iż mamy więcej możliwości.

Jak urządzić oryginalny pokój dla malucha?

0 Comments

lampa do nowoczesnego wnetrza
Autor: Technolux
Źródło: www.technolux.pl
Urządzanie pomieszczeń to kłopotliwe zajęcie. Tylko nieliczni z nas wiedzą jak dopasować wszystkie ich elementy w taki sposób, aby wszystko wyglądało spójnie, a znaczna liczba ludzi ma z tym spore trudności. Starając się zaprojektować przyjemne wnętrze często stawiamy na przesadny minimalizm lub wręcz na odwrót, szalejemy z dodatkami.

0 Comments

lampa
Źródło: pixabay.com
Lampy powinny być dobrane do każdego wnętrza Okazuje się być wiele propozycji na lampy, przez to zanim wybierzemy jakąś odpowiednią, powinniśmy się zastanowić, która z nich będzie dobra dla nas. Nie chodzi jedynie o to, aby patrzeć na ich rozmiar, ale także na ich wygląd, tak aby okazały się być wypełnieniem całej stylizacji naszego pomieszczenia, gdyż jedynie wówczas będzie się on pięknie prezentował w każdym momencie.