1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

0 Comments

obraz
Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com
Osoby, które pragną urządzić w interesujący sposób swe lokum, zazwyczaj mają ogólny projekt kolorów, które mają w tym domu być, lecz nie posiadają talentu do aranżowania wnętrz.

Jakie możemy wyróżnić rodzaje regałów?

0 Comments

magazyn
Źródło: http://sxc.hu/
Z rozmaitymi regałami ma się do czynienia na co dzień. Są obecne w takich miejscach jak na przykład sklepy czy biblioteki. W zależności od wykorzystania, a przede wszystkim od typu składowanych produktów, regały posiadają rozmaite kształty. Wykonane są również z różnych materiałów. Jednym z punktów, w którym regały są niezbędnym elementem pomieszczenia, są magazyny.

Jak dobrze udekorować pokój

0 Comments

Czyste wnętrze
Autor: Wicker Paradise
Źródło: http://www.flickr.com
Podczas budowania pokoju potrzeba zadbać o bardzo dużą liczbę spraw, takich jak dobre dobranie wnętrza pod względem kolorów, kształtów i faktur. Podejmowanie owych wyborów nie zawsze należy do łatwych zadań, ponieważ bez wątpienia dobrze jest brać pod uwagę, że odpowiednie wyważenie estetyki i funkcjonalności pokoju jest absolutnie niezbędne.

Interesująca aranżacja - parkiety drewniane

0 Comments

pies leżący na parkiecie z drewna
Autor: Peter Alfred Hess
Źródło: http://www.flickr.com
Podłoga jest ogromnie ważnym elementem domów i każdego wnętrza. Od jej rodzaju zależy bardzo wiele. Ważne jest, by nie psuła się zbyt prędko i łatwo, a także na przykład by nie traciła kształtu pod wpływem wody czy przeciwnie – za bardzo suchego powietrza. Jest bardzo wiele rodzajów podłóg. Przede wszystkim dzielą się ze względu na materiał wykonania. Na pewno do najmniej kłopotliwych w utrzymaniu należą podłogi wykonane z tworzyw sztucznych i składające się z jednej części, a więc rozmaite wykładziny mocowane do podłogi.

0 Comments

Mamy okres grzewczy, a oznacza to, że w niejednej spółdzielni mieszkaniowej bądź wspólnocie uskuteczniane będzie rozliczanie zużycia ciepła, gdyż dużo zarządców nieruchomości czyni to właśnie w czasie okresu grzewczego. W naszym kraju w bardzo wielu kamienicach użytkowane są inaczej zwane podzielniki kosztów ogrzewania. Podzielniki to urządzenia służące do podzielenia kosztów ogrzewania całego budynku na poszczególnych mieszkańców symetrycznie do ilości ciepła pobieranego przez ich urządzenia grzewcze czyli kaloryfery.

0 Comments

posiłek
Autor: Edsel Little
Źródło: http://www.flickr.com
Wyposażenie i otwarcie lokalu gastronomicznego to znaczny koszt. Właśnie z tej przyczyny tak istotne jest umiejętne zgranie każdego z elementów, czyli rozpoczynając od wystroju, przez wyposażenie, kończąc na jedzeniu. To na pewno sposób, jak restauracja jest urządzona i wyposażona definiuje charakter takiego miejsca. Jakie powinno być wyposażenie?

Jak dopasować odpowiednią aranżację okien?

0 Comments

firany
Autor: Holly Lay
Źródło: http://www.flickr.com
Piękne upięcie zasłon na pewno uwydatni zaaranżowanie otworów okiennych. Oczywistością jest, iż żeby ozdabiane przez nas zasłonami lub firankami wnętrze było aranżacyjnie spójne, wybieramy tkaniny, które dostosowane są stylistycznie do reszty wystroju mieszkania. Dodatkowo, by dekoracja otworów okiennych zyskała na efektowności, większość z nas decyduje się na upięcie zasłon dobranymi do nich taśmami z frędzlami.

0 Comments

lampa
Autor: HimmelrichPR
Źródło: http://www.flickr.com
Nie sztuką jest kupić coś dobrego, gdyż sklepów jest dziś bardzo dużo, dlatego też nie powinno być problemów z wyborem. Trudno jest za to nabyć produkt wysokiej jakości i do tego tani. Czy to możliwe? Ależ oczywiście. Należy wiedzieć jedynie, gdzie robić zakupy. Czasami jest tak, że sugerujemy się bardzo reklamami oraz pod tym kątem wybieramy produkty. Gdy jednak przez chwilę się zastanowimy oraz dobrze sprawdzimy, jak wygląda dany rynek, to zobaczymy, iż mamy więcej możliwości.

Jak urządzić oryginalny pokój dla malucha?

0 Comments

lampa do nowoczesnego wnetrza
Autor: Technolux
Źródło: www.technolux.pl
Aranżacja wnętrz to kłopotliwe zajęcie. Jedynie nieliczni ludzie potrafią połączyć wszystkie ich elementy takim sposobem, aby wszystko wyglądało dobrze, a znaczna większość osób ma w tej kwestii niemałe trudności. Starając się urządzić przyjemne wnętrze często stawiamy na zbytni minimalizm albo zupełnie odwrotnie, szalejemy z dodatkami.

0 Comments

lampa
Źródło: pixabay.com
Lampy powinny być dobrane do każdego wnętrza Okazuje się być wiele propozycji na lampy, przez to zanim wybierzemy jakąś odpowiednią, powinniśmy się zastanowić, która z nich będzie dobra dla nas. Nie chodzi jedynie o to, aby patrzeć na ich rozmiar, ale także na ich wygląd, tak aby okazały się być wypełnieniem całej stylizacji naszego pomieszczenia, gdyż jedynie wówczas będzie się on pięknie prezentował w każdym momencie.