Kapitał początkowy jako baza wyliczenia emerytury – sprawdź co dobrze wiedzieć

Kapitał początkowy kalkulowany jest każdej osobie na dzień 1 stycznia 1999 r., bez względu na to, kiedy zostanie przekazany do ZUS prośba wraz z dokumentami o jego ustalenie i kiedy zostanie przekazana decyzja stwierdzająca jego wysokość. Bazę wyznaczenia emerytury, wyznaczanej wedle nowych, zreformowanych norm, stanowi całość kwot zwaloryzowanego kapitału wstępnego i zwaloryzowanych składek na ubezpieczenie emerytalne.

Continue Reading →

Założyłeś firmę, ale do tej pory nie założyłeś strony www – dowiedz się, jak to zrobić błyskawicznie i prosto

W chwili obecnej, bezsprzecznie, każda firma powinna mieć swoją stronę www. Żyjemy w świecie globalnego społeczeństwa, rozwiniętych technologii i nie branie pod uwagę powyższego faktu bywa największym błędem. Mocniej świadome firmy zatrudniają specjalnych pracowników od e-marketingu. Ty jeszcze tego nie uczyniłeś? Powinieneś.

Continue Reading →

Co robić, aby móc odnieść pożądany sukces w Sieci? Mamy solidne rady dla szukających najlepszych wiadomości

Załóżmy, że jesteś fotografem ślubnym, który chce dzięki właśnie Internetowi co jakiś czas uzyskiwać klientów. Cóż, fakty są takie, iż konkurencja pomiędzy fotografami jest bardzo duża, więc przydałoby się szukać zainteresowane osoby właśnie drogą internetową.

Continue Reading →

Furtki panelowe będą solidne

Ogrodzenie ma nas ochronić przed wejściem niechcianych ludzi na naszą posesję i oferować nam uczucie bezpieczeństwa. Przez to właśnie należy spojrzeć na to, jakie typy ogrodzenia Wrocław może nam dać, tak żebyśmy wybrali coś dla siebie. Może to okazać się siatka, mogą okazać się to ozdobnie powykręcane pręty, może dziać się to beton, jednak najistotniejsze jest to, żebyśmy takie ogrodzenie dobrali do aranżacji naszej posesji, by wszystko dawało jedną całość.

Continue Reading →

Dobry klej do drewna przysporzy się w licznych okolicznościach

Jak wiadomo w wielu gospodarstwach domowych jest dużo rzeczy z których niejednokrotnie możemy poczynić użytek. Inna kwestia, że niestety nie możemy wykorzystać czegoś, czego nie posiadamy. W związku z tym także planując zakupy do naszego mieszkania powinniśmy z wyprzedzeniem przygotować sobie listę artykułów, które koniecznie winny się w nim wyszukać. A niewątpliwie taka lista nie będzie przykrótka, ponieważ jest dużo rzeczy o których nigdy nie wiadomo kiedy mogą się przysporzyć i w jakich okolicznościach.

Continue Reading →

Czy rozliczenie pit-ów musi być czasochłonnym zajęciem?

Nie sposób nie zgodzić się z tezą, że wielu Polaków sądzi, że obowiązkowe rozliczanie podatków jest wyjątkowo czasochłonnym zajęciem. Co jest z tym związane, nie ma w tym nic zaskakującego, że coraz więcej podatników woli korzystać ze współczesnych sposobów wyliczania podatku, przykładowo za pomocą wirtualnej przestrzeni.
Szybkie rozliczenie PIT online jest jak najbardziej możliwe, także dla osób zupełnie niezorientowanych w przywołanym temacie.

Continue Reading →

Czy zmiany naszych nawyków segregacyjnych będą źródłem pozytywów?

Każdy Polak doskonale wie, że nasz kraj jest niezwykle mocno zbiurokratyzowany. W ostatnim czasie także mieliśmy do czynienia z licznymi zmianami prawnymi, które wywarły niezmiernie mocny wpływ na kształt naszego codziennego funkcjonowania. W tym miejscu mowa rzecz jasna o ustawie śmieciowej, które bardzo mocno zmieniły nasze zwyczaje składowania odpadów.

Continue Reading →

Wystawianie faktur w firmie

Handel to dziedzina znana człowiekowi już od wielu stuleci. W tym względzie opracowano bardzo dużą liczbę metod i strategii, część z nich wykorzystywana jest do chwili obecnej. Ogólnie stosunkowo niedawno ludzie zajmujący się sprzedażą doszli do wniosku, że ogromnie istotnym elementem wszystkich transakcji jest ich dowód.

Continue Reading →