Koniec składania rozliczeń podatkowych jako czas szczególnie stabilny w trakcie roku rozliczeniowego.

W dniu 30 kwietnia tego roku miało miejsce zakończenie przyjmowania rozliczeń podatkowych. Nastąpił więc czas szczególnie stabilny podczas roku rozliczeniowego. Można zauważyć to między innymi po funkcjonowaniu Urzędów Skarbowych, w jakich pojawia się mniej petentów.

Continue Reading →

W jaki sposób bezpiecznie kupić posiadłość na rynku wtórnym?

Nabycie mieszkania na rynku wtórnym albo parceli pod budowę budynku łączy się z wieloma obowiązkami.
Po pierwsze powinno się sprawdzić, czy jednostka, od jakiej nabywamy, jest posiadaczem apartamentu, a gdy zbywca działa poprzez reprezentanta – czy ten jest odpowiednio umocowany.

Continue Reading →

Profesjonalna odzież – dlaczego ma tak istotne znaczenie i w jakich zawodach należy ją dziś nosić?

Każdy zawód wyróżnia się indywidualną specyfiką pracy, wobec czego gwarantuje bezpieczeństwo pracownikom i adresatom produktów lub usług. Jednym z elementów, które mają dość istotne znaczenie w niektórych zakładach jest odpowiednia odzież ochronna.

Continue Reading →

Uzupełnij swój PIT online! Oszczędź sobie stresu!

Kartka papieru, długopis i długie godziny spędzone żmudnych obliczeniach – tak jeszcze dwadzieścia lat temu wyglądało uzupełnianie zeznania podatkowego. Na szczęście ta perspektywa należy już do przeszłości.
Aktualnie z pomocą przychodzi nam Internet, a dokładniej rzecz ujmując program PIT.

Continue Reading →

Prywatna spółka budowlana? Na początku na bank zaintryguje Cię wynajem żurawi

Otwarcie swojej firmy to w żadnym wypadku nie takie proste zadanie. Jednak spora część z nas o tym śni, ponieważ jesteśmy w stanie być wówczas niezależni, a godziny pracy jesteśmy w stanie dopasować wyłącznie do siebie, swoich potrzeb i rodziny.

Continue Reading →

Prowadzenie własnej firmy a druk funkcjonalnej wizytówki

czemu absolutnie nie należy współcześnie zapominać o ich wydrukowaniu?
Posiadanie własnej działalności gospodarczej jest obecnie rzeczywiście dość dużym wyzwaniem, w szczególności kiedy ma się na uwadze fakt, że konkurencja na rynku jest wysoka, w związku z tym należy zaoferować swoim klientom ciekawą ofertę, żeby przyciągnąć ich uwagę.

Continue Reading →