Koniec składania rozliczeń podatkowych jako czas szczególnie stabilny w trakcie roku rozliczeniowego.

Z dniem 30 kwietnia tego roku miało miejsce zakończenie składania zeznań podatkowych. Nastąpił wobec tego okres szczególnie stabilny podczas roku podatkowego. Widać to między innymi po działaniu Urzędów Skarbowych, w których jest mniej petentów.

Continue Reading →

W jaki sposób bezpiecznie kupić posiadłość na rynku wtórnym?

Nabycie mieszkania na rynku wtórnym czy parceli pod budowę domku wiąże się z wieloma obowiązkami.
Po pierwsze powinno się sprawdzić, czy jednostka, od której nabywamy, jest właścicielem apartamentu, a jeśli sprzedawca działa poprzez pełnomocnika – czy ten jest odpowiednio umocowany.

Continue Reading →

Prowadzenie własnej firmy a druk funkcjonalnej wizytówki

z jakiego powodu absolutnie nie można dziś zapominać o ich wydruku?
Prowadzenie własnej działalności gospodarczej jest dziś naprawdę bardzo dużym wyzwaniem, zwłaszcza jeżeli ma się na uwadze fakt, że konkurencja na rynku jest wysoka, wobec tego należy zaproponować swoim klientom atrakcyjną ofertę, aby przyciągnąć ich uwagę.

Continue Reading →

Uzupełnij swój PIT online! Oszczędź sobie stresu!

Kartka papieru, ołówek i niekończące się godziny spędzone na liczeniu – tak jeszcze 20 lat temu wyglądało wypełnianie zeznania podatkowego. Szczęśliwie ta perspektywa należy już do przeszłości.
W dzisiejszych czasach z pomocą przychodzi nam Internet, a ściślej mówiąc program PIT.

Continue Reading →

Prywatna spółka budowlana? Na początku na bank zaintryguje Cię wynajem żurawi

Otwarcie swojej firmy to wcale nie takie łatwe zadanie. Jednak większa część z nas o tym śni, ponieważ jesteśmy w stanie być w owym czasie niezależni, a godziny pracy możemy dostroić wyłącznie do siebie, swoich zapotrzebowań oraz rodziny.

Continue Reading →

Profesjonalna odzież – dlaczego ma tak istotne znaczenie i w jakich zawodach należy ją dziś nosić?

Każdy zawód charakteryzuje się indywidualną specyfiką pracy, w związku z czym gwarantuje bezpieczeństwo pracownikom i odbiorcom produktów bądź usług. Jednym z elementów, które mają dość istotne znaczenie w niektórych zakładach jest profesjonalna odzież ochronna.

Continue Reading →