Jakiego typu zakupy możemy współcześnie robić zdalnie?

Współcześnie coraz to więcej ludzi robi zakupy przez internet, jest to spowodowane wielką wygodą, w dużej mierze także okolicznościami ekonomicznymi, a również coraz to bardziej powszechnym dostępem do sieci (blisko 7o% użytkowników sieci internetowej korzysta z dojścia do sieci na co dzień bądź też nieomal na co dzień, 19% surfuje po internecie kilka razy na tydzień, przeszło 90% użytkowników korzysta z sieci internetowej we własnym domu).

Continue Reading →

Kilka podstawowych informacji w temacie rolet, jakie są ich podstawowe modele i odmiany

Rolety są bardzo popularnym sposobem na wykończenie swoich okien. Podobnie jak żaluzje pozwalają one na ograniczenie ilości światła, które wpada do wnętrza, ale nieco inaczej działają. Żaluzje składają się z dużej ilości cieniutkich pasków, jakie można ustawiać pod różnymi kątami, a tym samym regulować zasłonięcie. Za to w roletach regulacja zasłaniania odbywa się poprzez podnoszenie i opuszczanie taśmy z materiału, tu stopień zaciemnienia zależał będzie od tego, jak nisko zostaną opuszczone.

Continue Reading →

Fotorolety to świetny plan na niestandardowe dekoracje

Gdy decydujemy się na zamontowanie w naszych oknach rolet, to nierzadko pragniemy zasłonić się przed światłem zewnętrznym, tak aby nas nie raziło, gdy za oknem będzie słoneczna pogoda. Kolejnym powodem dla którego decydujemy się założyć w oknach rolety, okazuje się być to, że chcemy czuć się komfortowo, jeśli w nocy zapalamy światło, bo nie pragniemy, by ktoś nieznany, kto odnajduje się na zewnątrz mógł obserwować co wykonamy i co mamy w mieszkaniu.

Continue Reading →

Rolety w dekoracji okienek – czyli, fotorolety, kontra rolety przeznaczone dla dzieciaków

Chcesz urozmaicić pokoik twojego dziecka? Po zamawiaj dla niego roletę z jakimś narysowanym stworkiem lub scenką z jego ulubionej bajki! A może samemu pragniesz w jakiegoś typu sposób upiększyć własny pokoik w czasie pojawienia się ciemności za okienkiem? Fotoroleta bywa odpowiedzią przeznaczoną dla Ciebie!
Pokoik Twojego dziecka jak sam wiesz powinien być kolorowy oraz słoneczny, aby stymulować jego mózg i chęć poznawania.

Continue Reading →

Fotorolety w aranżacji wnętrz domu

Rozwiązania dekoracji do domów oraz mieszkań to coś, w czym sporo firm się specjalizuje. Doskonale przygotowane rozwiązania w zakresie osłon na okna są przede wszystkim niezwykle różnorodne. Sporym zainteresowaniem cieszą się szczególnie wyszukane projekty obejmujące rolety okienne z nadrukowaną fotografią. Dzięki temu można w każdym pokoju stworzyć znakomity klimat, jaki na długi czas pozostanie w pamięci odwiedzających gości.

Continue Reading →

Czy rolety odgrywają współcześnie ważną rolę w wystroju naszego domu?

Duża część z nas doskonale wie, że przebywanie w pomieszczeniach, które są szare i nudne bez wątpienia nie wpływa odpowiednio na nasz nastrój. W związku z takim stanem spraw stosujemy w dniu dzisiejszym rozliczne sztuczki, dzięki którym nasze miejsce zamieszkania może zyskać wiele na swojej atrakcyjności. Elementarną czynnością, która przeważnie przychodzi nam na myśl w takich momentach to zrealizowanie dużego remontu oraz przemalowanie ścian. Takie rozwiązanie oczywiście jest jak w najwyższym stopniu działające, niemniej tymczasem wymaga od nas wygospodarowania obiektywnie dużej ilości czasu na uskutecznienie wszystkich prac oraz oddania znacznych nakładów pieniężnych, połączonych z nabytkiem farby czyli przyrządów do malowania.

Continue Reading →

Ponadczasowa aranżacja pomieszczeń

Obecnie bez problemu można sobie zamówić nalepki na laptopa ze wzorem jaki tylko nam się zamarzy, może to być widok miasta, geometryczny wzór, czy fotografia dziewczyny. Podobnie jest z naszymi ścianami, które przyozdobić możemy na przykład drzewem genealogicznym lub widokiem na XIX – wieczną ulicę Warszawy. Oczywiście stosując takie dekoracyjne zabiegi należy zachować umiar, by nie przedawkować. Pomieszczenie w którym mieszkamy ma być miejscem wypoczynku, nie może zatem być nadmiernie krzykliwie ozdabiane bo nie odpoczniemy.

Continue Reading →

Rolety w oknach – co posiadają w swojej ofercie producenci?

Pragnąc ochronić wnętrze swojego mieszkania przed wzrokiem natarczywych sąsiadów lub przechodniów, umieszczamy w oknach zasłony, montujemy w nich żaluzje lub rolety. Obecnie w sprzedaży pojawiły się fotorolety. To świetne alternatywa dla tradycyjnych żaluzji i rolet. Doskonałą ozdobą każdego wnętrza mogą stać się rolety drukowane. Rolety drukowane są nowym rodzajem rolet wykonanych z materiału. Obraz, który zostaje nadrukowany na rolecie zasłoni brzydki widok za naszym oknem, ale też osłoni wnętrze przed wścibskim wzrokiem przechodniów lub sąsiadów.

Continue Reading →

Rolety a rewelacyjny wystrój wnętrza mieszkania czy domu

Przeszkadza ci światło, jakie wpada przez okno każdego poranka i nie możesz przez nie spać? Choć słońce jest przyjemne i uwielbiasz, gdy ogrzewa twoje ciało, to raczej nie przepadasz za nim o szóstej rano, kiedy chciałbyś jeszcze chwilę pospać, zwłaszcza w weekend. Promienie słoneczne mogą też kompletnie przeszkodzić w oglądaniu telewizora, gdyż nie możemy cieszyć się emitowaniem ulubionego serialu albo obejrzeniem nowych receptur kulinarnych w naszym ulubionym programie śniadaniowym. Świetnym rozwiązaniem mogą być rolety, jakie poza swoją przydatnością oferują także walory estetyczne, jeśli tylko dopasujemy je do aranżacji przestrzeni naszego domu. W jaki sposób to zrobić?

Continue Reading →

Dzisiejsze oraz szykowne rolety w dekoracji okien

Fotorolety sprawują ważną funkcję w każdej aranżacji domu bądź mieszkania. Są one przede wszystkim ogromnie przydatne, gdyż spełniają niejedną ważką rolę. Między innymi idealnie chronią przed promieniami słonecznymi, wobec tego są wspaniałe do zaciemnienia pomieszczeń. Poza tym rolety dostarczają również więcej intymności i chronią przed spojrzeniami innych osób, na przykład sąsiadów czy też ludzi przechodzących ulicą. Dzięki temu możesz czuć się w swoim domu pewnie oraz swobodnie.

Continue Reading →

Podstawowe zalety i wady klasycznych rolet, co ciekawego można zamontować w naszych oknach

Jednym z częściej stosowany sposobów na zasłonienie okien są rolety. Mają one sporo zalet, dzięki czemu są coraz chętniej montowanym elementem wyposażenia domów i mieszkań. Rolety składają się z układu instalowanego w górnej części okiennicy, mechanizmu prowadzącego oraz prowadnic. Na mechanizmie nawijana jest właściwa roleta, to znaczy pasek materiału o odpowiedniej szerokości i długości.

Continue Reading →

Nowoczesne pomysły na ozdobienie okien

Niekiedy każdy z nas pragnie wprowadzić zmiany w mieszkaniu. Dokonujemy remontów, zmieniamy kolor ściany, albo chociażby przemeblowujemy pokój. Jednak nie trzeba planować tak dużych fizycznych i finansowych przedsięwzięć, wystarczą czasem drobne sprawunki. Najlepszym pomysłem jest zmiana dekoracji okien. Awangardowe zasłony, wielobarwne rolety, firany makarony – wszystko to aby odświeżyć każde z twoich pomieszczeń.

Continue Reading →