Rozwiązania dla małych firm

PIT-y, raporty, księgowanie, faktury, zbieranie dokumentów… Zakres obowiązków księgowych. Damy radę przeprowadzić to samodzielnie, czy może powierzyć to zadanie firmie zewnętrznej. Czy początkująca osoba jest zobowiązana pójść na kurs księgowości, by móc samemu się rozliczać i robić to prawidłowo? Przekonajmy się która opcja będzie dla nas najlepszym rozwiązaniem.

Continue Reading →

Pracujesz? Nie zapominaj, że masz obowiązek rozliczyć się z Urzędem Skarbowym

Obowiązujące na terenie Polski prawo podatkowe nie pozostawia żadnego pola na dyskusje – każdy, kto w danym roku podatkowym osiągnął jakikolwiek dochód jest zobowiązany rozliczyć się z fiskusem. Nawet wtedy, kiedy zarobiona kwota była zwolniona od obowiązku odprowadzania podatku. Jeszcze kilka lat temu było to możliwe tylko osobiście. Współcześnie wystarczy mieć dostęp do globalnej sieci komputerowej.Rozlicz PIT online to slogan, który Urząd Skarbowy w naszym kraju wyjątkowo mocno promuje. Wszystko po to, aby podnosić popularność tej formy rozliczenia się z fiskusem.

Continue Reading →

Pit format także jest istotny

Powinniśmy zaznaczyć z pomocy, których programów musimy wykorzystywać, ale także potrzeba zaznaczyć w jaki sposób pragniemy przekazać pit. Jeżeli ma to okazać się być wersja papierowa, to bez wątpienia powinniśmy zaznaczyć, gdzie w takiej formie zdobyć pity, by mieć szansę na nich wydrukować nasze obliczenia.

Continue Reading →

Spośród dużej ilości języków programowania trzeba zdecydować się na jakiś konkretny. No ale jakiego rodzaju wybrać?

Jak twierdzą znawcy rynku pracy przyszłość należy do programistów. Programista, określany też potoczenie koderem, jest osobą tworzącą programy komputerowe w pewnym języku programowania. Większość najlepszych programistów zna parę języków programowania, lecz specjalizuje się tylko w kilku z nich. Aktualnie mamy sporą ilość takich języków, na jaki więc powinniśmy się zdecydować?

Continue Reading →

Jakie rzeczy wytwarzamy z wytrzymałej blachy

Czyli o tym, z jakiego rodzaju blachy robi się w dzisiejszych czasach urządzenia do trudnych zastosowań przemysłowych.

Założę się, że niejeden z nas śledził z pasją program ekstremalne maszyny na discovery Channel. Jeżeli jednak nie pamiętacie tej, bądź co bądź leciwej już serii, pozwolę sobie na krótkie przypomnienie.

Continue Reading →

Podliczenie PIT-u poprzez internet, a wypełnianie tradycyjne – a więc, podliczenie PIT 2016 / 2017

Czym różnią się deklaracje uzupełniane wewnątrz sieci, od deklaracji składanych własnoręcznie wewnątrz urzędzie skarbowym? Kto uzupełnia deklarację PIT o numerze trzydzieści sześć? To wszyściutko oraz jeszcze więcej odnajdziesz wewnątrz naszego nowiutkiego artykułu!

Continue Reading →

Kosmetyki mac opracowane są dla każdego typu skóry

Komandor proponuje świetnej jakości szafy.Gdy pragniemy się zrelaksować oraz miło spędzić czas, to trzeba zobaczyć co obecnie ciekawego okazuje się być grane w kinach. Trzeba zaznaczyć, że kino Starachowice dokłada wszelkich starań, aby program, który ukazuje okazał się być jak najbardziej nowy, by były w nim same nowości, gdyż tylko wtedy ma szansę być pewien, że uda mu się przyciągnąć wielkie grupy widzów.

Continue Reading →

Najpopularniejsze trendy w obecnych mediach audiowizualnych, czyli co zbiera rekordową oglądalność?

Każdy czas w historii świata ma swoje wodzące tendencje, które zauważalne są na praktycznie każdym obszarze działalności człowieka. Nurty te odzwierciedlają bowiem obecnie panujące nastroje społeczne rozwój nauki i techniki i mnóstwo innych czynników, które kształtują naszą przestrzeń. Jednym z miejsc, w którym owe tendencje są szczególnie wyraźnie zauważalne bez wątpienia jest telewizja, gdzie raz na jakiś czas dany rodzaj programów rządzi na praktycznie każdym kanale. Co więc jest w świetle reflektorów jeśli chodzi o telewizję?

Continue Reading →

Programy lojalnościowe z jak najlepszej strony

Od 1998 roku wyłącznie zajmujemy się zagadnieniem marketingu lojalności i relacji. Przygotowujemy i wdrażamy programy lojalnościowe, partnerskie, itp., całościowo od planu działania, agendy, kreacji, systemu informatycznego, baz danych.

Continue Reading →