1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

0 Comments

tuleje z brązu
Autor: dylanspangler
Źródło: http://www.flickr.com
Brązowe tuleje są elementami, które możemy spotkać w wielu urządzeniach, jakie stosujemy w domu. Brąz jest również używany do wytwarzania wielu części będących elementami wielu większych urządzeń używanych np.

0 Comments

jubiler Kraków
Autor: U.S. Naval Forces Central Command/U.S. Fifth Fleet
Źródło: http://www.flickr.com
Zdecydowana większość z nas stała już lub zamierza stanąć kiedyś na ślubnym kobiercu. Wymagane jest jednak m.in. wcześniejsze kupienie obrączek. Przy tej okazji mogą pojawić się trudne dla nas pytania, na które chętnie udzieli odpowiedzi każdy jubiler.

0 Comments

Urządzenia
Autor: www.eecpoland.eu
Źródło: www.eecpoland.eu
Wydawać by się mogło, że tego typu mała część układu jezdnego nie powinna sprawiać znacznego kłopotu. Podstawową rolą wspomnianych części jest tłumienie nawet małych drgań, które występują w czasie pracy jezdnego systemu w aucie.


Przeważnie pierwszym tłumikiem wstrząsów jest opona, ale wszystkich nierówności nie jest w stanie wytłumić.

Detale do maszyn rolniczych

0 Comments

pług
Autor: flickr.com
Źródło: flickr.com
Niezmiernie łatwo zauważamy, które firmy są zarządzane z głową, ale również z sercem. Jeśli kocha się swoją firmę to należy się starać, żeby ciągle pięła się ona coraz wyżej i wyżej, a to oznacza, że firma stale polepsza własne standardy. Dokładnie tak jest z przedsiębiorstwem New Holland. Tą firmę na pewno znają Ci, którzy mają własną rolę i którzy mają różnego rodzaju maszyny rolnicze. To właśnie dzięki tej firmie (New Holland) produkuje do ich rolniczych urządzeń.

0 Comments

Produkcja przemysłowa
Autor: Qtea
Źródło: http://www.flickr.com
Prowadząc własną firmę, powinniśmy zwracać uwagę na wydawane fundusze. Możemy w różny sposób je ograniczyć i powiększyć efektywność pracy przedsiębiorstwa. Z pomocą nadchodzą inne firmy, które mogą nas wesprzeć.

0 Comments

łańcuch
Źródło: pixabay.com
Stal stała się ogromnie popularnym materiałem do konstrukcji. Opracowanie technik jej obróbki było dużym krokiem dla historii ludzkości i w dużym stopniu przyczyniło się do wzrostu naszej cywilizacji. Obecnie najróżniejsze stalowe elementy wykorzystywane są w wielu gałęziach przemysłu. W pierwszej kolejności używa ich budownictwo.

Jak troszczyć się o samochód

0 Comments

auto, samochód
Autor: Joe Hunt
Źródło: http://www.flickr.com
O tym, że krajowy rynek motoryzacyjny użytkowanymi samochodami stoi, nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Ostatnie dane pokazują, że spada liczba kupowanych wozów nowych, jak też używanych, co może oznaczać, iż rynek już się nasycił, zaś z drugiej strony Polacy dłużej jeżdżą tym, co już mają. Aby jednak móc dłużej eksploatować wóz, niezbędne jest zastosowanie się do kilku podstawowych zaleceń.

0 Comments

spotkanie biznesowe
Autor: Pic Basement
Źródło: http://www.flickr.com
czemu zdecydowanie nie można współcześnie zapominać o ich wydruku?


Posiadanie swojej działalności gospodarczej jest współcześnie faktycznie bardzo dużym wyzwaniem, zwłaszcza jeśli ma się na uwadze fakt, że konkurencja na rynku jest wysoka, wobec tego należy zaproponować swoim klientom ciekawą ofertę, by przyciągnąć ich uwagę.

Spawanie tytanu niejednokrotnie jest oferowane

0 Comments

spawanie
Autor: Oscar Gil Fernández
Źródło: http://www.flickr.com
Od czasu do czasu jest tak, że chcemy złączyć ze sobą dwie części jakiegoś przedmiotu i chcemy otrzymać pewność, że będą się one mocno trzymały. Dlatego musimy się wpierw wywiedzieć, co idealnie nadaje się do połączenia danych produktów, tak by mieć świadomość, że robimy wszystko w taki sposób jak trzeba.

0 Comments

zestaw
Autor: Casey Hugelfink
Źródło: http://www.flickr.com
Wybranie właściwych płytek do łazienki nie jest prostą sprawą. Z pewnością ten, kto nieraz już musiał zmierzyć się z takim zadaniem wie doskonale, że oferta na rynku jest bardzo duża. Z tego powodu też trudno podjąć decyzję i ciężko dobrać płytki tak, aby pasowały do siebie doskonale.