1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

0 Comments

tuleje z brązu
Autor: dylanspangler
Źródło: http://www.flickr.com
Brązowe tulejki są częściami, jakie możemy napotkać w wielu urządzeniach, jakie wykorzystujemy w gospodarstwie domowym. Brąz jest również używany do wyrobu mnóstwa części będących elementami wielu znaczniejszych sprzętów stosowanych np.

0 Comments

jubiler Kraków
Autor: U.S. Naval Forces Central Command/U.S. Fifth Fleet
Źródło: http://www.flickr.com
Zdecydowana większość z nas stała już lub zamierza stanąć kiedyś na ślubnym kobiercu. Wymagane jest jednak m.in. wcześniejsze kupienie obrączek. Przy tej okazji mogą pojawić się trudne dla nas pytania, na które chętnie udzieli odpowiedzi każdy jubiler.

0 Comments

Urządzenia
Autor: www.eecpoland.eu
Źródło: www.eecpoland.eu
Wydawać by się mogło, że taka niewielka część układu jezdnego nie powinna sprawiać znacznego kłopotu. Główną rolą wspomnianych elementów jest tłumienie nawet małych drgań, które mogą wystąpić w czasie pracy jezdnego układu w aucie.


Zawsze pierwszym tłumikiem drgań jest opona, ale wszystkich nierówności nie jest w stanie wytłumić.

Detale do maszyn rolniczych

0 Comments

pług
Autor: flickr.com
Źródło: flickr.com
Bardzo szybko zauważymy, które firmy są zarządzane z głową, ale również z sercem. Jeśli lubi się swoją firmę to należy się starać, żeby ciągle pięła się ona coraz wyżej i wyżej, a to znaczy, że firma stale polepsza swoje standardy. Dokładnie tak jest z przedsiębiorstwem New Holland. Tą firmę kojarzą wszyscy Ci, którzy zajmują się uprawą roli i którzy posiadają różnego rodzaju maszyny rolnicze. To właśnie ta firma (New Holland) produkuje do ich maszyn.

0 Comments

Produkcja przemysłowa
Autor: Qtea
Źródło: http://www.flickr.com
Prowadząc własną firmę, powinniśmy zwracać uwagę na wydawane fundusze. Można w różny sposób je ograniczyć a także zwiększyć szybkość pracy przedsiębiorstwa. Z pomocą nadchodzą inne przedsiębiorstwa, które mogą dla nas pracować.

0 Comments

łańcuch
Źródło: pixabay.com
Stal jest ogromnie popularnym materiałem do konstrukcji. Wynalezienie technik jej obróbki było bardzo znaczące dla rozwoju ludzkości i w dużym stopniu się przyczyniło do wzrostu naszej cywilizacji. Współcześnie najróżniejsze stalowe elementy wykorzystuje się w większości gałęzi przemysłu. Przede wszystkim korzysta z nich budownictwo.

Jak troszczyć się o samochód

0 Comments

auto, samochód
Autor: Joe Hunt
Źródło: http://www.flickr.com
O tym, że krajowy rynek motoryzacyjny użytkowanymi wozami stoi, nie trzeba prawdopodobnie nikogo przekonywać. Ostatnie dane wykazują, że spada liczba nabywanych aut nowych, jak i używanych, co może oznaczać, że rynek już się nasycił, a z drugiej strony Polacy o wiele dłużej podróżują tym, co już mają. Ażeby jednak móc dłużej eksploatować czterokołowiec, niezbędne jest zastosowanie się do kilku podstawowych zaleceń.

0 Comments

spotkanie biznesowe
Autor: Pic Basement
Źródło: http://www.flickr.com
z jakiego względu kategorycznie nie można współcześnie zapominać o ich wydruku?


Posiadanie własnej działalności gospodarczej jest dziś naprawdę dość dużym wyzwaniem, szczególnie kiedy ma się na uwadze fakt, że konkurencja na rynku jest wysoka, dlatego należy zaoferować swoim klientom atrakcyjną ofertę, by przyciągnąć ich uwagę.

Spawanie tytanu niejednokrotnie jest oferowane

0 Comments

spawanie
Autor: Oscar Gil Fernández
Źródło: http://www.flickr.com
Od czasu do czasu jest tak, że chcemy złączyć ze sobą dwie części jakiegoś przedmiotu i chcemy otrzymać pewność, że będą się one mocno trzymały. Dlatego musimy się wpierw wywiedzieć, co idealnie nadaje się do połączenia danych produktów, tak by mieć świadomość, że robimy wszystko w taki sposób jak trzeba.

0 Comments

zestaw
Autor: Casey Hugelfink
Źródło: http://www.flickr.com
Wybór właściwych płytek do łazienki nie jest prostą sprawą. Z pewnością ten, kto nieraz już musiał zmierzyć się z takim zadaniem wie doskonale, że oferta w sklepach jest naprawdę duża. Z tego powodu też ciężko się zdecydować i ciężko wybrać płytki w ten sposób, aby pasowały do siebie doskonale.