1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

0 Comments

Wnętrze fabryki, hurtowni
Autor: Don Nunn
Źródło: http://www.flickr.com
Pożar jest żywiołem, którego to trudno czasami jest powstrzymać - nie dziwi więc fakt, że zawsze dbamy o to, by w lokalizacjach, gdzie występuje, było jak najbezpieczniej. Jak łatwo się zorientować najbardziej częstym miejscem ukazywania się pożarów są nasze własne domy.

0 Comments

Namiot magazynowy
Problem okablowań w mieszkaniach zazwyczaj jest taki, że albo są niewiarygodnie dobrze kryte, albo też nie bywają ukryte w ogóle. Przy tych drugich z tego powodu bardzo często odbywają się różne nieszczęścia albo najzwyczajniej przewód już do niczego się nie może nadać, gdyż został on przerwany.

0 Comments

pulsoksymetr
Autor: Myin.pl
Źródło: Myin.pl
W dzisiejszych czasach właściwie każdego człowieka trapią różnego typu dolegliwości zdrowotne - prawdopodobnie jest to efekt spożywania dużej ilości wysoko przetworzonej żywności, a jednocześnie siedzącego trybu życia przed komputerem - tym samym zwykle zwiększamy ryzyko wystąpienia na przykład zawału.

Materiały budowlane i osprzęt na placach budowy

0 Comments

rusztowania
Autor: ARAD
Źródło: ARAD
Branży budowlanej, na całe szczęście, nie dotknął w tak dużym stopniu szalejący kryzys. W dalszym ciągu planuje się wielkie i poważne inwestycje w Polsce. Na przedmieściach dużych aglomeracji powstają kolejne blokowiska, które będą w stanie pomieścić nowych mieszkańców. Chociaż niełatwo to zauważyć wciąż budowane są nowe drogi. Dzięki funduszom Unii Europejskiej jesteśmy w stanie stawiać okazałe budynki użyteczności publicznej i przeróżne centra. Można podsumować, że w tej chwili nasza ojczyzna to jeden wielki plac budowy.

Komu potrzeba stabilizacji gruntu?

0 Comments

droga i pobocze
Autor: POLBRUK
Źródło: POLBRUK
Zwykle nie rozmyślamy nad funkcjonowaniem przedsiębiorstw zajmujących się stabilizowaniem gruntu. Oczywiście nie jest to usługa, której potrzebujemy na co dzień. Tak naprawdę nieczęsto dzieje się tak, żeby osoby prywatne szukały takich\tego typu usług. Zazwyczaj wzmacnianie podłoża stosuje się przy budowaniu dróg i mostów. Osoby prywatne, kupując działkę budowlaną, na której chcą postawić dom, sprawdzają uważnie, czy ziemia jest odpowiednia i czy da się tam budować budynki.

Chłodnie – jak działają?

0 Comments

lodówka
Autor: Candy Polska Sp. z o.o.
Źródło: Candy Polska Sp. z o.o.
Niegdyś ceniona była sól, która sprawiała, że mięsa i inne delikatne artykuły spożywcze mogły przetrwać wiele dni. Zasalanie jedzenia było fatalne dla człowieka – primo, takie porcje chlorku sodu bardzo niekorzystnie działają na zdrowie, secundo proces ten mocno obniżał walory smakowe dań.

0 Comments

Wózek widłowy w hali magazynowej
Autor: U.S. Naval Forces Central Command/U.S. Fifth Fleet
Źródło: http://www.flickr.com
Wózek jezdniowy, zwany również widłowym, jest chętnie stosowanym przyrządem wykorzystywanym do przenoszenia rozmaitych towarów. Tego rodzaju wózki są niekiedy w stanie unieść ładunek ważący nawet do paru ton. Wózki tego rodzaju używane są nagminnie w rozmaitych zakładach produkcyjnych jak również w magazynach.

0 Comments

dom jednorodzinny
Autor: Archeton
Źródło: www.archeton.pl
Posiadanie domu to marzenie wielu par, jednakże w tak samo licznych przypadkach pozostaje jedynie właśnie tylko marzeniem. Wszystko rzecz jasna przez finanse, które w większości przypadków stanowią najważniejsze ograniczenie. Gdy natomiast nasz budżet umożliwia postawienie nieruchomości, czeka nas również sporo przygotowań i pracy.

0 Comments

nowoczesny dom
Autor: Röben
Źródło: Röben
Wielu inwestorów wybiera projekt wymarzonego domku biorąc tylko pod uwagę walory estetyczne. Jednak w trakcie kupowania odpowiedniego projektu warto zwrócić uwagę przede wszystkim na funkcje jakie ma spełniać projektowany dom i na jego energooszczędność w czasie użytkowania.Budując dom chodzi przede wszystkim o to, by się dobrze mieszkało. Najważniejszym etapem zmierzającym do dobrania odpowiedniego projektu jest przede wszystkim analiza zagospodarowania miejscowego lub warunków zabudowy określanych dla danej działki przez władze gminy.

0 Comments

nowy dom jednorodzinny
Autor: Tomas Riehle
Źródło: Schϋco
Innowacyjne domy to domy na jakie zdecydowanych jest o wiele więcej ludzi. Osoby te troszczą się o to, by wybrać w takim razie te przedsiębiorstwa, które zajmują się usługą taką jak projektowanie nowoczesnych budynków mieszkaniowych na indywidualne zamówienie, a przy tym by naturalnie były to firmy wysoce wyspecjalizowane. Budynek taki to dom parterowy, z poddaszem, lub parterowy.