1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

0 Comments

Wnętrze fabryki, hurtowni
Autor: Don Nunn
Źródło: http://www.flickr.com
Pożar jest żywiołem, którego to bardzo trudno czasami jest powstrzymać - nie dziwi więc fakt, że za każdym razem dbamy o to, aby w miejscach, gdzie się ukazuje, było jak najbardziej bezpiecznie. Jak łatwo się domyśleć najbardziej częstym miejscem ukazywania się pożarów są nasze własne mieszkania.

0 Comments

Namiot magazynowy
Problem okablowań w mieszkaniach zwykle bywa taki, że albo są niewiarygodnie dobrze kryte, albo też nie bywają ukryte w ogóle. Przy tych drugich z tego konkretnego powodu niewiarygodnie często odbywają się różne nieszczęścia lub najzwyczajniej przewód już do zupełnie niczego się nie może nadać, gdyż został on zerwany.

0 Comments

pulsoksymetr
Autor: Myin.pl
Źródło: Myin.pl
W dzisiejszych czasach praktycznie każdego człowieka trapią różnego rodzaju dolegliwości zdrowotne - prawdopodobnie jest to wynik spożywania dużej ilości wysoko przetworzonej żywności, a jednocześnie siedzącego trybu życia przed komputerem - tym samym zazwyczaj zwiększamy ryzyko wystąpienia przykładowo zawału.

Materiały budowlane i osprzęt na placach budowy

0 Comments

rusztowania
Autor: ARAD
Źródło: ARAD
Budownictwa, na całe szczęście, nie dotknął w tak wielkim stopniu szalejący kryzys. W dalszym ciągu planuje się ogromne i drogie inwestycje w Polsce. Na rogatkach wielkich aglomeracji budują się kolejne blokowiska, które będą w stanie zmieścić nowych mieszkańców. Chociaż trudno w to uwierzyć wciąż buduje się nowe odcinki dróg. Przy pomocy funduszy Unii Europejskiej możemy stawiać okazałe budynki użyteczności publicznej i różne ośrodki. Możemy powiedzieć, że w tym momencie nasza ojczyzna to jeden ogromny plac budowy.

Komu potrzeba stabilizacji gruntu?

0 Comments

droga i pobocze
Autor: POLBRUK
Źródło: POLBRUK
Najczęściej nie rozmyślamy nad funkcjonowaniem przedsiębiorstw zajmujących się stabilizowaniem gruntu. Naturalnie nie jest to usługa z kategorii, takich, których potrzebujemy co dziennie. Tak właściwie rzadko dzieje się tak, aby osoby prywatne poszukiwały takich\tego typu usług. Najczęściej wzmacnianie podłoża stosuje się przy budowaniu dróg i mostów. Osoby prywatne, kupując działkę budowlaną, na której pragną zbudować dom, zwracają uwagę na to, czy grunt jest odpowiedni i czy jest możliwość tam stawiać budynki.

Chłodnie – jak działają?

0 Comments

lodówka
Autor: Candy Polska Sp. z o.o.
Źródło: Candy Polska Sp. z o.o.
W Średniowieczu kosztowna była sól, która powodowała, że ryby i inne wrażliwe na zepsucie artykuły żywnościowe mogły zachować świeżość przez wiele dni. Solenie dań było fatalne dla człowieka – po pierwsze, takie ilości chlorku sodu mocno szkodliwie działają na zdrowie, secundo proces ten mocno obniżał walory smakowe potraw.

0 Comments

Wózek widłowy w hali magazynowej
Autor: U.S. Naval Forces Central Command/U.S. Fifth Fleet
Źródło: http://www.flickr.com
Wózek jezdniowy, zwany również widłowym, jest powszechnym narzędziem służącym do przenoszenia rozmaitych elementów. Tego rodzaju wózki potrafią niekiedy podnieść ładunek ważący nawet do kilku ton. Wózki jezdniowe stosowane są często w różnorodnych zakładach przemysłowych oraz w magazynach.

0 Comments

dom jednorodzinny
Autor: Archeton
Źródło: www.archeton.pl
Swój własny dom jest marzeniem wielu osób, jednak w tak samo wielu przypadkach pozostaje jedynie w sferze wspomnianych marzeń. Wszystko rzecz jasna przez finanse, które w większości przypadków stanowią główne ograniczenie. Gdy natomiast nasz budżet umożliwia wybudowanie nieruchomości, czeka nas również wiele przygotowań i pracy.

0 Comments

nowoczesny dom
Autor: Röben
Źródło: Röben
Duża część inwestorów dobiera projekt upragnionego domu biorąc tylko pod uwagę walory wizualne. Jednak w trakcie kupowania właściwego projektu należy zwrócić uwagę głównie na funkcje jakie ma spełniać projektowany dom oraz na jego energooszczędność w czasie eksploatacji.Stawiając dom chodzi głównie o to, aby się wygodnie mieszkało. Kluczowym etapem prowadzącym do dobrania odpowiedniego projektu jest przede wszystkim analiza planu miejskiego bądź warunków zabudowy określanych dla danej działki przez gminę.

0 Comments

nowy dom jednorodzinny
Autor: Tomas Riehle
Źródło: Schϋco
Modernistyczne budynki mieszkalne to budynki na które zdecydowanych jest o wiele więcej ludzi. Osoby takie troszczą się o to, aby wytypować więc takie firmy, które będą zajmować się usługą jaką jest projektowanie modernistycznych budynków mieszkaniowych na prywatne zamówienie, a do tego by oczywiście okazały się to firmy wyjątkowo wyspecjalizowane. Budynek w tym stylu to budynek parterowy, z poddaszem, albo parterowy.