1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

0 Comments

Pompa ogrodowa
Autor: AL-KO
Źródło: AL-KO
Jeżeli myślimy o transporcie osób, najczęściej widzimy w myślach autobus miejski, metro albo taksówkę. To prawda, jednak jeżeli mamy znacznie większe wymagania i potrzebujemy indywidualnego podejścia, a sama jazda ma być wyjątkowo pewna i komfortowa, powinniśmy skorzystać z innego rodzaju usługi.

0 Comments

kubek termiczny
Autor: sundyme
Źródło: http://www.flickr.com
W kuchennych szafkach można znaleźć różne naczynia do spożywania napojów na ciepło. Świetnie w takiej sytuacji spisują się kubki albo filiżanki, lecz poza nimi lepiej trzymać w domu także kubki termiczne, które wyśmienicie trzymają ciepło kawy albo herbaty.

Biznesmen w podróży - kilka dobrych porad

0 Comments

samochody
Jeśli wybieramy się na biznesowe spotkanie jest kilka dobrych rad, o których warto
dobrze nie zapominać. W tym artykule o wskazówki pytamy ludzi z branży takich jak Pan Robert, który zdradzi nam jaki wybór przygotowała wypożyczalnia koło lotniska dla licznych biznesowych klientów. Doświadczeniem podzieli się także Pan Robert, pracujący w branży nieruchomości.

Wyciszanie auta jest popularne

0 Comments

wnętrze samochodu
Autor: Tracie Hall
Źródło: http://www.flickr.com
Im więcej godzin spędzamy w swoim samochodzie, tym nie tylko więcej uwagi kierujemy na swoje ochronę, ale również i na sam komfort podróży. Niestety, prawda jest taka, że producenci samochodów szukają niższych kosztów tam, gdzie to jest realne, a co się z tym łączy, nasze samochody są coraz słabiej izolowane, przez co w ich środku często panuje gwar. Na szczęście są firmy, które chcą zaradzić temu kłopotowi i za pomocą fachowych przedmiotów wyciszają auta, co obecnie staje się naprawdę popularne.

Konserwacja opon i innych części Twojego auta

0 Comments

Samochód, wymiana opon
Autor: iStock
Źródło: iStock
Samochód to coś, co należy często pielęgnować, by cieszył oko i gwarantował bezproblemową jazdę. Kierowcy często za silnie skupiają się na estetyce, godzinami szorując i lakierując swoje samochody, nie pamiętają o istotnych kwestiach.
Konieczna dla bezproblemowej i bezkolizyjnej jazdy jest regularna zmiana ogumienia. Zwłaszcza w porze zimowej, kiedy letnie opony nie zdają egzaminu i można wpaść w poślizg, który może owocować wypadkiem. Odpowiednie na zimę opony (np. zimowe opony do volvo) charakteryzują się dużą przyczepnością, dzięki czemu da się prowadzić nawet po oblodzonej powierzchni.

0 Comments

sprawna klimatyzacja w samochodzie
Autor: InSapphoWeTrust
Źródło: http://www.flickr.com
Aktualnie znaczna większość osób posiada własne auta, dzięki którym może każdego dnia przemieszczać się między rozmaitymi punktami. Niewątpliwie jest to ogromne udogodnienie zwłaszcza dla rodzin z dziećmi, które mogą wskutek tego bezpiecznie podróżować i jeździć na rodzinne wyprawy.

Jak troszczyć się o samochód

0 Comments

auto, samochód
Autor: Joe Hunt
Źródło: http://www.flickr.com
O tym, że krajowy rynek motoryzacyjny użytkowanymi wozami stoi, nie trzeba prawdopodobnie nikogo przekonywać. Ostatnie dane wykazują, że spada liczba nabywanych aut nowych, jak i używanych, co może oznaczać, że rynek już się nasycił, a z drugiej strony Polacy o wiele dłużej podróżują tym, co już mają. Ażeby jednak móc dłużej eksploatować czterokołowiec, niezbędne jest zastosowanie się do kilku podstawowych zaleceń.

0 Comments

Soudal Panel System umożliwia łatwe i trwałe mocowanie wewnętrznych i zewnętrznych płyt ściennych
Autor: Pegasus PR
Źródło: Pegasus PR
Jeżdżąc samochodem trzeba zwrócić naszą uwagę nie tylko na części wewnętrzne pojazdu, ale także na opony. Zmienienie opon przynajmniej dwa razy w trakcie roku jest czymś koniecznym, natomiast należy pamiętać również o innych kwestiach.

0 Comments

samochód na plaży
Autor: Land Rover MENA
Źródło: http://www.flickr.com
Niewątpliwie przede wszystkim mężczyźni są entuzjastami motoryzacji i to przeważnie oni śledzą wszelkie wiadomości, jakie pojawią się na tym rynku. Prawdopodobnie nie ma takiego mężczyzny na całej ziemi, jaki nie pragnie posiadać nadzwyczaj skutecznego pojazdu, który dodatkowo charakteryzowałby się wyśmienitymi osiągnięciami i niezmiernie wyśmienitymi rezultatami. Kluczowa jest także jego wytrzymałość i wizerunek.

0 Comments

wynajęcie pojazdu
Autor: Howdy
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszym świecie większość dorosłych stara się być zmotoryzowanych, ponieważ posiadanie własnego auta to wygoda w realizowaniu codziennych czynności. Można zatem zastanawiać się po co w takim razie działają takie przedsiębiorstwa jak wypożyczalnia samochodów. Jak się jednak okazuje takie firmy są jak najbardziej potrzebne i to z przynajmniej kilku powodów.