1 2 3
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/erg-bierun.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

0 Comments

Pompa ogrodowa
Autor: AL-KO
Źródło: AL-KO
Jeżeli myślimy o transporcie osób, najczęściej widzimy w myślach autobus miejski, metro albo taksówkę. To prawda, jednak jeżeli mamy znacznie większe wymagania i potrzebujemy indywidualnego podejścia, a sama jazda ma być wyjątkowo pewna i komfortowa, powinniśmy skorzystać z innego rodzaju usługi.

0 Comments

kubek termiczny
Autor: sundyme
Źródło: http://www.flickr.com
W domowych szafkach można spotkać przeróżne naczynia do spożywania napojów na ciepło. Świetnie w takiej sytuacji spisują się kubki albo filiżanki, lecz poza nimi lepiej trzymać w domu także kubki termiczne, które doskonale trzymają ciepło kawy lub herbaty.

Biznesmen w podróży - kilka dobrych porad

0 Comments

samochody
Jeśli wyjeżdżamy w podroż służbową jest kilka dobrych rad, o których należy pamiętać. W tym wpisie o rady pytamy fachowców takich jak Pan Adam, który powie nam jaki wybór oferuje wypożyczalnia koło lotniska dla swoich biznesowych klientów. Radami podzieli się także Pan Dawid, specjalista ds. nieruchomości.

Wyciszanie auta jest popularne

0 Comments

wnętrze samochodu
Autor: Tracie Hall
Źródło: http://www.flickr.com
Im więcej chwil jeździmy w swoim aucie, tym nie tylko więcej uwagi zwracamy swoje bezpieczeństwo, ale też i na sam komfort jazdy. Niestety, prawda jest taka, iż konstruktorzy samochodów wyszukują niższych kosztów tam, gdzie to jest możliwe, a co się z tym wiąże, nasze samochody są coraz gorzej izolowane, przez co w ich środku niejednokrotnie panuje hałas. Na szczęście są firmy, które umieją zaradzić temu problemowi i za pomocą fachowych przedmiotów wygłuszają auta, co teraz staje się naprawdę modne.

Konserwacja opon i innych części Twojego auta

0 Comments

Samochód, wymiana opon
Autor: iStock
Źródło: iStock
Samochód to coś, co należy regularnie pielęgnować, by wyglądał ładnie i zapewniał komfortową eksploatacje. Kierowcy nierzadko za bardzo koncentrują się na wyglądzie, tygodniami myjąc i lakierując swoje pojazdy, nie pamiętają o ważnych kwestiach.
Konieczna dla komfortowej i bezwypadkowej jazdy jest doroczna wymiana opon. Szczególnie zimą, gdy letnie ogumienie się nie sprawdza i łatwo wpaść w poślizg, który może owocować wypadkiem. Zimowe opony (na przykład zimowe opony do volvo) charakteryzują się większą przyczepnością, dlatego da się prowadzić nawet po oblodzonej powierzchni.

0 Comments

sprawna klimatyzacja w samochodzie
Autor: InSapphoWeTrust
Źródło: http://www.flickr.com
Aktualnie znaczna większość osób posiada własne auta, dzięki którym może każdego dnia przemieszczać się między rozmaitymi punktami. Niewątpliwie jest to ogromne udogodnienie zwłaszcza dla rodzin z dziećmi, które mogą wskutek tego bezpiecznie podróżować i jeździć na rodzinne wyprawy.

Jak troszczyć się o samochód

0 Comments

auto, samochód
Autor: Joe Hunt
Źródło: http://www.flickr.com
O tym, że krajowy rynek motoryzacyjny użytkowanymi samochodami stoi, nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Ostatnie dane pokazują, że spada liczba kupowanych wozów nowych, jak też używanych, co może oznaczać, iż rynek już się nasycił, zaś z drugiej strony Polacy dłużej jeżdżą tym, co już mają. Aby jednak móc dłużej eksploatować wóz, niezbędne jest zastosowanie się do kilku podstawowych zaleceń.

0 Comments

Soudal Panel System umożliwia łatwe i trwałe mocowanie wewnętrznych i zewnętrznych płyt ściennych
Autor: Pegasus PR
Źródło: Pegasus PR
Jeżdżąc samochodem trzeba zwrócić naszą uwagę nie tylko na części wewnętrzne pojazdu, ale także na opony. Zmienienie opon przynajmniej dwa razy w trakcie roku jest czymś koniecznym, natomiast należy pamiętać również o innych kwestiach.

0 Comments

samochód na plaży
Autor: Land Rover MENA
Źródło: http://www.flickr.com
Bez wątpienia szczególnie mężczyźni są fanami motoryzacji i to na ogół oni śledzą wszelkie nowości, które pojawią się na tym rynku. Chyba nie ma takiego mężczyzny na całej ziemi, który nie pragnie mieć niezmiernie sprawnego auta, który na dodatek cechowałby się znakomitymi osiągnięciami i bardzo wyśmienitymi wynikami. Podstawowa jest też jego solidność oraz wygląd.

0 Comments

wynajęcie pojazdu
Autor: Howdy
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszej rzeczywistości większość dorosłych stara się być zmotoryzowanych, bowiem posiadanie własnego auta to wygoda w realizowaniu codziennych obowiązków. Można więc zastanawiać się po co w takim razie istnieją takie firmy jak wypożyczalnia samochodów. Jak się jednak okazuje takie firmy są jak najbardziej potrzebne i to z co najmniej kilku powodów.