Programy lojalnościowe z jak najlepszej strony

Już blisko 15 lat wyłącznie specjalizujemy się w marketingu lojalności i relacji. Tworzymy i wdrażamy programy lojalnościowe, partnerskie, itp., całościowo od planu działania, agendy, kreacji, systemu informatycznego, baz danych.

Continue Reading →

Co należy wiedzieć o sprowadzaniu aut z RFN?

Według mnie jest dużo sensu w sprowadzaniu aut zza granicy. W końcu jeśli chcielibyśmy jeździć bardzo dobrym autkiem, z pewnością chcielibyśmy również zakupić wóz za relatywnie nieduże pieniądze. I dlatego coraz więcej Polaków niemal nie jest w stanie wyobrazić sobie zakupu samochodu w kraju.

Continue Reading →

Jakiego typu zagrożenia będą czaić się na mieszkańców Miejskiej Górki, jeśli w tym mieście powstanie kopalnia węgla brunatnego

W życiu bywa bardzo różnie – o tym doskonale zdaje sobie sprawę każdy, kto jest pełnoletni i najprawdopodobniej tylko z tego powodu możemy zrozumieć sytuację, w której górnicy protestują przeciwko zamknięciu kopalni, a inni wyrażają kategoryczne nie otwarciu kopalni na obszarze miasta. Osoba, która zna realia życia w ojczyźnie świetnie wie, że dobrze zorganizowane wydobycie węgla przynosi szereg profitów, np. wytwarza nowe miejsca pracy.

Continue Reading →

Czy prowadzenie działalności ekonomicznej w naszym kraju jest bezproblemowym zadaniem?

Każdy z nas doskonale wie, że Polska na pewno jest zliczana do krajów o niezwykle dużym poziomie biurokratyzacji. Taki stan rzeczy z pewnością nie jest korzystny po wielokroć dla przedsiębiorców, co niestety zmusza ich obowiązkowo do zmiany miejsca zarejestrowania własnej działalności gospodarczej, w takim razie po wielokroć jesteśmy świadkami znacznego do odpływu firm do krajów zagranicznych.

Continue Reading →

Czy należy postawić na wsparcie z dziedziny obsługi rachunkowości?

Wiele osób uważa, że wyliczanie podatków jest wyjątkowo skomplikowanym zadaniem, z jakim nie są w stanie sobie poradzić bez odpowiedniego wsparcia. Aktualnie taka pomoc jest proponowana chociażby przez biura rachunkowe, które trudnią się też podatkami. Warto podkreślić, że są to usługi dostępne w przystępnych cenach, co stanowi niezaprzeczalną zaletę.

Continue Reading →

Na co są przeznaczane dodatkowe zyski w przedsiębiorstwie? Jak wygląda taka procedura?

Końcówka roku fiskalnego jak również podatkowego w spółkach prawa handlowego jest momentem rozliczeń oraz ustalania otrzymanego wyniku finansowego. Przedsiębiorcy w tym czasie muszą zadecydować, w jaki sposób jak również na jakie sfery przeznaczyć zarobiony kapitał. Muszą tak więc zadecydować, co będzie najbardziej opłacalne z punktu widzenia ich przedsiębiorstwa.

Continue Reading →

Z jakiego powodu w trakcie rozliczania zeznań podatkowych warto przekazać 1% podatku instytucjom charytatywnym?

Pomaganie innym bywa wpisane w naszą ludzką naturę. Socjologowie od stuleci interesują się tym pojęciem i zostały napisane już tysiące publikacji omawiających to zagadnienie. Najbardziej godna pochwały jest pomoc altruistyczna, ale niezwykle trudno jej dzisiaj doświadczyć.

Continue Reading →

Biuro Income – rzetelne biuro rachunkowe na Śląski

Duża część przedsiębiorców, zarówno tych zaczynających działalność jaki i legitymujących się wieloletnim doświadczeniem w kierowaniu firmą, rozważa czy opłaca się korzystać z usług oferowanych przez biuro rachunkowe.

Continue Reading →

Z jakiego powodu wskazane jest współcześnie korzystać z usług profesjonalnych doradców podatkowych?

Każda osoba, jaka zarabia, jest w Polsce zobligowana do uiszczania podatków. To wymóg prawny, a co za tym idzie, ludzie jacy go nie przestrzegają są wystawieni na wszelkiego rodzaju sankcje. Podatki to nadzwyczaj ważny temat w przypadku właścicieli własnych firm, w szczególności że lokalne prawo podatkowe nie należy do najbardziej przejrzystych. Przedsiębiorcy muszą wiedzieć, że przysługuje im dużo różnych ulg, z jakich warto skorzystać, gdyż ma to bezpośrednie przełożenie na generowane zyski.

Continue Reading →

Taksy w samorządach – jak je uiszczać?

Nie ma jednobrzmiącej legalnej definicji podatku lokalnego. Podatki jak też opłaty zaliczane przez ustawodawcę do kategorii lokalnych podatków są co prawda enumeratywnie wyliczone w ustawie o daninach i opłatach lokalnych, jednakże na liście owej nie znajdują się inne świadczenia podatkowe, które posiadają przymioty lokalnych podatków, lecz uregulowane zostały w pozostałych ustawach.

Continue Reading →

Pracujesz? Nie zapominaj, że masz obowiązek rozliczyć się z Urzędem Skarbowym

Polskie prawo podatkowe nie pozostawia żadnego pola na dyskusje – każdy, kto w danym roku podatkowym zarabiał ma obowiązek rozliczyć się z fiskusem. Nawet wówczas, kiedy kwota dochodu była tak zwaną wolną od podatku. Jeszcze jakiś czas temu można to było zrobić tylko osobiście. Aktualnie wystarczy mieć komputer z dostępem do Internetu.Rozlicz PIT online to slogan, który Urząd Skarbowy u nas bardzo silnie promuje. Wszystko po to, aby zwiększać popularność tej metody rozliczenia się z fiskusem.

Continue Reading →