Prowadzisz swój biznes? Przekonaj się w jaki sposób oświetlenie LED dla przemysłu jest w stanie zredukować wydatki związane z oświetleniem pomieszczeń

Jeżeli prowadzisz firmę na pewno myślisz o redukcji niepotrzebnych wydatków. Zobacz, co możesz zrobić, aby rachunki za prąd nie były tak dotkliwe. Jakiś czas temu technologia LED była wykorzystywana głównie w oświetleniu domowym. Obecnie oświetlenie LED cieszy się dużą popularnością wśród przedsiębiorców czy właścicieli dużych firm. Dlaczego?

Oświetlenie przemysłowe i uliczne LED

oświetlenie

Autor: Grand Parc – Bordeaux, France
Źródło: http://www.flickr.com
Główną przyczyną wzrastającej popularności tego typu oświetlenia jest… ogromna oszczędność. Jeśli w swoim biurze albo hali produkcyjnej, bądź fabryce zastosujesz oświetlenie przemysłowe LED, już po kilku miesiącach, Twoja inwestycja się zwróci. Niektórzy mówią, że po zmianie oświetlenia, w krótkim czasie odnotowali nawet kilkukrotny zwrot z wcześniejszej inwestycji. Dlaczego opłaca się zainstalować oświetlenie LED? Z tego względu, iż żarówki LED posiadają dużą żywotność. Mogą efektywnie pracować aż przez kilka lat! A więc masz pewność, że jeżeli wybierzesz oświetlenie przemysłowe LED, nie będziesz musiał go nagminnie wymieniać.

Oświetlenie przemysłowe LED nie jest tylko używane w pomieszczeniach zamkniętych.

oświetlenie

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Następnym plusem oświetlenia LED jest jego wszechstronne zastosowanie. Oświetlenie przemysłowe Led doskonale sprawdza się nie tylko w przestrzeniach zamkniętych, ale także w oświetleniu ulicznym: w parczkach, ogródkach, na zieleńcach, w ulicznych lampach – porównaj informacje. W takim przypadku producenci oferują żarówki i oprawy, które posiadają sporą moc i emitują intensywne światło o rozległym zasięgu. Czym wyróżnia się oświetlenie przemysłowe (szerzej pod adresem http://mercor.com.pl/pl/produkty/oddymianie-grawitacyjne/klapy-oddymiaj%C4%85ce) i uliczne LED? Tym, iż w żarówkach w tej klasie produktów, diody LED są nadzwyczaj gęsto rozmieszczone i pochodzą od sprawdzonych producentów.

Oświetlenie przemysłowe i uliczne LED – kilka modeli

Producenci proponują różne odmiany produktów w obszarze oświetlenia przemysłowego i ulicznego LED. Jeśli szukasz konkretnego produktu, powinieneś zwrócić szczególną uwagę na rodzaj gwintu żarówki, tak aby ył dopasowany do mocowania lampy ulicznej lub przemysłowej. Niezwykle istotną rzeczą jest również siła żarówki. Powinieneś wiedzieć, iż rozmaite typy żarówek, mają odmienną moc. Producenci oferują nam żarówki o mocy kilkunastu watów, jednak w sklepie zauważysz także żarówki o sile 100 i więcej wat! Na co jeszcze musisz zwrócić szczególną wyjątkową uwagę w trakcie wyboru oświetlenia? Przed ostatecznym wyborem sprecyzuj jego przeznaczenie. Dlaczego? Musisz wiedzieć, że każdy rodzaj żarówki posiada odmienne ułożenie diod, a więc kąt padania światła w każdej z tych żarówek będzie odmienny. Jeżeli zależy Ci na skupionym i intensywnym świetle, wybierz żarówki o wąskim kącie padania.

Żeby zdobyć świeże dane na opisywane zagadnienie przenieś się tutaj, a z pewnością nie będziesz rozczarowany Sprawdź to!

W dużych pomieszczeniach idealnie będą działały żarówki LED, które mają usytuowane diody na całej przestrzeni i wysyłają strumień światła o kącie 360 stopni.

Komentarze są wyłączone.