Schowaj swój składzik przed wilgocią

Każdy, kto ma swój dom, lub prowadzi działalność gospodarczą w miejscu, którym musi administrować powinien mieć odpowiedni sprzętna wypadek drobnych awarii. Ile razy zdarza się bowiem, że przepala się żarówka, bądź od szafki odpada uchwyt? Nie potrafilibyśmy zliczyć sytuacji, w których potrzebujemy konkretnych narzędzi i musimy odwiedzić ich składzik.

coaching w biznesie

Autor: Deb Nystrom
Źródło: http://www.flickr.com
Im mamy więcej miejsca w domu, tym prościej nam wygospodarować konkretne pomieszczenie przeznaczone właśnie do tego celu. Niestety, nie zawsze mamy taką możliwość i musimy swój sprzęt umieścić w innym miejscu. Bardzo często pomocne są zwyczajne blachy, które połączone w odpowiedni sposób będą stanowiły nasz warsztat. Tego typu rozwiązanie zwykle stosuje się na budowach, ponieważ w szybki i prosty sposób można tam schować wszelki ekwipunek, który wykorzystuje się na niej. Osoby, które decydują się na takie warsztaciki z blachy zwykle pozostawiają je później na swoich posesjach jako miejsce, w którym chowają rowerki, kosiarkę, wiadra i inne ogrodnicze akcesoria, by stale mieć do nich szybki dostęp. Nadzwyczaj ważnym jest, aby cały sprzęt pochować na zimę. Nie brakuje w końcu złodziejów, którzy tylko czyhają na mieszkańców, którzy nieco się zagapili i teraz ich dobytek stoi niezabezpieczony na działce. Poza nimi są też przecież zwierzęta, które mogą przykładowo przegryźć kablowi (zobacz obciążalność przewodów) i narażać nas na niepotrzebne opłaty.

Bardzo nam przyjemnie, że poświęciłeś swój czas, by przejrzeć ten artykuł. Jeśli czujesz ochotę na więcej, to kliknij link nawierzchnia mineralna i przenieś się do następnej witryny.

Stojące w wilgoci przyciągają też rdzę, a tym sposobem niszczą się i w kolejnych latach albo – gdy chodzi o kosiarkę, bądź dmuchawę do liści – będą wymagały naprawy, albo będzie je trzeba wyrzucić, bo do niczego nie będą się już nadawały.

Pogoda nie żartuje i nie warto z nią igrać. Z własnego lenistwa możemy bowiem narazić się na spore straty, które potem trudno będzie nadrobić. Pospiesz się i zabezpiecz swój ogrodowo-domowy ekwipunek już dziś.

Komentarze są wyłączone.