Spożytkuj maksymalnie przestrzeń w hurtowni

Pawilony magazynowe bywają zwykle ogromne. Jednak czasami potrzebujemy do przechowywania, jeszcze więcej miejsca i wtedy przychodzi nam pomysł, aby wynająć drugą halę.

Wstrzymaj się, jest lepszy patent.
Zoptymalizują wam to antresole magazynowe, które możemy dopasować co do centymetra do danego wnętrza. Dzięki zastosowaniu podium, możesz zbudować w hali dodatkowy poziom albo (więcej opinii na ten temat) nawet zamontować parę pięter. Dobrze dopracowane antresole magazynowe, to na pewno najtrafniejsze rozwiązanie na powiększenie przestrzeni w hali. Oprócz tego półpiętra są łatwe w montażu, a w razie potrzeby jest szansa je przedłużyć.
żarówki

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Filary, na których trzymają się półpiętra, wykonane są z trwałych surowców. A na antresoli możemy zainstalować podłogę, z materiałów antypoślizgowych, niezapalnych, albo stalowy. Schody na półpiętro instalowane są zgodnie z obowiązującymi standardami i można je specjalnie dopasować i zainstalować uzupełniające furtki ochronne.
Oprócz opcji składowania większej liczby rzeczy, antresole magazynowe sprawdzają się też jako dodatkowa przestrzeń, dla sekretariatu, albo miejsca socjalnego, w hali.

Nie da się ukryć, że antresole, w wielkich halach, pełnią niezmierzone funkcje praktyczne, a dodatkowo warto dostrzec, że system w belkach nośnych konkretnej kompozycji, można bezproblemowo zużytkować też do instalacji rur, w jakich będzie biegła Energia elektryczna albo do instalacji przeciwpożarowych.
Dlatego, gdy potrzebujesz więcej powierzchni, wypraktykuj koniecznie antresole.

Komentarze są wyłączone.