Wypożyczalnia samochodów – pomysł na firmę

Wypożyczalnie pojazdów – jest to bardzo przyszłościowy biznes ze względu na coraz większą ruchliwość ludności.
Prowadzić wypożyczalnię pojazdów może dowolna jednostka, jaka rozporządza zasobem gotówki.

poleasingowe naczepy

Autor: Chris
Źródło: http://www.flickr.com

Najważniejsze w tej branży to pewne grono pracobiorców jak też dobra historia w banku, albowiem zapewne większą część pojazdów będziemy brać w tak zwany leasing. Wypożyczać można też poleasingowe naczepy bądź samochody. Podstawa owego biznesu jest z pewnością odpowiednia flota samochodowa. Im ogromniejszy mamy wachlarz tym więcej usług możemy zaoferować. Z jednej strony możesz zaoferować samochody (sprawdź propozycję) kompaktowe osobom które okazjonalnie odwiedzili miasto, z drugiej natomiast strony można zaoferować samochody Premium dla ludzi przyjeżdżających w interesach.
hurtownia leków

Autor: Hashoo Foundation USA – Houston, TX
Źródło: http://www.flickr.com
Zatem możesz zaoferować auta użytkowe – są doskonałe dla osób, jakie potrzebują coś przewieźć przykładowo ze względu na przeprowadzkę i pojazdy reprezentacyjne, jakie są dodatkowym zarobkiem dla wypożyczalni (przykładowo do uroczystości ślubnych).www.bi-top.pl/maszyny-obrobka-metalu/cty/prasa-krawedziowa-cnc prasy cncJakie będą koszta prowadzenia prywatnej wypożyczalni pojazdów? To głównie koszta pracowników: zatrudnieni w wypożyczalni czterokołowców nie zarabiają wiele – mniej więcej 10 złotych na rękę. Co znaczy wydatek na pracownika na poziomie około 2500 złotych. Jednakże warto pamiętać, iż bardzo wiele czasu spędzą oni na dojazdach do klientów a także odbiorach aut. Drugim najważniejszym kosztem będą opłaty leasingowe opłacane dla banków.

Do tego naszym kosztem będzie: paliwo do wozów, opłaty za myjnię, należności za lotniskowe parkingi (tam na ogół klienci odbierają wozy).

Komentarze są wyłączone.