odstraszacz myszy, sklep ogrodniczy online

Chociaż gryzonie bardzo lubią przebywać razem z ludźmi, to niekoniecznie powinna to być uciecha dla ludzi. Sporo obejść ma problem z panoszącymi się wszędzie gryzoniami


.

rękawiczki lateksowe

Autor: Steven Depolo
Źródło: http://www.flickr.com
Nie dosyć, że uszkadzają nasze rzeczy to jeszcze zdołają być zalążkiem chorób. Myszy, czy szczury lubią towarzystwo ludzi, gdyż jesteśmy dla nich znakomitym źródłem pożywienia.
odstraszacz myszy

Źródło: flickr.com
Sklep ogrodniczy online oferuje różnego typu trutki i narzędzia, dzięki którym z powodzeniem pozbędziemy się tego problemu. Możemy je rozlokować w specjalistycznych pojemnikach na trutki, jednak należy zadbać o to, by była poza zasięgiem dzieci.
Zdołamy wyposażyć się również w profesjonalny odstraszacz gryzoni. Jest to urządzenie, które za pomocą ultradźwięków odstrasza nieproszonych gości. Wytwórcy owego typu przyrządu akcentują, że jest on ekologiczny i w całości bezpieczny, bowiem nie mieści żadnych chemikaliów i trucizn.
Ultradźwiękowy odstraszacz jest jednym z niezwykle zaawansowanych sprzętów z całej partii odstraszaczy.

Czy przedstawiany tekst jest Twoim zdaniem fascynujący? Jeżeli tak sądzisz, to wejdź też na pełny raport (http://www.benetrucks.pl/pl/trucks/naczepy/SCHMITZ), który posiada nie mniej ważne dane.

Dzięki niezwykle obszernemu obszarowi częstotliwości, oraz funkcjom samoczynnej zmiany częstotliwości skutecznie odstrasza szkodniki takie jak myszy, szczury, muchy, mrówki, mole, karakany, pająki, pluskwy i każdego rodzaju inne robactwo.

Fale ultradźwiękowe sprawiają ból i ujemnie wpływają na układ nerwowy każdego rodzaju gryzoni i robactwa, które opuszcza własne nory


. Odstraszacz myszy wydaje dźwięki, które nie są słyszalne przez ludzi i większą część zwierzaków domowych.

Przyrząd nie powoduje zakłóceń działania telewizorów, radiowych i różnych przyrządów elektrycznych.

Komentarze są wyłączone.