Powiększenie przestrzeni na przechowywanie

Dużo posiadaczy składów boryka się z za bardzo malutką powierzchnią na składowanie artykułów.
Dobrym rozwiązaniem na pomnożenie takiej nawierzchni jest stosowanie dobrych rozwiązań.

Jednym z owych sposobów są antresole magazynowe. Są to rozstrzygnięcia pozwalające na rozdzielanie obiektu na kondygnacje. Budowa antresol zapewnia dwoiste i potrójne wykorzystanie przestrzeni magazynowej. Antresole magazynowe posiadają duże możliwości adaptacji dostępnej połaci i maksymalnego dopasowania jej do osobistych wymogów i warunków panujących w magazynie.

Jeśli w znajdującym się tutaj poście nie ma interesującej Cię informacji, to kliknij ten odsyłacz i zobacz sam jeszcze jeden materiał.

Struktura podłogi na słupach zezwala swobodnie używać przestrzeń zarówno na podeście, jak i pod spodem nim. Są to samonośne stalowe konstrukcje składające się z belek podpartych na słupach kotwionych bezpośrednio do podłogi hali. Ich równowaga zapewnia zabezpieczenie osób tam pracujących. Antresole magazynowe (przetestuj antresole magazynowe-> http://www.olejnik.pl/) na ogół są stałą konstrukcją, wyposażoną w balustrady przynoszące bezpieczeństwo. Praca na antresolach i trapach w magazynie na wielopoziomowych regałach nie jest uważana jako praca na wysokości i nie wymaga szczególnych uprawnień.

drzwi przesuwne

Autor: Reynaers Polska
Źródło: Reynaers Polska
Przy zakupie antresoli należy brać pod uwagę gatunek przechowywanego produktu, jego wielkość, także jednostki ładunkowe. Antresola ma możliwość być przestrzenią otwartą, aczkolwiek może także posiadać dodatkowe półki magazynowe.

Poza głównymi zastosowaniami takimi jak zwiększenie powierzchni magazynowej i magazynowania, antresole magazynowe gwarantują wygodny dostęp do przechowywanych towarów i mogą przyczynić się do ulepszenia pracy składu.

Komentarze są wyłączone.