Fajny pomysł na nietypowy oraz niezwykle przydatny gadżet reklamowy

W przeszłości pliki komputerowo przenoszono pomiędzy różnymi urządzeniami na dyskietkach lub (później) na płytach CD/DVD. Obecnie od kilku ładnych lat, wykorzystujemy w tym celu małe urządzenia o nazwie pendrive.

Są one znane także jako „gwizdki”.
ogród

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Urządzenia te nie zawierają jakichkolwiek mechanicznych elementów, które są tak narażone na którekolwiek awarie mechaniczne. To ważny argument, jeśli chcielibyśmy porównać pendrive do jego najważniejszego konkurenta, czyli dysku zewnętrznego HDD. Podobne jest natomiast to, że obydwa te rozwiązania przyłącza się do slotu USB. Dla w najwyższym stopniu wymagających klientów, pośród których są też osoby odpowiadające za marketing, powstała także możliwość zlecenia takiego produktu jak pendrive silikonowy. Jego niepodważalną zaletą jest to, że można nadać jemu dosłownie jakikolwiek kształt 2D lub 3D. Innymi słowy pendrive w kształcie logotypu firmy mógłby być znakomitym gadżetem reklamowym. Podmioty, które mogą zajmować się produkcją takich gadżetów do każdego nowego wzorca powinny wykonać specjalną matrycę.
pendrive silikonowy

Autor: Wicker Paradise
Źródło: http://www.flickr.com
Uniwersalność i ponadczasowość materiału wykorzystywanego do tworzenia takich produktów sprawia, że możliwe jest uzyskanie praktycznie każdego kształtu. Termin realizacji jest w pewnej mierze uwarunkowany od aktualnej liczby zleceń, jednak przeważnie są to ok. trzy tygodnie od daty akceptacji pierwszego projektu.

Ten natomiast jest dostępny po kilku dniach od daty złożenia zlecenia.

Podobny intrygujący artykuł umieszczony jest tu, zatem odszukaj stronę (https://artykulyreligijne.pl/ikony-aniolow) i zobacz, jakie treści tam przeczytasz. One również Cię zaciekawią!

Projekt taki jest przedstawiany wcześniej jako wizualizacja przestrzenna. Najmniejsza ilość zamówienia to pięćdziesiąt sztuk w przypadku kształtów 2D i sto sztuk dla kształtów przestrzennych.

Komentarze są wyłączone.