Chcesz na bieżąco kontrolować stan zdrowia swój i swego dziecka? Pulsoksymetr z pewnością Ci w tym dopomoże!

W dzisiejszych czasach praktycznie każdego człowieka trapią różnego typu dolegliwości zdrowotne – prawdopodobnie jest to efekt spożywania sporej ilości wysoko przetworzonej żywności, a jednocześnie siedzącego trybu życia przed komputerem – tym samym zwykle zwiększamy ryzyko wystąpienia na przykład zawału.

Żeby na bieżąco móc skontrolować swój stan zdrowia, musisz mieć w mieszkaniu parę przydatnych, a jednocześnie niedrogich urządzeń.
biura

Autor: Dima Viunnyk
Źródło: http://www.flickr.com
Badaj sobie puls!
Zawał lub wylew zazwyczaj jest poprzedzony zwiększeniem pulsu oraz wysokim ciśnieniem. Niewielu z nas zdaje sobie sprawę z faktu, że można kontrolować sobie te parametry samodzielnie w domu bez konieczności przeprowadzania żadnych bardzo inwazyjnych badań! Wystarczy w większości przypadków, iż kupisz sobie pulsmoksymetr – to nieduże urządzenie, za pomocą którego możesz zmierzyć sobie puls i saturację krwi, a w przypadku bardziej rozbudowanych urządzeń – równie ciśnienie. Takie urządzenie bez wątpliwości powinno się znaleźć we właściwie każdym mieszkaniu, gdyż daje gwarancję, że w razie jakichkolwiek złych sygnałów będziesz mógł szybko się zbadać i ewentualnie pojechać do lekarza lub szpitala. Jednocześnie będziesz mógł przeprowadzić takie szybkie badania swemu dziecku, a jego zdrowie niewątpliwie powinno być dla Ciebie najważniejsze! –
Jak to działa?
Pulsoksymetr działa naprawdę niesamowicie łatwo. W przypadku dorosłych zazwyczaj nakłada się urządzenie na palec, w wypadku małych dzieci natomiast na ucho lub na nadgarstek.

Kliknij ten link i sprawdź tu kinkiet dziecięcy analogiczne informacje na ten temat – one z całą pewnością Cię zainteresują, więc nie wahaj się zbyt długo:)

Po tym wystarczy poczekać zaledwie kilka sekund, a wkrótce na czytelnym ekranie dostaniemy wszystkie wyniki.

Obsługa urządzenia jest bardzo prosta, a równocześnie sam pulsoksymetr nie kosztuje dużo, więc oczywiście musisz mieć go w swoim mieszkaniu na wyposażeniu!

Komentarze są wyłączone.