W jaki sposób komfortowo dostać się na wrocławskie lotnisko?

Każdy z nas ma czasami potrzebę dostać się na lotnisko. I tu jest do doboru własny pojazd, poproszenie kogoś z rodziny o podwózkę lub wybór autobusu, jaki zawiezie nas w konkretne miejsce.
Jeśli ktokolwiek posiada chęć dostać się na wrocławskie lotnisko, mógłby wybrać ekspresowy transport na lotnisko we Wrocławiu.

handel
Jeździ tam luksusowy autobus, w którym za kurs można zapłacić za pomocą karty, a do dyspozycji pasażerów jest darmowe WI-FI. Bus jeździ na lotnisko ze stacji PKS co średnio pięćdziesiąt minut. W drodze zatrzyma się zaLEDwie raz w centrum Wrocławia.

Zaciekawił Cię ten tekst? Jeżeli tak, to bez wahania kliknij także ten odnośnik. Podobne informacje przeczytasz również tutaj (http://www.polnet.pl/pl/drob/systemy_wentylacji/systemy_wentylacji/poprzeczna).

Autobusy te mogłyby korzystać z pasów dla busów, ale nie mają na stałe wyznaczonej drogi. Kilka kursów posiada ruchome godziny odjazdu w razie, gdyby trzeba było trochę poczekać na przylot samolotu. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które przybywają do miasta z okolic. Nie muszą jechać samochodem, tylko mogłyby skorzystać z pociągu albo autobusów, by potem komfortowo dojechać na lotnisko. Jeżeli zainteresowanie takim transportem będzie duże, wtedy firma zamierza podwoić częstotliwość kursowania autobusów w godzinach szczytu. Bilet kosztuje 10 złotych i można go zakupić w całodobowym kiosku na dworcu albo u kierowcy.

kruszywa

Autor: Kitmondo Marketplace
Źródło: http://www.flickr.com
Teraz na lotnisko we Wrocławiu można dotrzeć miejską komunikacją. Pasażerowie, którzy korzystają ze swoich aut, mają do rozporządzania wygodne parkingi z dużą ilością postojowych stanowisk. W specjalnej strefie postój do 10 minut jest darmowy.

Natomiast pasażerowie, którzy korzystają z pojazdów napędzanych elektrycznie, gratisowo mogą stawiać pojazdy na placach postojowych VIP, jakie mieszczą się niedaleko terminalu.

Poświęć chwilę i sprawdź tu zastrzeżony znak towarowy analogiczne informacje na ten temat – one na pewno Cię zainteresują, więc nie czekaj za długo:)

Termin można by zarezerwować on-line. Wówczas ceny są naprawdę przystępne oraz jeszcze mniejsze niż zwyczajnie.

Komentarze są wyłączone.