Biznesmen w podróży – kilka dobrych porad

Jeżeli wyjeżdżamy w podroż służbową jest kilka mądrych rad, o których warto
dobrze pamiętać. W tym artykule o porady pytamy ludzi z branży takich jak Pan Roman, który powie nam jaki wybór przygotowała wypożyczalnia koło lotniska dla swoich biznesowych klientów. Radami podzieli się także Pan Szymon, agent nieruchomości.

samochody

Po dotarciu do obcego miasta biznesmen ma przeważnie mnóstwo spraw do załatwienia.

Zaciekawił Cię niniejszy artykuł? Jeżeli tak, to bez wahania przekonaj się, co się znajduje w ofercie, która dotyczy podobnej kwestii.

Jeśli jest to niedługi pobyt, to prawdopodobnie zwykłe wynajęcie taksówki wystarczy. Jeżeli pobyt jest dłuższy warto pomyśleć o innych opcjach.

Transport w mieście Jak mówi nam nasz rozmówca, wybór samochodów jest tak duży, że każdy wynajmie ulubione auto.Wypożyczalnia samochodów Wrocław Auto24 ma w ofercie jak najbardziej samochody małolitrażowe, typowo miejskie jak Fiat Panda. Ale biznesmen może zażyczyć sobie coś z wyższej półki. To nie problem.

Jeżeli interesuje Cię niniejszy tekst, bez wahania przeczytaj dodatkowo inne warte zapoznania się (http://www.hurtopony.pl/opony-osobowe-205-55-16.html) wpisy – niewątpliwie również Cię zaintrygują!

W wypożyczalniach samochodów bez problemu zobaczymy modele sedanów ze średniej półki jak choćby Opel Insignia. Wynajęcie tych aut to większy koszt, ale jeżeli zestawić cenę wynajęcia taksówki do każdej podróży po mieście, to w rezultacie będzie to całkiem duża oszczędność.

Ulubiony hotel

Z wynajęciem hotelu przeważnie nie ma żadnego kłopotu – konkurencja na rynku jest ogromna zatem bez przeszkód można znaleźć coś dla siebie. Problem pojawia się w momencie, gdy przedsiębiorca chciałby wynająć hotel o konkretnym standardzie. Te w niektórych datach mogą być niedostępne. Ot jak miało to miejsce na Euro 2012 gdy ciężko było zarezerwować jakikolwiek wolny pokój. Oczywiście jest to impreza, która odbyła się tylko ten jeden raz, ale również mniej głośne imprezy np. zjazdy gospodarcze ściągają turystów czy delegatów i przez to są dni, gdy jest ciężko o wynajęcie pokoju.

Pamiętaj o rezerwacji

Jak zgadzają się obaj nasi goście, najmądrzej jest wszystko zaplanować odpowiednio wcześnie. Przez to unikamy niepewności na miejscu gdy nie dostajemy towaru czy pokoju na który liczyliśmy. Dzięki wcześniejszym rezerwacjom gwarantujemy sobie takie auto jakie planowaliśmy wynająć oraz hotel o standardzie nam odpowiadającym. Oczywiście są to drobnostki. W wyjeździe służbowym chodzi głównie o jak najlepsze załatwienie swoich biznesów z największą korzyścią dla nas. W tym przypadku wcześniejsza zarezerwowanie pokoju czy samochodu umożliwi nam skupienie się na celu wyjazdu i nie martwienie się o mniej ważne szczegóły.

Adres:Wypożyczalnia samochodów Auto24Rogowska 8 54-440 Wrocławtel. 785 242 425

Komentarze są wyłączone.