Oferty lokali we Wrocławiu

Sprzedaż mieszkań przez deweloperów cały czas rośnie. Od niedawna obowiązuje nakaz, który nakłada na pobierających pożyczki na nabycie mieszkania co najmniej 10 procentowego wkładu osobistego. Pomimo tych skomplikowań, nowe mieszkania są kupowane jeszcze przed ich zbudowaniem.

WPBM Mój Dom - polecany deweloper we Wrocławiu

Autor: MsSaraKelly
Źródło: http://www.flickr.com
Sprzedaż mieszkań Wrocław stale rośnie, bo trudno o korzystniejszy moment na zakup wymarzonych, prywatnych czterech kątów. Zmniejszyły się stopy procentowe, a deweloperzy oferują coraz to mniejsze opłaty za metr kwadratowy. W ów sposób nabycie lokalu stało się o wiele bardziej intratne aniżeli najem.

Największym zainteresowaniem cieszą się lokale 40 – 50-metrowe, idealne dla młodych małżonków z potomkiem. Dla większości odbiorców istotną sprawą w poszukiwaniu mieszkań jest cena. Oddziaływanie na znaczną sprzedaż mieszkań Wrocław ma stabilizacja polskiej gospodarki.

Kolejna strona, która posiada informacje na ten temat pozwoli Ci podwoić wiedzę. To ważne, zatem idź tutaj tynk mozaikowy i wyczytaj dużo szczegółów.

Konsumenci pobierają pożyczki, albowiem nie boją się utraty pracy. Duży wpływ na sektor ma też program Mieszkanie Dla Młodych, polegający na dofinansowaniu wkładu osobistego nabywających przez państwo. Raty kredytowe przy kupieniu własnego lokum są w tej chwili o kilkaset złotych mniejsze niż comiesięczna opłata za wynajem.

Sprzedaż mieszkań Wrocław przez deweloperów łączy się z wieloma dobrodziejstwami. Najistotniejszą z nich jest to, że mieszkania nabywane w stanie deweloperskim są objęte okresem gwarancji i poręczenia. Najciekawszą propozycję najtańszych mieszkań można odnaleźć w miastach, gdzie istnieje spora konkurencja pomiędzy deweloperami. W tym miejscu też istnieje szansa, że na rynku nadal będą dostępne niedrogie lokale.

Nowe mieszkanie

Autor: Marcel Heller
Źródło: http://www.flickr.com

Od dwóch lat obowiązuje ustawa deweloperska, która znacząco zwiększyła stopień zabezpieczenia nabywców.

Po więcej info serdecznie zapraszam na (www.ofertydeweloperskie.pl/oferty/domy/wynajem/wroclaw/psie-pole/magellana/) stronę internetową. Nie czekaj – poszerz wiedzę na temat opracowany w tekście.

Jej najważniejszym fragmentem jest to, że deweloper nie może dowolnie rozporządzać pieniędzmi otrzymywanymi od kupujących. Trafiają one bowiem na szczególny rachunek, jakim rządzi bank. Może on przelać kapitał deweloperowi jedynie jeżeli ten zbuduje nieruchomość i przekaże prawo własności na nabywców. Mimo owych obostrzeń, sprzedaż mieszkań (Wrocław) przez deweloperów stale wzrasta i nic nie rokuje, żeby to się miało zmienić.

Komentarze są wyłączone.