Jak tanio udekorować dom? Pomysły na dodatki.

Kiedy czujesz, że pragnąłbyś zmienić coś w swoim mieszkaniu, powinieneś to uczynić. Niekiedy małe zmiany często skutkują pożądanym humorem i także ochotą wracania do swojej prywatnej przestrzeni. Jeśli nie masz na to zbyt obszernego budżetu, to też nie problem. U dołu kilkanaście wskazówek na to jak niedrogo odmienić wnętrze.

Hotel Bania w Białce Tatrzańskiej

Autor: Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe
Źródło: Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe

O ile mamy dosyć mocno ograniczony budżet, najlepszym sposobem jest wykorzystanie jak największej liczby starych mebli. Da się zyskać całkiem nowy wygląd poprzez innego typu obicie, okładzinę czy też pomalowanie na zmieniony kolor. W komodach (polecamy https://www.stylowy-mebel.pl/meble-prowansalskie-c-68.html) czy szafach od czasu do czasu starczy zaledwie dodać nóżki u dołu i także zmienić uchwyt na w wyższym stopniu wytworny lub dyskusyjny aby absolutnie przeistoczyć mebel.

Na wersalce nowe dekoracje do domu, czyli poduszki i także kapa innego koloru sprawią, że lokum przybierze w całości inny klimat. Do tego na ławie starczy postawić prozaiczny, tani wazon szklany z ładnym bukietem świeżych kwiatów i wariację mamy gotową.

Czy pewne komentarze na temat owego wpisu Cię zainteresowały? Zatem będzie nam bardzo miło, jeśli dopiszesz do nich również swoje opinie.

Z przyjemnością niewątpliwie spędzimy leniwe popołudnie przy kawie albo herbacie w takim otoczeniu.

figurka dekoracyjna

Autor: Wolfgang Lonien
Źródło: http://www.flickr.com

Można też popatrzeć świeżym okiem na swoje schronienie i skupić się na jego pozytywnych atrybutach. Możemy podkreślić najdoskonalsze dekoracje do domu zmieniając zestawienia, które przeważnie ze sobą nie współbrzmią. Na nudnej posadzce, na jakiej jest parkiet czy też panele można położyć kudłaty dywan w jasnym kolorze. Może zarówno posłużyć do wylegiwania się na nim w toku seansu filmowego. O ile chciałabyś scalić dwa dominujące kolory, które dominują w Twoim pokoju, kup dekoracje do domu np. .

Przy zmianie wyglądu mieszkanka warto skupić się na detalach. Czasami niewielkim wydatkiem, niejednokrotnie również pracą osobistych rąk możemy dokonać nieprawdopodobnie pięknych i nigdzie indziej niespotykanych przemian. Wystarczy szczypta wyobraźni i śmiałości.

Komentarze są wyłączone.