Chcesz posiadać czarno białe płytki podłogowe? To fantastyczny sposób na inspirujące wnętrze w twoim mieszkaniu! Sprawdź więcej w tekście!

Jesteś wielbicielką ponadczasowego, niezwykle klasycznego połączenia czerni i bieli? Ja również! Dziś zaprezentuję sposoby na czarno białe płytki podłogowe. Lubisz szachy?
Podłoga w szachownicę wygląda bardzo modnie.

Pasuje wprost idealnie do współczesnych pokoi, stylizowanych w klasycznych – czerni, bieli, stali, grafitu, granatu. Jeśli zatem masz trochę czasu i jesteś w stanie utrzymać płytki w stanie idealnym, lubisz porządki, na pewno masz możliwość przemyśleć nad takim

płytki łazienkowe

Źródło: pixabay

konceptem. Będzie wyglądać niezwykle fajnie jeśli na dodatek nie przykryjesz jej dywanem. Pozostaje jedynie przemyśleć, jakie dodatki i barwy ścian wybrać do takiej podłogi – .

Nie zapomnij o tym, że nasz serwis www (http://regeneracja-posadzek.pl/renowacja-posadzek-betonowych) ma tylko użyteczne fakty, które z pewnością Ci się przydadzą. Sprawdź nas i dostrzeż, że należałoby na niego wejść.

Na ścianach fajnie będą wygladać wszelkie odcienie waniliowego koloru. Szczególnie kiedy mamy meblościankę utrzymaną w odcieniach brązów. Takie złączenie kolorystyczne doda wdzięku i ciepła chłodnej kolorystyce płytek podłogowych. Możemy również stawiać na urządzenie wnętrza w całości czarno białej, przez to zamalowanie dwóch ścian na wprost siebie na czarno i dwóch pozostałych na biało. Interesująco będą na ich tle prezentować się meble również utrzymane w tych dwóch kolorach, ale skontrastowane z ich odcieniami. Postawmy tym samym na przedmioty i meble w tych dwóch kolorach.

Wnętrze będzie wtedy niezwykle eleganckie.
Fajnym elementem są także różnego rodzaju dodatki w kolorach szarości, czy stonowanych beży. Możemy np. zakupić szare, bądź srebrne długie zasłony, którymi zasłonimy okna. Ciekawym rozwiązaniem będą także błyszczące rolety w stalowym kolorze – w najnowszym artykule. Do tego kilka doniczek na kwiaty w tym samym kolorze, postawionych na parapecie.

Jeśli taka tematyka jest dla Ciebie na tyle istotna, że musisz zgłębić ją również pod innym kątem, więc potrzebne Ci zbliżone informacje, to więcej znajdziesz w tekście.

Takie połączenie z pewnością wzbudzi zachwyt wśród znajomych.

Komentarze są wyłączone.