Brodziki łazienkowe, wanny asymetryczne. Najdogodniejsze wybory do mieszkania

Kiedy zaczynamy urządzać łazienkę ogromnym kłopotem bywa to czy chcemy wannę czy prysznic. Oczywiście myślimy też, które kafelki będą najsensowniejsze, czy może jednak zrezygnować z kafli na rzecz jakiegoś innego pomysłu. Zastanawiamy się rzeczywiście nad wszystkim dość długo, ale najbardziej nad tym czy lepiej posiadać wannę czy prysznic. Najczęściej, gdy łazienka jest mała wybiera się prysznic, a kiedy jest trochę większa to stawiamy na wannę. Kiedy, więc łazienka nie jest duża musimy posprawdzać, jakie są brodziki łazienkowe.

wanna asymetryczna

Autor: Elin B
Źródło: http://www.flickr.com

Wybór jest bardzo duży, więc na sto procent uda nam się kupić odpowiedni brodzik do szyb, które kupimy by mieć porządny prysznic . Niektórzy z nas wybiorą głęboki brodzik, a inne osoby będą wolały bardzo płytki brodzik. Wszystko zależy od naszych upodobań. Najważniejsze, żeby dopasować wszystko wymiarami i posiadać świetny prysznic (kup na plytki-lazienki.pl) w łazience. Chyba, że postanowimy mieć wannę, wtedy również będziemy musieli odrobinę się nagłowić. Bo producenci postarali się o to, by i fani prysznica i fani wanny mieli, w czym poszukiwać swych perfekcyjnych modeli do łazienki.

Wanny asymetryczne w łazienkach w domu

Ostatnimi czasy ludzie kupują o wiele ciekawsze wanny aniżeli do niedawna. A niedawno w każdym mieszkaniu mieliśmy identyczne wanny, dość długie i prostokątne, a obecnie możemy mieć niczym w hotelach na przykład wanny asymetryczne . To bardzo interesujące rozwiązanie, zwłaszcza, kiedy łazienka nie jest bardzo duża. Taka asymetria daje możliwość na oszczędność miejsca, nie rezygnując z komfortu, jakim jest wanna. Dobrze, więc rozejrzeć się za asymetrycznymi wannami.


Są one na bank droższe niż standardowe wanny, ale na pewno też ładniej wyglądają. Dlatego kiedy zależy nam na tym, żeby nasza łazienka wygląda nowocześnie i była dla nas komfortowa, to powinniśmy kupić wannę asymetryczną. Będziemy musieli oczywiście przejrzeć ofertę różnych sklepów, bo jest sporo rodzajów takich wanien i na pewno uda nam się wybrać tą perfekcyjną do naszej łazienki. Oczywiście, jeżeli mamy bardzo dużą łazienkę to możemy sobie wstawić podwójną wannę oraz prysznic i wtedy też będzie dylemat, na które urządzenia sanitarne postawić, by łazienka świetnie się prezentowała.

Komentarze są wyłączone.