Reklama na telebimie – czyli dlaczego warto inwestować w reklamę zewnętrzną

Przygotowując kampanię marketingową dla swojej firmy warto brać pod uwagę różne formy reklamy, w tym również reklamę na telebimie. Jest to jedna z bardziej interesujących form reklamy zewnętrznej, gdyż z jednej strony przyciąga uwagę, a z drugiej jest zapamiętywana, zwłaszcza, jeśli przygotowany film jest naprawdę osobliwie zmontowany.

Telebim

Autor: FlexVision.pl
Źródło: FlexVision.pl
Telebim to świetne rozwiązanie, aczkolwiek należy zatroszczyć się o to, aby zaprezentowana reklama prezentowała ofertę w interesujący sposób. W związku z tym warto wejść we współpracę z doświadczoną firmą zajmującą się tworzeniem prezentacji firmowej. To, jak długa będzie to prezentacja oraz jakie będą zastosowane rozwiązania wzmacniające efekt, zależy od budżetu jakim dysponujemy. Warto odłożyć większą kwotę na tego rodzaju reklamę, szczególnie, jeśli wiemy, że może ją zobaczyć rzeczywiście duża liczba odbiorców. Wpływa na to na pewno lokalizacja telebimu.

Jeżeli analizowana kwestia wydaje Ci się istotna oraz zamierzasz ją przestudiować także pod innym kątem, zobacz więcej znajdziesz tu (http://www.permanent24.pl/pl/c/Microblading/46) – ona też ją przedstawia.

Najodpowiedniejsze są te miejsca, w których generowany jest duży ruch, ale równocześnie piesi, czy kierowcy muszą się na chwilę zatrzymać. Tę chwilę warto wykorzystać właściwie na zaprezentowanie naszej firmy. Świetnym miejscami są więc przede wszystkim różnego typu place i skrzyżowania w mieście, gdzie obowiązuje sygnalizacja świetlna.

Dobrym przykładem jest telebim Toruń Plac Skarbka – znajdź ofertę wynajmu telebimów. W takiej ruchliwej okolicy kierowcy, zwłaszcza w godzinach szczytu muszą mimo woli postać dłuższy czas na światłach. Telebim w takiej lokalizacji to zatem najlepsze rozwiązanie. Te kilka minut może z jednej strony być dla kierowców urozmaiceniem w trakcie oczekiwania na światłach, a z drugiej być dla nas idealnym rozwiązaniem na rozpromowanie produktów.

Istotne jest, by wykorzystany film w telebimie był faktycznie atrakcyjny – a zatem świetnie prezentował ofertę naszej firmy oraz wykorzystywał niebanalne rozwiązania w czasie prezentacji, za sprawą których kierowcy czy przechodnie zwrócą na reklamę uwagę.

Zainteresowała Cię ta informacja? Jeżeli masz ochotę zgłębić więcej – odwiedź www a z pewnością poznasz wiele interesujących faktów.

Warto zastosować też rozwiązania, które zawsze się sprawdzą – dowcip, niecodzienne sytuacje, czy wizerunek popularnej postaci. Rodzaj kompozycji będzie zależny tak jak już wcześniej wspomniano od naszych funduszy. Profesjonalna agencja reklamowa będzie potrafiła jednakże zrobić naprawdę oryginalny film za nawet małą sumę.

Komentarze są wyłączone.