System do zarządzania fakturami. Czytaj koniecznie!

Oferujemy efektywny system przeznaczony do wystawiania faktur, umożliwiający
łatwego dokumentowania wszelkich transakcji sprzedaży i zakupu. Ten system do fakturowania zadedykowany jest do małych i średnich przedsiębiorstw oraz osób, prowadzących działalność gospodarczą.

faktury papierowe

Autor: VLCineaste
Źródło: http://www.flickr.com

System > system scc do fakturowania daje możliwość kreowania dokumentów dotyczących sprzedaży oraz zakupów, wśród których znalazły się m.in. faktury VAT, faktury proforma i korekty. System ich wypełniania jest bardzo prosty i z reguły ogranicza się do wczytania uzupełnionych wcześniej danych klientów, towarów czy usług. system partnerski do fakturowania daje możliwość definiowanie sposobu numeracji dokumentów fakturowych oraz opatrywanie ich własnymi komentarzami.

System do fakturowania dysponuje także modułem odpowiedzialnym za kreowanie kart pracowniczych, który poza danymi osobowymi, pozwala gromadzić informacje o zajmowanym przez daną osobę stanowisku czy wykonywanych obowiązkach. System dobrze sprawdza się podczas pracy na pojedynczym stanowisku, jak też w wielu komputerach sieciowych.

Dostęp do systemu zabezpieczony jest hasłem, a administrator posiada możliwość kreowania osobnych kont dla każdego pracownika. Przygotowane przy użyciu programu faktury mogą zostać standardowo wydrukowane, ale też wysłane e-mailem do klienta bezpośrednio z programu. System do fakturowania stwarza możliwość korzystania z rozmaitych kont bankowych i wielowalutowych kas przy ewidencjonowaniu zapłat. Wystawiać można faktury w złotówkach i w euro, używając automatycznie z kursów NBP. Magazyn towarów i usług pozwala z kolei na dokładną ewidencję asortymentu. W ręce użytkownika trafia dodatkowo zintegrowany moduł do analiz, prezentujący w czytelny, graficzny sposób obroty w firmie, zapotrzebowanie na oferowane towary itp. Dodatkowymi walorami – jest też możliwość dodania dodatkowej numeracji dla firm oraz sprawdzenie poprawności: NIP, numerów kont bankowych, kodów pocztowych orazREGON. Razem z programem zawarty jest prosty podręcznik użytkownika.

system do fakturowania online

Autor: lab604
Źródło: http://www.flickr.com

Do najważniejszych funkcji programu zalicza się możliwość tworzenia duplikatów bazy danych, wyświetlanie informacji o aktualnych kursach walut online, obsługa książki korespondencyjnej a także prowadzenie kartoteki klientów i towarów oraz tworzenie rozmaitego rodzaju raportów (także graficznych). System do fakturowania z powodzeniem używany może być więc nie tylko do wystawiania faktur, ale także kontaktów z kontrahentami, kontrolowania płatności i wysyłania wezwań do zapłaty, kreowania zestawień sprzedaży, ale też ewidencjonowania kosztów i wydatków w przedsiębiorstwie.

Komentarze są wyłączone.