Obroża antyszczekowa idealnie wypełnia swoje zadanie

Obroża dla psa okazuje się być niezbędna do doczepienia smyczy. Kiedy mamy psa, powinniśmy zatroszczyć się o to, by okazał się on w właściwy sposób wyprowadzany na spacer, tak aby nie zagrażał odmiennym ludziom.

Dlatego najczęściej przyczepiamy mu smycz i kaganiec, lecz aby to pierwsze mogło okazać się wykorzystane, najpierw na jego szyi musi się odnaleźć obroża (pozostałe informację dostępne będą tu) dla psa. Musi okazać się ona zrobiona z wysokiej jakości tworzyw, tak żeby nie ocierała szyi naszemu czworonogowi (sklep Co więcej powinna okazać się także dobrze dopasowana, gdyż zbyt ciasna będzie go kaleczyła, a nazbyt luźna nie będzie spełniała swojego zadania i nasz pies może wyciągać z niej szyję. W dodatku na takich obrożach przeważnie możemy zapisać własny numer telefonu, który przyda się w sytuacji jeżeli nasz pupil nam się zgubi.

Obroża antyszczekowa sprawdzi się w blokach

obroża

Autor: lizasperling
Źródło: http://www.flickr.com

Psy szczekają oraz nikogo nie może to dziwić, jednak powinniśmy wspomnieć, że zbyt długie szczekanie może być nieprzyjemne dla kolejnych osób i powinniśmy próbować tak wyszkolić naszego pupila, aby nie szczekał zbyt sporo. Z tego powodu może nam się sprawdzić obroża – więcej informacji – antyszczekowa, a zatem taka, która w chwili jeśli pies szczeka, zaczyna wysyłać lekko bolesne impulsy, dzięki czemu pies uczy się, że nie powinien tego wykonywać. Taka obroża wspaniale spisze się w sytuacji psów, które przebywają w blokach, gdzie głos się niesie oraz takie długie szczekanie może być szczególnie męczące.

Sprawdźmy jaka obroża będzie najlepsza dla naszego pupila

Jest sporo akcesoriów, które mamy szansę zakupić dla własnego czworonoga, jednakże jednym z ważniejszych okaże się obroża. To ona zagwarantuje mu bezpieczeństwo w czasie spacerów, lecz to też za jej pomocą mamy szansę w krótkim czasie wyuczyć go, co mu wolno a czego nie.

Komentarze są wyłączone.