Elegancka koszula, zawsze modna

W modzie męskiej jest kilka, może kilkanaście rzeczy, które każdy mężczyzna musi mieć w swojej garderobie, bez względu na styl jaki lubi. To „klasyki”. Ubrania proste i co ważne ponadczasowe. Takie, które można intuicyjnie łączyć z innymi elementami garderoby. Taki przykład stanowi biała koszula.

Przeważnie uchodzi za bardzo elegancką, przeznaczoną wyłącznie na ważne okazje. W modzie codziennej mężczyźni raczej jej nie doceniają, uważając ją za nijaką i zbyt galową. To błąd, gdyż wiele zależy od rodzaju tkaniny, kołnierzyka, mankietów i detali. Biała koszula (adres tej strony) może być dodatkiem do wieczorowych garniturów, ale także do zielonych chinosów. Warto więc zapamiętać : białe koszule warto posiadać na wieszakach, albowiem to kwintesencja męskości i miejskiego stylu. Białe, zawsze modne koszule męskie są stylowe, eleganckie i nigdy się nie zestarzeją.

http://koszule-meskie.sklep.pl/

Źródło: http://koszule-meskie.sklep.pl/

Aby koszula spełniała swoje zadanie trzeba ją właściwie dobrać do sylwetki. Szczupli panowie mogą pozwolić sobie na koszule tzw. slim fit, zaś panowie z nadwagą muszą uważać, by koszula nie była zbyt szeroka – za duży kołnierzyk wygląda fatalnie.

Nie czekaj – jeśli podoba Ci się nasz artykuł, to do zobaczenia (http://handlopak.pl/handlopak/) mamy też inne zagadnienia na witrynie, która jest pod umieszczonym linkiem.

Ciekawą ofertę koszul mają sklepy internetowe. Należy jedynie wpisać w sieci frazę: sklep z koszulami- poznaj tutaj, a na pewno odnajdziemy odpowiedni model. Wiedzmy, że o gatunku koszuli mówi jakość włókien – dlatego zrezygnujmy z „nieoddychających” tkanin.

Dopełnieniem codziennego, jak i eleganckiego looku są różnego rodzaju akcesoria. Należą do nich krawaty, muchy, paski itp. Przeważnie są to akcenty podkreślające charakter mężczyzny. Jednak bardziej, niż o ich wyrazistość, powinniśmy zatroszczyć się o ich skład, tak, aby towarzyszyły nam jak najdłużej. Na szczęście moda męska zmienia się rzadziej, niż damska, z tego względu dodatki z ubiegłorocznej kolekcji nie będą nigdy w złym guście. Mogą oznaczać mężczyznę pozostającego krok za modą, byleby tylko były subtelne a także dostosowane do miejsca i okoliczności.

Komentarze są wyłączone.