Czy możemy efektywnie murować na sucho?

Upraszczanie pracy w budownictwie jest niezwykle znaczące, dlatego osoby doświadczone z tej branży wciąż szukają zupełnie nowych rozwiązań. Polecane przez tak wielu sprawdzone wdrażane są przez fachowców sukcesywnie. Na bazie wieloletniego doświadczenia są przygotowywane zupełnie nowe drogi rozwoju. Atrakcyjne propozycje, jak przykładowo system porotherm, mają znaczący wpływ na zadowolenie specjalistów. System ten bazuje głównie na użyciu pustaków poryzowanych, co wyróżniają się układem drążeń.

Opcje, które gwarantuje dzisiaj system porotherm

System Porotherm DRYFIX

Autor: Wienerberger.
Źródło: Wienerberger.

W trakcie budowania oraz remontu mieszkanie czy dom nie wyglądają zbyt sterylnie. Możliwe jest jednak murowanie na sucho, co jest odpowiednie dla budowniczych.

Zobacz tutaj, sprawdź ofertę (https://www.klimatop.pl/2742,klimatyzator-przenosny-torell-skyled-27h.html) naszej firmy a na pewno znajdziesz coś interesującego. Mamy bardzo konkurencyjne ceny, zatem nie będziesz żałować!

Tworzenie zaprawy najczęściej nawet profesjonalistom sprawia kłopot, więc starają się oni szukać dobrych rozwiązań. Z zastosowaniem nowoczesnych systemów murowania możemy zrezygnować z dotychczasowych metod. Rozwiązania proponowane przez ekspertów spełniają dzisiejsze, niemałe wymogi klientów.

Praktyczne wykorzystanie systemy porotherm

Murowanie na sucho

Źródło: Wienerberger.pl

System porotherm ma mikroskopijne puste przestrzenie, jakie mają spełniać dane funkcje. Profesjonalny system oparty jest na wykorzystaniu materiałów, jakie są doskonałym izolatorem ciepła. Jest to rynkowa innowacja, do powstania jakiej inspiracją była ceramika budowlana. Cegły w tym profesjonalnym systemie są zespojone przy używaniu specjalistycznej zaprawy – www.infinitex.pl/kleje-ogniotrwale/ – w piance. Spełnia ona rygorystyczne normy, co są obowiązujące na obszarze UE.

Jak można murować nie używając zaprawy?

Specjalistyczne murowanie na sucho stosowane jest na szeroką skalę, co jest szczególnie zrozumiałe. Obowiązujące zalecenia odnośnie montażu jednak okazują się bardzo często szczególnie skomplikowane i szuka się całkowicie innych rozwiązań. Pozbawione niezbędnej do niedawana zaprawy systemy mogą murowaniu nadawać całkiem innej jakości. Ma to znaczący wpływ na komfort pracy ekip remontowych, natomiast przede wszystkim skracają czas kolejnych czynności.

Komentarze są wyłączone.