Sypialnia piękna oraz użytkowa, czyli jak w prosty sposób zamienić swoją sypialnię w elegancki pokój wypoczynku

Zastanawiasz się jak w prosty sposób zmienić charakter swojej sypialni i sprawdzić, że będzie ona jeszcze bardziej wygodna? Oto prosty sposób na piękno z walorami użytkowymi.

lampa

Autor: Toshiyuki IMAI
Źródło: http://www.flickr.com
Łóżko to bez wątpienia najważniejszy element wyposażenia sypialni, dlatego warto warto je zaaranżować, aby było jeszcze bardziej komfortowe i mogło służyć nie tylko do spania. Łóżko z wygodnym wezgłowiem doceni każdy, kto lubi po ciężkim dniu usiąść na łóżku z dobrą książką czy gazetą, lub chciałby w wygodnej pozycji oglądać telewizję. Najpopularniejsze obecnie są wezgłowia tapicerowane. Odpowiednie dobrane obicie nada wyjątkowego stylu całej sypialni. Producenci proponują bardzo duży wybór modeli, w tym cieszące się największą popularnością wezgłowia http://wezglowia.pl/ pikowane. Takie wezgłowia są miękkie i wyglądają szykownie.
vintage

Autor: e d
Źródło: http://www.flickr.com

Innym doskonałym sposobem na dodanie sypialni oryginalnego uroku jest ławeczka w stylu Chesterfield. To ekskluzywna ławeczka-pufa, która cechuje się oryginalną stylistyką i funkcjonalnością, doceniana jest przez osoby poszukujące luksusu i wygody (wejdź na ). Ławeczki Chesterfield znakomicie sprawdzą się w pomieszczeniach stworzonych w klimacie Vintage, Shabby Chic, ArtDeco.

Zgodnie z założeniami w stylu Chesterfield ławeczka musi posiadać głębokie pikowanie z dobrej jakości materiału i charakterystycznie wygięte nogi, zazwyczaj ciemniejsze od tkaniny.

Czy wpisy zaprezentowane na tej witrynie meble hotelowe w pełni Cię uradowały? Mamy nadzieję, że tak. Jednak, jeśli masz ochotę więcej, to wejdź tu.

Taką ławeczkę można w sypialni użyć na kilka sposobów. Będzie znakomicie prezentowała się dosunięta do łóżka bądź ściany. Dobrze sprawdzi się również jako ławeczka przy toaletce.

Komentarze są wyłączone.