Twój sen okazuje się bardzo ważny, dbaj o dogodną atmosferę w sypialni, nabywając odpowiednie meble

Zdrowy sen pozwala nam odpoczywać i odzyskiwać siły przed nadchodzącym dniem. Nie można bagatelizować jego mocy oraz wagi, bez odpowiedniego odpoczynku tracimy siłę i nie jesteśmy w stanie sprostać wyzwaniom poranka. Dogodne łóżko posiada w procesie odpoczynku naprawdę kluczową rolę. Wybierając meble do pokoju sypialnego, decydujmy się na artykuły wygodne, ładne, jak również solidne i wytrzymałe. Dzięki nim zaprojektujemy przytulną i funkcjonalną sypialnię, w której będziemy mogli zrelaksować się oraz właściwie wysypiać.Łóżka drewniane – popularne i ładne

Przez długi czas w polskich mieszkaniach nader często stosowane wersalki oraz kanapy, które z powodzeniem były wykorzystywane jako posłania. Dziś do łask powracają łóżka drewniane, jakie uzyskały nowy design, odświeżoną, lżejszą formę i porządne wykonanie. Łóżka drewniane bywają idealnym wyposażeniem sypialni dla dzieci oraz dorosłych. W połączeniu z wygodnym materacem tworzą posłanie ładne i funkcjonalne. Łóżka bywają produkowane z różnych odmian drewna. Meble dla dzieci zazwyczaj wykonywane bywają z drewna sosny, jeżeli chcemy z kolei nabyć imponującą, elegancką sypialnię – idealnie sprawdzi się trwałe i mocne drewno dębowe. Ciekawe rozwiązania: stelaż do łoża.

materac

Autor: Fabryka materacy Janpol
Źródło: Fabryka materacy Janpol

Do sypialni dziecka – sosnowe mebelki

Podobne łóżeczka znakomicie wyglądają w pokojach dziecięcych, ponieważ mają lekką postać i nie zagracają pomieszczenia. Jeśli w naszym mieszkaniu brakuje miejsca, a pokój dla najmłodszych jest rzeczywiście malutki, można decydować się na drewniane łóżko piętrowe. Takie łóżeczko bez wątpienia spodoba się lokatorom pokoiku, gdyż spanie (zobacz materace 120×200) na podobnym posłaniu jest prawdziwą przygodą. Kupując łóżko dla najmłodszych warto sprawdzić, czy jest porządnie wykonane. Musi mieć ono solidny stelaż, właściwie zabezpieczone posłania oraz barierki. Należy również posprawdzać, czy nie ma ostrych krawędzi czy odsłoniętych śrubek, o które maluch mógłby się skaleczyć. Sprzedawca proponuje: naturalne łóżka z drewna.

Zakup stelaż do łóżka

W sytuacji, gdy nie zamierza się kupować całego łóżka do sypialni, można decydować się na sam stelaż. Na takim stelażu kładzie się materac, zatem powinien być to element należycie zrobiony. Przy zakupie stelaża trzeba zwrócić uwagę na to, z jakiego drewna został zrobiony, na szerokość oraz rozstaw listewek. Obecnie cenione są stelaże z automatyczną regulacją nachylenia wezgłowia, które pozwalają dostosować kształt łóżka do własnych preferencji. Cała oferta: przetestuj łóżko pietrowe.

Komentarze są wyłączone.