Jaką kabinę półokrągłą wybrać do łazienki?

Wybór kabiny prysznicowej spełniającej potrzeby domowników, dopasowanej do łazienki i w dodatku estetycznie wyglądającej nie jest wcale łatwy. Stąd zanim kupimy konkretny model powinnyśmy zastanowić się nad kilkoma kwestami, ułatwiającymi nam wybór idealnej kabiny.

kabiny półokrągłe

Autor: FuturePR
Źródło: FuturePR
Tym razem omawiamy wariant, który znakomicie odnajdzie się nawet w niedużej łazience.
Producenci wyposażenia do łazienki wdrażają coraz więcej nowych rozwiązań, rozpieszczając klientów przeróżnymi dodatkami i tym samym namawiając do kupna danego modelu Aczkolwiek nad takimi dodatkami, górę musi wziąć przede wszystkim funkcjonalność oraz możliwości aranżacyjne wnętrza, które wykańczamy czy remontujemy, by w ostatecznym rozrachunku każdy domownik mógł cieszyć się komfortem w łazience i przyjemnością użytkowania prysznica. Nierzadko może bowiem okazać się, iż będziemy musieli zrezygnować z wanny oraz dużego prysznica, a kabina półokrągła to jedyny słuszny wybór.
Czym wyróżniają się kabiny półokrągłe? Owe rozwiązanie jest idealne przede wszystkich w przypadku niewielkich łazienek. Umieszczenie kabiny w rogu bardzo wpływa na oszczędność przestrzeni. Co więcej, w przypadku kabiny prysznicowej półokrągłej na ogół drzwi (zobacz drzwi stalowe oferowane przez Dierre Polska sp z oo) otwiera się po osi kabiny, a nie na zewnątrz jak w przypadku innych kabin. Oznacza to, że kabiny prysznicowe półokrągłe zajmują najmniej miejsca ze wszystkim.

Wejdź do naszego artykułu i czytaj dodatkowe informacje na ten niezwykle ciekawy temat. Szczegółowe detale omówiliśmy dla Ciebie z ogromną radością.

Dlatego mimo, że największą popularnością cieszą się kabiny narożne, to pamiętajmy, iż do wyboru mamy także modele półokrągłe w rozmaitych wariantach. Możemy postawić na przykład na wariant z hydromasażem. Natomiast głęboki brodzik będzie stanowił dodatkowy atut dla rodzin, ponieważ możemy w nim nawet umyć pociechę. Takie brodziki nierzadko mają siedzisko, które dodatkowo może służyć jako półka na szampon i żel. Kabiny półokrągłe znajdziemy między innymi w ofercie marki Radaway. Kabiny Radaway to mnóstwie rozwiązań projektowych oraz możliwości aranżacyjnych.

Wysokiej jakości kabiny Radaway pasują zarówno do tradycyjnych łazienek, jak i nowoczesnych, a nawet ekskluzywnych wykończeń. Chromowane profile i solidne rolki zapewniają wieloletnie i bezproblemowe użytkowanie.

Komentarze są wyłączone.