Fototapeta jako wyjątkowa dekoracja pomieszczenia – inspiracje

Szukasz dekoracji ściennej, która ożywi całe pomieszczenie? Znakomitym rozwiązaniem będzie fototapeta. Możesz między innymi wybrać czarno-białą fotografię bądź kolorowe krajobrazy z naturą. Oto garść inspiracji.
Fototapety czarno-białe
Fototapety czarno białe wyróżniają się szerokim zastosowaniem. Uniwersalna kolorystyka i różnorodność dostępnych wzorów sprawiają, iż takie fototapety znakomicie sprawdzają się zarówno w tradycyjnych jak i bardzo nowoczesnych wnętrzach, a nawet modernistycznych loftach – wystarczy zdecydować się na fototapetę w odpowiedniej stylistyce.

szablony

Autor: Dekoria.pl
Źródło: Dekoria.pl
Przykładowo eleganckie grafiki można wykorzystać w aranżacji glamour, a romantyczne fotografie będą pasowały do wnętrz inspirowanych klimatem vintage. Oferowane są między innymi gustowne desenie, urokliwe uliczki, monumentalne mosty i graficzne fototapety. Czarno-biała paleta barw pozwala na duże możliwości manewrowania wzorami w aranżacji wnętrz – hop do źródła. W zależności od potrzeb można wybrać wzór bardziej efektowny bądź nostalgiczny, jaki stworzy w pomieszczeniu odpowiedni nastrój. Popularne czarno-białe fototapety to np.: fototapeta pomost – subtelny wzór to świetna dekoracja małego wnętrza jaka nadaje mu głębi, fototapeta drzewa – świetnie sprawdzi się w salonie lub w sypialni jako oryginalna dekoracja inspirowana naturą, fototapeta abstrakcja – dla miłośników nietypowych wzorów, nada charakteru każdemu z monotonnych wnętrz.
Fototapety wodospad

Z pewnością każdy chciałby kiedyś wykąpać się w górskim potoku, cieszyć się takim wspaniałym krajobrazem, czy czerpać przyjemność gdy w ciepły dzień woda spada prosto na ciało. A jak wspomniane pragnienie przenieść na zwykłą rzeczywistość? Okazuje się, iż doskonałym pomysłem na utworzenie kojącego klimatu we własnych czterech kątach są fototapety wodospad – .

Ciekawy artykuł? Jeżeli tak uważasz, to bez ociągania kliknij tutaj, gdyż niewątpliwie warto zobaczyć również (http://pro-trans.wroclaw.pl/grzejniki) inne pokrewne posty.

Zdjęcie wodospadu przynosi ukojenie i wprowadza w stan odprężenia, którego tak bardzo potrzebujemy po ciężkim dniu. Taką fototapetę można na przykład zaaplikować na ścianę w salonie, ale nowoczesne technologie pozwalają także na stosowanie fototapety w łazience. Fototapeta laminowana może być położone w łazience niedaleko wanny, a nawet na drzwiach kabiny prysznicowej. Laminowana powłoka jest odporna na wilgoć, co pozwala na zaaranżowanie fototapety w miejscach, które mają bezpośrednią styczność wodą, bez obawy o zniszczenie i odklejanie się dekoracji. Fototapety wodospad to jeden moty, ale jednocześnie szeroka oferta, dzięki czemu każdy może stworzyć wymarzony efekt w swoim mieszkaniu.

Proponowane są fotografie utrzymane w odcieniach klasycznej zieleni, ale również z barwami żółci bądź czerwieni, jak i bardzo jasne z przewagą bieli otaczającej wodospad szadzi. By ubarwić wnętrze można wybrać fototapetę, która przedstawia rozpryskującą się górską wodę w połączeniu z promieniami słońca tworzącymi piękną tęczę.

Komentarze są wyłączone.