Potencjał który drzemie w obecnie produkowanych bloczkach komórkowych, oferta produktowa firmy hplush.

Nowoczesne materiały budowlane powinny mieć możliwie małą przepuszczalność cieplną, przez co stawiane z nich obiekty będą się charakteryzować dużą oszczędnością energii. Tak naprawdę jednym z najskuteczniejszych izolatorów ciepła jest po prostu zwykłe powietrze. Mając to na uwadze w pewnym momencie wymyślono, żeby w typowych pustakach albo cegłach zastosować materiał, jaki w dużej mierze będzie się składał z maleńkich bąbelków powietrza.

Bloczki z betonu komórkowego są lekkie i wytrzymałe.

Autor: Bruk-Bet®
Źródło: Bruk-Bet®
Było to rewelacyjne odkrycie, bo nagle się okazało, że tak zmienione elementy będą miały znacznie lepsze parametry od dotychczasowych. Jednym z takich materiałów jest beton komórkowy, w którym powietrze zajmuje nawet do osiemdziesięciu procent całkowitego rozmiaru. Przez to budynki wykonane z tego typu elementów cechują się znacznie mniejszym użyciem energii. W chwili obecnej beton komórkowy to jeden z najlepszych surowców, z jakich da się budować ściany zewnętrzne. Przez swoje parametry pozwala też na jednowarstwowe konstrukcje, w których ściany składają się tylko z niego.

Beton komórkowy zyskuje bardzo dużą popularność na rynku budowlanych materiałów, a jednym z jego większych producentów jest duńska firma hplush (polecana strona www), która ma również oddział w naszym kraju. Na naszym rynku działa ona od roku 2005 i od tamtego czasu rozwinęła sieć kilku produkcyjnych zakładów wytwarzających elementy z betonu komórkowego.

Bo to taki właśnie beton stanowi podstawę oferty firmy, a w tak naprawdę produkty z niego wykonane. Asortyment towarów firmy hplush jest niezwykle obszerny, bo obejmuje elementy mające gęstość od 350 do 700 kg/m3, co jest obecnie jedyną taką propozycją na naszym rynku. Bloczki sprzedawane są w dużej liczbie wymiarów, a wszystkie wykonane są z najlepszych jakościowo materiałów i z bardzo dużą dokładnością.

Kliknij na odnośnik pompa ręczna do wody, on przedstawi Ci wątek, który Cię aktualnie zainteresował. Zobacz tekst, posiadający ciekawe dane.

Zaletą produktów firmy hplush jest nowoczesna technologia, pozwalająca na uzyskanie tolerancji jednego milimetra, co pozwala na bardzo precyzyjne wykonanie konstrukcji. Poza samymi bloczkami firma ma też w swojej ofercie wszystkie potrzebne akcesoria łączeniowe, czyli kształtki i cienkowarstwowe zaprawy.

Komentarze są wyłączone.