Jak wykonać intrygującą świąteczną dekorację? Jakie są możliwościco mamy możliwość przygotować

Jeżelii mamy krótką przerwę podczas przygotowań do świąt, można bardzo dobrze wykorzystać ten czas, przykładowo tworząc dekorację świąteczne na stół wigilijny. Tego rodzaju dekoracją ma okazję być podstawka pod świece. Można ją kupić, możemy też wykonać ją samemu.

rekomendowane

Autor: Angelia Sims
Źródło: http://www.flickr.com
Naturalnie robiona samodzielnie nie będzie tak doskonała jak określonych przedsiębiorstw, ale sama praca nad nią da nam wiele zadowolenia. Jak się jednak do tego zabierać. Co nam się przyda do jej wykonania?

Papier oczywiście, z pewnością barwny, jednak może też być scrapbookingowy lub sala Doświadczania Świata wizytówkowy. Nie obejdziemy się bez kleju, nożyka i nożyczek. Pamiętajmy o taśmie dwustronnej, ołówku oraz o brokacie w kleju. Pod koniec zróbmy doskonałe dekoracje, dziurkacz gałązki lub listków a także świeczkę najlepiej na bateryjki, ponieważ jest ona najbezpieczniejsza dla dzieci, a podejrzewamy, że będziesz tworzył podobną świeczkę ze swoją pociechą.

Na początek trzeba wyciąć papier dziurkaczem z falbanką. Jeżeli nie posiadasz ego typu sprzętu, to można wyciąć same koła. Następnie co robimy to rysujemy kształt naszej świeczki, następnie z kolei tniemy środek i obklejamy kształt naszej świeczki. W następnej kolejności kleić trzeba drugie koło, dzięki temu otrzymujemy podstawek. Teraz nic nam nie pozostało, jak tylko dobrze go udekorować. Przyklejamy więc gałązki lub listki, smarujemy je brokatem w kleju i przyklejamy wybraną dekorację,przykładowo mogą to być drewniane gwiazdki. Takie podstawki pod świece będą wspaniałą dekoracją na świątecznym stole, staną się także doskonałym symbolem bożonarodzeniowego czasu. Dla naszych dzieci będzie to wspaniała przygoda,jak również przyswojenie nowych umiejętności.

Jeżeli z kolei chcemy bez problemu profesjonalne podstawki, to warto wybrać tego rodzajuprodukt wśród zagwarantowanych przez liczne firmy. tego typu produkty to pewność, że dostajemy doskonale zrobiony produkt, który świetnie się prezentuje na każdym stole, i to nie tylko w czasie świąt Bożego Narodzenia, ale przez czas. Dobrze więc inwestować w takie detale, gdyż są one wspaniałą dekoracją każdego domu.

Komentarze są wyłączone.