O aranżacji własnego M

Każdemu z nas marzy się mieszkanie jednocześnie funkcjonalne, przestronne i modne. Jest to trudniejsze niż się wydaje, albowiem od tego jak poradzimy sobie ze sztuką projektowania zależy nasze samopoczucie.

aranżacja wnętrz w Warszawie - Marika Kafar

Autor: Haldane Martin
Źródło: http://www.flickr.com

Można zająć się zadaniem osobiście, lub skorzystać z pomocy profesjonalistów, którzy podejmą wyzwanie i zajmą się wszystkim.

To przykuwający wzrok post, jednak oprócz tego zgłąb także inny podobny i w równym stopniu nietuzinkowy wpis – my zalecamy to opracowanie (dobroplast.pl/).

Jeszcze paręnaście lat temu zawód architekta wnętrz w gruncie rzeczy nie istniał (architekt wnętrz w rejonie Warszawy). Profesjonalne projektowanie wnętrz było dostępne tylko dla tych, którzy kupowali swoje nieruchomości w najbogatszych okolicach miast. Ten zawód, tak naprawdę zaczął cieszyć się dużym powodzeniem dopiero na przestrzeni ostatnich 10 lat i w obecnej chwili nie jest już zarezerwowany dla najbogatszych. Polacy niedobrze czują się w swej prywatnej przestrzeni i chcą to zmieniać. Nie przeraża ich nietypowa i niekonwencjonalna aranżacja wnętrz. Pragną w swoich czterech kątach stworzyć wyjątkowy klimat.

Znajomość niezliczonej ilości sklepów które proponują artykuły wykończeniowe, dekoracyjne umożliwia projektantom zaproponować najbardziej wymyślne meble. Architekt wnętrz ma ogromną wiedzę w zakresie architektury, materiałów budowlanych, toteż pomoże zaoszczędzić nam chwile, jakie mielibyśmy spędzić przy ich wyborze. Zna najnowsze trendy, podsuwa interesujące rozwiązania, które osobie niedoświadczonej nawet by się nie śniły.

Jest również spora grupa Polaków, z dekoratorskimi zapędami (modne aranżacje wnętrz w Warszawie). Czasami efekt jest naprawdę interesujący i godny pochwały, jednak często gruby portfel nie oznacza dobrego gustu. Wówczas powstają wnętrza, przypominające cygańskie rezydencje. Z tego względu urządzając samodzielnie mieszkanie powinniśmy przemyśleć każdy krok. Czy nie lepiej będzie zaufać specjaliście niż patrzeć przez długie lata na wybrany samodzielnie gres w kolorze salcesonu czy żółto-niebieskie płytki w łazience?

Dużo rozmawiajmy z projektantem o naszych wymaganiach, bądźmy w stałym kontakcie – wtedy powstaną aranżacje wnętrz dostosowane do potrzeb wnętrza, starannie odzwierciedlające nasze potrzeby oraz styl.

Komentarze są wyłączone.