O nowoczesnym aranżowaniu mieszkalnej łazienki bądź toalety, czyli jak funkcjonalizm łączy się z estetyką

O współcześnie zaaranżowanej łazience marzą nade wszystko ci, którzy zauważają, że najwyższy czas rozpocząć całościowy remont tego pomieszczenia, a także ci, którzy odnowili go parę dobrych lat temu. W przeciągu dziesięciolecia pojawiły się całkowicie nowe technologie – dzięki nim popołudniowa kąpiel bądź ranna toaleta stały się o wiele przyjemniejsze. I choć zakup terakoty, armatury i sanitariatów, a także funkcjonalnych gadżetów pociąga za sobą wygórowane koszty, to niektórzy właściciele domu nie chcą albo po prostu nie muszą liczyć się z niemałymi wydatkami – w końcu z łazienki lub toalety codziennie korzysta cała rodzina.

Brodzik półokrągły Standard Plus

Autor: Sanitec KOŁO

Odnowienie łazienki warto niekiedy zacząć od przeróbek, bowiem obecnie stawia się nade wszystko na funkcjonalne rozwiązania. Zmiana rozmieszczenia kranów czy odpływów jest obowiązkiem, szczególnie kiedy pomieszczenie ma niedużą powierzchnię i trudno zmieścić wszystkie potrzebne sprzęty.

Nie rezygnuj! Prosimy Cię, kontynuuj poszukiwania (http://metal-plast.pl/) zajmujących tekstów. Może Ci w tym udzielimy pomocy? Namawiamy zatem do naszej następnej strony.

Ponadto moda bez przerwy się zmienia i aktualnie np. montowanie prysznica staje się u nas już standardem. A gdy ktoś nie planuje rezygnować z zakupu wanny, to musi wiedzieć, że producenci pamiętają o takich oczekiwaniach i w sprzedaży dostępne są także modele łączące obie wspomniane funkcjonalności.

Głowica natryskowa Deante Primo, deszczownica

Autor: DEANTE
Źródło: DEANTE

Cechą rozpoznawczą nowoczesnych łazienek jest obecność akcesoriów o oryginalnych kształtach. Umywalka może zatem prezentować się niczym kuchenna miska, natomiast szafka umywalkowa do złudzenia przypomina mebel z ubiegłej epoki. Prawdziwą rewolucję przeszły także kabiny prysznicowe.

Ostatnio została przygotowana nowa, niezwykle interesująca oferta – aby ją ujrzeć, kliknij tu i spójrz na portal (https://elektryczne.eu/warszawa) a na pewno się nie zawiedziesz.

Choć standardowe brodziki prostokątne, np.: , są nadal do kupienia, to ogromnym zainteresowaniem kupujących cieszą się dzisiaj kabiny bez brodzika albo modele z hydromasażem. Jeżeli ten luksus jest poza zasięgiem, to fantastycznym pomysłem jest wykorzystanie alternatywnych, chociaż rzecz jasna już nie tak spektakularnych rozwiązań – na przykład deszczownice idealnie zastępują standardową słuchawkę lub są jej uzupełnieniem.

Przeróżne gadżety stają się dzisiaj obowiązkowym elementem aranżacji wnętrz. A w domowych łazienkach lub toaletach uwagę przykuwają: sufitowe suszarki, oryginalne oświetlenie ledowe czy interesująco prezentujące się regały na kółkach. Z uwagi na dużą dostępność towaru kluczowe znaczenie wydaje się mieć tu wyobraźnia aranżera.

Komentarze są wyłączone.